Opava – Nový Jičín 2:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 4:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Prostějov 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Havířov 5:4 (po s.n.) | Přerov – Poruba 2011 6:0 (kon.) | Břeclav – Nymburk 3:6 (kon.)
Technika Brno – Mor. Budějovice 3:1 (kon.) | Sokolov – Milevsko 4:1 (kon.) | Bílina – Klatovy 5:7 (kon.)
Kobra – Tábor 3:5 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 2:4 (kon.)
po s.n.
HC Bobři Valašské Meziříčí
5:4 (0:2, 1:1, 3:1 - 0:0)
AZ Havířov
Sobota 20.10.2012, 17:00 • ZS Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ

65:00
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    V poslední sérii vychytal Netolička Stránského a stává se tak hrdinou dnešního zápasu!

Trefuje se mezi nohy!! Bobři vedou 1 -0.

64:23
    Nejhorší Bobři přežili, Netolička vytáhl vynikající zákrok a drží!!!!!

63:46
    Sadil vyloučen za sekání.

62:13
    Rozhodčí vylučuje Coufala za držení. Kde ho vzal nikdo neví, zlobí se nejen Coufal.

59:36
    Neuvěřitelné se stává skutečností, hostující obránce rozehrál tak špatně, že se puk dostal do mezikruží na osamoceného MARTINA AMBRUZE, který nedal Matouškovi šanci a vymetl levou šibenici. Asistence: Lukáš Bokroš.

55:33
    Kundera promáchl bezprostředně před Matouškem, velké štěstí pro AZ!

54:33
    Z nulového úhlu to zkoušel nejprve Ambruz. Matoušek šel do zvláštního pokleku ve kterém pak na chvíli zkameněl a odražený puk tak neměl problém do poloodkryté klece napálit ROBIN ŠEVČÍK. Asistence: Martin Ambruz.

53:42
    1 minuta a 55 vteřin dvojnásobné přesilovky pro Bobry! Sztefek vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

51:01
    Přesilovka pro Bobry moc dlouho netrvala. Marin Varga se hodně zlobí a to oprávněně. Nicméně dvě minuty se hraje ve čtyřech.

50:37
    Pro Najdka dnešní utkání končí. Za krvavý zásah do oblasti hlavy a krku si vysloužil trest na 5 minut a do konce utkání.

47:58
    A opět to byli Vargovci, kteří si vytvořili tlak v útočné třetině. Chvíli točili puk a pak se pěknou tečí prosadil DAVID VARGA. Asistence: Lukáš Zábojník.

40:30
    Havířov právě vstřelil branku!
    Tragická rozehrávka Zábojníka, ketrý namazal dvojici Najdek - Maruna. Ti si sami před Netoličkou vyměnili dvakrát možná i třikrát puk a až skakájící domácí brankář ze strany na stranu odkluzal z brány ROBERT NAJDEK pohodlně pomalu zasunul puk do brány. Asistence: Jan Maruna.

40:14
    Az bude hrát velmi rychle přesilovku. Za podražení vyloučen Heča.

37:56
    Napadající Mira Varga si vykoledoval faul za brankou Matouška. Za hákování vyloučen Pechanec.

36:28
    Hosté se radují z branky, ale sudí upažil. Podle něj jeden z útočníků AZ napálil spojnici Netoličkovy branky.

27:55
    Hosté na chvíli polevili a toho dokázali Bobři využít ke snížení. Z bezprostřední blízkosti se po přihrávce Coufala prosadil JAKUB VOZNICA. Asistence: Viktor Coufal

21:40
    Mezi obrácni se protlačil JAN KOLAŘÍK a v pádu se trefil mezi betony Netoličky. Asistence: Alexandr Hegegy.

19:45
    Netolička teď vychytal ve stoprocentní šanci Jana Danečka.

15:02
    Za podražení vyloučen David Varga, Bobři jsou pod tlakem a budou muset začít něco hrát.

14:10
    Pechanec sám proti Slovákovi už zasouval do prázdné brány, tu však netrefil. Domácí obrana je teď nulová.

13:45
    Na výlet mezi obránce domácích se vydal JAN KOLAŘÍK, a pohrál si i se Slovákem, kterému zasunul mezi nohy. Asistence: Robert Najdek.

12:58
    Sám před Slovákem se zjevil Jan Daneček, ale brankář Bobrů úspěšnější.

11:58
    Ostřelování Slováka končí gólem. S dorážky do prázdné brány se prosazuje ANTONÍN PECHANEC a otevírá tak skóre dnešního zápasu. Asistence: Jan Kolařík, David Klimša.

11:10
    Mezi obránci Bobrů se prosmýkl jeden z hostujících útočníků a Vajda zatáhl za záchrannou brzdu.

01:17
    Za držení vyloučen Rimmel, přesilovka pro Bobry.

David Fabián

Branky a nahrávky: 28. Voznica (Coufal), 48. Varga D. (Zábojník), 55. Ševčík (Ambruz), 60. Ambruz (Bokroš), 65. Coufal - 12. Pechanec (Kolařík, Klimša), 14. Kolařík (Najdek), 22. Kolařík (Hegegy), 41. Najdek (Maruna)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (19. Netolička) - Ambruz, Bokroš, Coufal, Heča, Kolovratník, Kundera, Kvapil, Maršálek, Mikel, Prycl, Sadil, Ševčík, Šoula, Vajda, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Voznica, Zábojník
    AZ Havířov: Matoušek (Daneček L.) - Hartmann, Vydra, Krisl, Hegegy, Rimmel, Zientek, Balčík, Maruna, Daneček J., Najdek, Kolařík, Pechanec, Klimša, Haas, Stránský, Sztefek, Pavlas

Rozhodčí: Vaněk- Vengřin, Rožávek