Č. Budějovice – Jablonec 2:1 (kon.) | Liberec – Brno 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Táborsko 4:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Slovácko 2:1 (kon.) | Ostrava – Plzeň 2:1 (kon.) | Slavia – Příbram 3:0 (kon.)
Hr. Králové – Teplice 2:2 (kon.) | Olomouc – Sparta 2:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:1 (0:1)
FC Zbrojovka Brno
Pondělí 08.10.2012, 13:00 • Městský stadion, Liberec • Juniorská liga

Domácí tak obrali vedoucího lídra tabulky o body, když dokázali šest minut před koncem vyrovnat. Liberečtí byli ve druhém poločase lepším týmem a zaslouženě vyrovnali. To je ode mě vše. Přeji příjemný zbytek dne. (15:08:41)

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

90
    Zbytek utkání se spíše jen dohrává. Liberečtí se hnát už nikam nebudou a s bodem bude více než spokojeni. Hosté chtějí sice útočit, ale příliš se jim to nedaří.

88
    Hosté jsou hodně opaření. I když po celý zápas vedli a byli lepším týmem, inkasovali těsně v závěru a to je bude zřejmě stát dva body.

86
    I domácí družina střídá. Ze hřiště odešel Jánošík, místo něj přišel Bouška.

86
    Hosté střídají. Ze hry odejde Přerovský, který přenechá své místo Michnovi.

84
    Liberec právě vstřelil branku!
    Domácí nakonec vyrovnávají. Centr do šestnáctky nedokázali hostující hráči odvrátit. Toho využil FILIP KMONÍČEK, který vyrovnává stav utkání na 1:1.

82
    Žlutou kartu vidí také zástupce domácího týmu. Za faul zezadu ji inkasoval kapitán Soběslav.

82
    Do hry se podívá další ofenzivní hráč. Liberecký Šulc přijde do hry a nahradí Beníška.

81
    Domácí fotbalisty brzdí nepřesná rozehrávka a stále se nemohou dostat do větší blízkosti brněnské branky.

80
    Na libereckém Městském stadionu se nám zatím rozběhla poslední desetiminutovka hry, která rozhodne o osudu dnešního utkání.

79
    Dnešní utkání sleduje 60 diváků.

78
    Liberečtí dál zůstávají u balonu, který vybojovali po souboji Morezenka s Lapešem. Zatím se ale dopředu nehrnou a vyčkávají na vhodný moment.

76
    Domácí se dostali do slibné šance na vyrovnání. Z hranice vápna nepříjemně vypálil Morozenko, který však trefil pouze prostředek brány, kde stál připravený Veselý.

74
    Zároveň střídají i hosté. Na hřiště se podívá Kunc. Ze hry odejde Jurdík.

74
    Domácí trenér Chytrý střídá podruhé. Ze hry odejde Leibl, kterého nahradí Kmoníček.

74
    Nastartovaného Musiola zastavil obránce Zezula a odkopává míč do autu. Liberečtí budou vhazovat na polovině hřiště.

73
    Liberecká juniorka se vymanila ze sevření a pokusila se ohrozit branku Veselého. Centr letící do vápna však v pohodě sebral brněnský strážce svatyně.

72
    Druhá branka hostů visí ve vzduchu. V posledních minutách tlačí svého soupeře, který se pouze brání a odkopává.