Lipt. Mikuláš – Pov. Bystrica 11:1 (kon.) | Prievidza – Spišská N. Ves 0:8 (kon.) | Trebišov – Trnava 7:3 (kon.)
Topoľčany – Michalovce 2:3 (po s.n.) | Bardejov – Prešov 0:1 (kon.) | Senica – Detva 4:3 (kon.)
HK Bardejov
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Prešov 07
sk Úterý 23.10.2012, 17:30 • Hokejový štadión Bardejov • 1. liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:40:49)

55:06
    Vylúčený domáci hráč Tkáč - napadnutie hlavy a krku 2+10 min.

47:26
    Vylúčení hráč hostí Segľa - nebezpečná hra zo zdvihnutou hokejkou.

44:54
    Vylúčený hráč hostí Segľa - nedovolené bránenie.

28:56
    Vylúčený hráč hostí Hopkovič - vyhodenie puku.

26:51
    Vylúčený hráč hostí Kadlubiak - krosček.

23:31
    Prešov dal gól!
    LADISLAV HOPKOVIČ dáva gól. Asistencia Gavač.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

20:00
    Vylúčený hosťujúci Varga za napadnutie hlavy a krku 2+10min.

15:18
    Na 10 min. si posedí Školiak za nešportové správanie.

15:18
    Vylúčený domáci hráč Nagy - napadnutie zo zadu + 10 min. trest.

14:16
    Vylúčený domáci hráč Polaček - podrazenie.

06:51
    Potrestaná hosťujúca hráčska lavica - veľa hráčov na hracej ploche.

01:10
    Potrestaná domáca hráčska lavica - veľa hráčov na hracej ploche.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Úvodné zostavy:

HC 46 Bardejov: Andreanin, Polaček, Valentín, Stríž, Sabol, Gmitter, Mojdis, Tkáč, Jasovský, Dancsák, Valchař, Šimo, Bochňa, Jokeľ, Nagy, Hričina, Krčula, Hoďa, Halása, Knap, Chovan

HC 07 Prešov: Fedor, Školiak, Varga, Opatovský, Caban, Segľa, Kadlubiak, Sabol, Románek, Gavač, Kubiš, Loydl, Hopkovič, Schneider, Kubus, Náhlik, Kivader, Tomčák, Mikluš

Rozhodca: Orolin Tomáš, Tornay Juraj, Smrek Martin, Findura Mikuláš (inštruktor).

Dnes náš čaká veľké derby. Bude to asi najzaujímavejší zápas 12. kola. Bardejov privíta na domácom ľade Prešov

Bardejov si predstavoval začiatok sezóny asi v inšej podobe, ako to je momentálne. Domáci sa nachádzajú na 7. mieste, len bod za hosťujúcim Prešovom. Bardejov sa stal minuloročným víťazom ligy, no kvôli tomu, že boli farmou Košíc tak sa z postupu radovali hráči z Piešťan.
    V poslednom zápase vyhrali nad Považskou Bystricou 6:1. Ich forma ma stúpajúcu tendenciu. Z posledných 5 zápasov 3x vyhrali 1x prehrali po predĺžení a 1x v riadnom hracom čase.
    Najproduktívnejším hráčom je Sabol (11/2+9).

Prešov je trošku za svojimi očakávaniami. V tíme majú trénera z minuloročného Bardejova p. Čontofalského, ktorý si zo sebou priviedol aj pár skúsených hráčov. Prešov naposledy zavítal do Prievidze. Po 1. tretine dokonca Prievidza vyhrávala 1:0. Zlom ale nastal v 2. a 3. tretine. Domáca Prievidza napokon nedokázala získať ani bod a napokon prehrala 1:5.
    Najproduktívnejším hráčom je Románek (10/8+7).

Kto sa stane víťazom východniarskeho derby? Kto podporí viac svoj tím? Domáci alebo hostia, ktorí sa taktiež chystajú do Bardejova? To sa dozvieme už dnes o 17:30.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:30.