Michalovce – Lipt. Mikuláš 6:3 (kon.) | Trebišov – Detva 6:4 (kon.) | Prievidza – Prešov 1:5 (kon.)
Topoľčany – Trnava 5:3 (kon.) | Bardejov – Pov. Bystrica 6:1 (kon.) | Senica – Spišská N. Ves 6:5 (po s.n.)
po s.n.
HC Dukla Senica
6:5 (2:0, 0:2, 3:3 - 0:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 19.10.2012, 18:00 • Zimný štadión Senica • 1. liga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:00.

Po zaváhaní Michaloviec v Trnave sa Senica dostala na prvé miesto a vyzve štvrtú Spišskú Novú Ves. Zatiaľ prehrala jediný raz a to práve s bývalým lídrom z Michaloviec. Z ostatných piatich zápasov má na konte dve jasnejšie výhry s tímami z dna tabuľky (Prievidza 4:2 a Považská Bystrica 5:1) a tri tesné výhry z klzísk východniarskych súperov (Mikuláš 2:1, Bardejov 3:2sn a Prešov 4:3sn). Produktivitu ťahajú Ľubomír Vaškovič (8+4), Vladimír Lantoš (8+3), Michal Hreus (6+5) či Martin Čunderlík (4+7). Samozrejme i ďalší, Senica je tímom, kde to každý potiahne vtedy keď treba. Brankárskou jednotkou je Marek Peksa (91,87%).

Spišiaci zvíťazili v šiestich zápasoch, dva prehrali po nájazdoch a dva v riadnom hracom čase. V 10. kole doma vyprášili Trebišov 7:4. Senica však je predsa len vzdialená a po ceste autobusom nastúpiť na ľade prvého v tabuľke nemusí byť žiadna výhra. Jednotkou je skúsený Miroslav Lipovský (91,02%). Najproduktívnejším hráčom tímu je Filip Novák (5+7), nasledujú Juraj Prokop a Richard Smotrila (obaja 5+6).

Potvrdí Senica rolu favorita a získa tri body? Sledujte spolu s nami v zmenách stavu.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

06:39
    Senica dala gól!
    MARTIN MIKOLÁŠEK načal gólový zápas tohto stretnutia. Asistencia Vladimír Lantoš.

12:50
    Vylúčenie Senica - Ľubomír Vaškovič - dve minúty za zdržiavanie hry, vyhodenie puku z ľadovej plochy.

14:50
    Domáci v plnom počte.

18:38
    O dvojgólové vedenie sa po prihrávke Michala Hreusa postaral VLADIMÍR LANTOŠ. Druhá asistencia Jozef Reho.

20:00
    Prvá tretina skončila.

Strely na bránu v prvej tretine 8:5.

20:01
    Začala druhá tretina.

22:31
    Vylúčenie Spišská Nová Ves - Branislav Horváth - dve minúty za seknutie.

24:19
    Vylúčenie Senica - Martin Mikolášek - dve minúty za držanie.

24:31
    Hostia v plnom počte.

26:19

27:38
    Vylúčenie Spišská Nová Ves - Martin Belluš - dve plus dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

29:48
    Vylúčenie Spišská Nová Ves - Michal Findura - dve minúty za podrazenie. Senica teda má takmer dve minúty výhodu o dvoch hráčov!

31:38
    Spišská Nová Ves so štyrmi hráčmi.

31:48

35:02
    Vylúčenie Senica - Michal Hreus - dve minúty za držanie.

35:11
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Bleskovo využitá presilovka po teči MARTINA BELLUŠA! Asistencie Tomáš Nádašdi a Miroslav Vantroba.

36:45
    Prvý útok hostí, konkrétne ĽUBOMÍR VAIC, vyrovnáva stav stretnutia! Asistencie Richard Smotrila a Martin Belluš.

40:00
    Druhá tretina skončila.

Strely na bránu v druhej tretine 12:12. Celkovo po druhej 20:17.

40:01
    Začala tretia tretina.

43:49
    Zvrat v prospech Spišiakov je dokonaný! Tretí gól strieľa JURAJ PROKOP. Asistencie Lukáš Novák a Filip Novák.

44:55
    Domáci opäť vyrovnali VLADIMÍROM LANTOŠOM! Asistencia Martin Dubec.

46:30
    A znova sú domáci hokejisti vo vedení! O gól sa postaral EDUARD ŠEDIVÝ. Asistencie Michal Hreus a Jozef Salajka.

47:03
    Vylúčenie Spišská Nová Ves - Miroslav Vantroba - dve minúty za podrazenie. Zároveň dostáva Ľuboslav Vartovník 10 minút nešportové správanie a vzápätí ďalšiu 10ku, ktorá znamená, že Vartovník sa môže pobrať pod sprchy.

47:22
    Vylúčenie Spišská Nová Ves - Filip Novák - dve minúty za napadnutie. Senica hrá dlhú presilovku o dvoch hráčov.

47:46
    Vylúčenie Senica - Martin Mikolášek - dve minúty za seknutie. Senica teda hrá presilovku štyroch na troch.

49:03
    Vantroba je späť na ľade, hrá sa štyria na štyroch.

49:07
    Krátko po návrate Vantrobu na ľad sa do čierneho trafil opäť VLADIMÍR LANTOŠ! Asistencie Eduard Šedivý a Michal Hreus.

49:22

49:46

52:13
    Vylúčenie Senica - Eduard Šedivý - dve minúty za napadnutie.

Dnešné stretnutie sleduje 1050 divákov.

53:31
    Šedivého z trestnej lavice vyháňa gólom DÁVID DŽERENGA. Asistencie Juraj Prokop a Tomáš Nádašdi.

59:30
    ĽUBOMÍR VAIC opäť vyrovnáva a bude sa predlžovať! Asistencie Tomáš Nádašdi a Lukáš Novák.