1:3 (1:2)
FK Třinec
Pátek 19.10.2012, 15:00Moravskoslezská fotbalová liga

78
    Obrovský tutovka domácích. Brankář Bruk se vyznamenal. Nejprve se mu podařilo vyrazit střelu jednoho z domácích hráčů a následně i dorážku. Druhou dorážku už zblokoval jeden z třineckých obránců.

34
    Třineckým nezaklapla offsidová past, Janča byl sám před brnakářem Brukem. První střelu gtřinecký gólman vyrazil, druhý pokus jediného útočníka domácích končí vysoko v ochranné síti.

23
    Prokeš svou rychlostí ukázal pravému stoperovi domácích záda a pelášil na kroměřížskou bránu. Padající gólman nestačil zachytit střílený balón. Míč se odrazil až od levé tyče kroměřížské svatyně a i díky tomu je stav utkání bezbrankový.

17
    Po centru Eismanna hlavičkoval nabíhající střelec Gavlák. Gólman Zapletal měl co dělat, aby míč letící do brány k pravé tyči vytlačil na rohový kop.

10
    Třinečtí určují tempo zápasu, ale míč si na 30. metru vzal domácí Steiner, prošel středem až před vápno a tvrdou střelou prověřil pěsti gólmana Bruka.

Konec zápasu. (16:45:12)

85
    Na pět minut přichází na hřiště Tomáš Strašák. Utkání nedohraje až do konce nahrazený Handl.

80
    Druhé střídání domácího mužstva. Odešel Moravčík a nastoupil Vojtášek.

76
    Poslední střídání u hostů. Hřiště opustil autor dvou gólů Daniel Klimas a nahradil ho záložník Petr Joukl.

74
    První střídání i na domácí straně. Odešel útočník Janča a místo něj zkusí střelecké štěstí Janoštík.

73
    Dnešní utkání sleduje 199 diváků.

72
    A další střídání v týmu modrých. Odchází nejlepší střelec klubu Tomáš Gavlák a nahrazuje ho Dennis Christu.

64
    Jako první sahá ke změně třinecký trenér Miroslav Kouřil. Hřiště opouští střelec zatím rozhodující branky Hupka a na trávník nastupuje Matoušek, který do Slezska přišel právě z Kroměříže.

60
    Třinec právě vstřelil branku!
    Prokeš vybojoval míč ve vápně, přihrál na penaltový puntík, kde byl DANIEL KLIMAS, který Zapletalovi nedal žádnou šanci.

50
    První žlutou uviděl za faul u středové čáry domácí Steiner.

46

44
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Domácí ještě před odchodem na poločasovou pauzu snižují. Po pravé straně se prodral obránce MATĚJ FIALA a střelou mezi nohy gólmana Bruka upravuje poločasový účet na 1:2.

40
    Hosté vedou o dvě branky! Přetažený centr Lisického vrátil do ohně nůžkama Prokeš a MICHAEL HUPKA hlavou nejprve trefil tyč. Naštěstí pro něj se míč odrazil zpět k němu a druhou hlavičkou už byl přesnější a zvýšil na 0:2.