TSG 1899 Hoffenheim
3:3 (1:1)
SpVgg Greuther Fürth
Pátek 19.10.2012, 20:30 • Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga

Máme za sebou parádní fotbalovou podívanou, která skončila remízou 3:3. Domácí fotbalisté třikrát v zápase vedli, ale třikrát o vedení také přišli. Mrzet je musí především závěr utkání. V 89. minutě svým druhým gólem v utkání skóroval na 3:2 Joselu, jenže o dělbě bodů rozhodl ve třetí minutě nastavení Lasse Sobiech. (22:25:23)

90+3
    Fürth právě vstřelil branku!
    Neskutečné. Již ve třetí minutě nastavení kopali hosté dva rohy a po tom druhém přistál balon na hlavu LASSE SOBIECHA, který hlavou srovnává na 3:3!

90+2
    Míč je u domácího gólmana Wieseho, který nikam nepospíchá.

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90+1
    Hrací plochu opustil Volland a nastupuje Schipplock.

90
    Blíží se konec utkání a toto si domácí asi již pohlídají.

89
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Domácí potřetí v zápase vedou! Důrazný JOSELU si zaběhl na parádní pas za obranu a z hranice vápna hned střílel. Grün jeho ránu nedokázal vyrazit, balon pouze lehce přibrzdil a právě dobíhající domácí útočník napodruhé míč dotlačil do brány.

88
    Hosté střídají. Odešel střelec první branky Stieber a nastupuje Sobiech.

87
    Volland při střele kopl do protihráče a začal se svíjet v bolestech. Přímý kop ve prospěch domácích se ale nepíská.

86
    Z pravé strany centroval Mikkelsen, domácí se ale tentokrát ubránili.

85
    Hosté samozřejmě rázem ožili a sledujeme vyrovnaný boj.

84
    Hostům se podařilo podruhé v zápase vyrovnat. Dvacet metrů od brány napřáhl levačkou EDGAR PRIB a jeho rána zamířila přesně k tyči - 2:2!

83
    Další standardka pro domácí, tentokrát to bude přímý kop z levé strany.

82
    Centr Rudyho odvrátila obrana na autové vhazování.

82
    Po útočné snaze Grifa vybojovali domácí rohový kop.

81
    Z velké dálky střílel Roberto Firmino, jeho rána byla ale na hranici vápna zblokovaná.

80
    Následně hosté střídají. Odešel Sararer a nastupuje Mikkelsen.

80
    Rudy svým přímým kopem trefil pouze zeď.

Petr Bílek

Branky: 8. Firmino, 67. Joselu, 89. Joselu - 39. Stieber, 84. Prib, 90+3. Sobiech

Karty:   25. Stieber (FRT), 42. Fürstner (FRT), 45. Prib (FRT), 49. Sararer (FRT), 79. Kleine (FRT)

TSG 1899 Hoffenheim: Wiese - Beck, Delpierre, Compper, Johnson - Steker, Rudy - Volland, Roberto Firmino, Usami - Joselu
    SpVgg Greuther Fürth: Grün - Nehrig, Kleine, Mavraj, Schmidtgal - Fürstner - Sararer, Prib, Stieber - Edu - Asamoah

Rozhodčí: Siebert - Osmers, Häcker

Diváci: 20.000