Č. Budějovice – Jablonec 2:1 (kon.) | Liberec – Brno 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Táborsko 4:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Slovácko 2:1 (kon.) | Ostrava – Plzeň 2:1 (kon.) | Slavia – Příbram 3:0 (kon.)
Hr. Králové – Teplice 2:2 (kon.) | Olomouc – Sparta 2:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:1 (0:1)
FK Jablonec
Pondělí 08.10.2012, 13:00 • SCM Složiště • Juniorská liga

Domácí nakonec obrací utkání a po dvou vstřelených gólech ve druhém poločase nakonec vítězí v tomto utkání a připisuje důležité tři body! (15:00:28)

90
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

86
    Dynamo právě vstřelilo branku!

VANĚK DANIEL doráží míč do brány Jablonce po dobře kopnutém přímém kopu domácích a Dynamo otáčí zápas!

85
    Posledních pět minut řádné hrací doby, domácí pokračují ve zlepšeném výkonu. Střílející Kaladzhzyan pálí pouze do dobře postaveného hráče Jablonce.

84
    Rohový kop hostů odvrací Novotný.

83
    Ze hřiště odchází Linka, přichází Lukáš Barcuch.

82
    Výborně technicky zahrává Kaladzhzyan ve vápně hostů, k míči se dostal Čadek, pálí, brankář opět s námahou vyráží!

81
    Pěkná střela z kopačky střelce jediné branky domácích, Václava Čadka, Fendrich pouze vyráží před sebe, tam jsou ale pouze obránci Jablonce.

80
    Domácí v posledních dvaceti minutách lepší, zpřesnili hru, ale chybí finální přihrávka před bránu.

79
    I v dresu hostů se střídá, odchází Štemberk, přichází Štěpánek Petr.

75
    V domácí sestavě další změna, odchází Hronec a přichází Patrik Dvořák.

74
    Další zajímavý centr na Čadka, u míče byl opět dříve Fendrich.

73
    Hosté připravují střídání.

71
    Míč však z kopačky Radoucha končí ve zdi...

70
    Faul na hranici vápna. Šance pro Dynama.

67

Krásná kombinace domácích, po pěkné přihrávce Vaňka si naběhl do vápna VÁCLAV ČADEK a křížnou střelou prostřelil Fendricha.

66
    Střela domácího Kaladzhzyana, míč však končí vysoko nad...

63
    Domácí mají problémy s rozehrávkou, hosté dobře napadají.

62
    I hosté střídají, ze hřiště odchází střelec branky a velice dobře hrající Just, přichází Skwarczek.