FC Tango Brno
7:1 (4:0)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Středa 24.10.2012, 20:20 • SH Brno, Vodova • 1. Futsal liga

Tango i ve druhém poločasu potvrdilo svoji převahu v utkání. Po celý zápas diktovali tempo hry a Vysoké Mýto se pouze přizpůsobovalo. Čestný úspěch Mýta si připsal Jeníček, který si ale zároveň vstřelil i jednu branku vlastní. Tango si tedy do tabulky připisuje další 3 vzácné body a vysokomýtští se vracejí domů bez bodu. To je ode mě pro dnešek vše, přeji Vám pěkný zbytek večera. (21:57:57)

40
    Zápas už obě mužstva dohrávají a čekají na hvizd rozhodčího.

39
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!

PETR JENÍČEK se nakonec prosadil i do té správné brány. Vzal na sebe zahrání přímého kopu, který měl k dispozici právě po chybě domácího brankáře.

39
    Bočánek obdržel žlutou kartu za hru rukou mimo vymezené území.

38
    Nyní na středu hřiště obral Buršík hosty o míč, ale sám proti brankáři neuspěl.

38
    Do dalšího zakončení se dostal Záruba s Rickem, ti dnes motají hostům hlavy.

37
    Mýto ale tuto příležitost aspoň na čestný zářez nezužitkovalo.

37
    Hosté budou zahrávat nepřímý kop po chybě domácího brankáře Bočánka, který nahradil Kubíčka v brance Brna.

36
    Naopak Brno góly povzbudily a dále se snaží pěkně kombinovat a třeba i přidat další branku.

36
    Nejzbach už zápas spíše dohrává a ani se netlačí do zakončení.

34
    Tango Brno právě vstřelilo branku!

Další branku Brna si připisuje Jeníček, který si srazil přihrávku Chadzidise ze strany do vlastí brány. Ač nerad, tak tedy navyšuje rozdíl ve skóre ve prospěch Tanga.

33
    Ke střele z velké dálky se odhodlal Chadzidis. Ta ale neměla potřebnou razanci a Gerčák s ní neměl nejmenší problém.

31

MILAN SVOBODA po krásné individuální akci přes celé hřiště chladnokrevně zakončil přesně k levé tyči. Prošel přes všechny hráče Mýta a s gólmanem si také poradil. Tento pěkný moment ocenili i domácí příznivci v hledišti.

30
    Mýto zahrávalo přímák, kterého se chopil Vágner. Ten míč nastřeloval a Jiráský patičkou poslal míč vedle brány. Pěkná akce vysokomýtských.

29
    Do brejku se dostal Rick se Zárubou, kde první jmenovaný poslal přihrávku na Zárubu. Ten ale na svůj 4. gól v zápase nedosáhl, a to ani ve skluzu.

28
    První větší šance Mýta ve druhém poločasu. Netolický šel sám na bránu, ale byl dostižen a v tísni střílel pouze nad bránu.

27
    Buršík ze strany nastřeloval míč na hlavičku Dornaye, ale na ten by ani ze žebříku Dornay nedosáhl.

26
    Oddechový čas pro hosty.

25

A i na tento roh si domácí připravili signál. Jan Havel rozehrál z rohu na Zárubu, který vystřelil na bránu. Jeho střelu ještě tečoval MILAN SVOBODA a poslal ji Gerčákovi mezi nohy. Velice šťastný gól Brna.

25
    Po dlouhé době jsme viděli větší příležitost. Rick protáhl Gerčáka. Brno tak bude zahrávat roh.

23
    Teď i hostující Gerčák pěkně chytil dvě střely domácích.

22
    V podstatě k první střele se dostalo Vysoké Mýto. Ale hned k velice nebezpečné, avšak Kubíček se vyznamenal.

21
    Jak první poločas skončil, tak ten druhý začal. Míč mají na nohách brněnští.

21

Tango po prvním poločasu velice zaslouženě vede. Hraje mnohem aktivněji a přesněji než borci z Vysokého Mýta. Zároveň jsme byli svědky hattricku Záruby, kterému na něj stačilo 13 minut. Pokud tedy chce Vysoké Mýto bodovat, tak bude muset v druhém poločasu hodně zabrat. Brno je ale k jakékoliv kombinaci vůbec nepouští, budou to tedy mít hodně těžké.

20
    Tango teď začíná s nahrávkami až od Kubíčka. Do konce poločasu už ale chybí jen pár sekund.

19
    I Brno si bere oddechový čas. Hra v této fázi zápasu byla pomalejší, méně přesná. Zkouší tak něco vymyslet ještě pro konec prvního poločasu.

18
    Brněnský Svoboda se řítil do protiútoku, ale o míč ho obral Vágner a ten byl i dalším, kdo vyzkoušel pozornost Kubíčka.

17
    Vysoké Mýto se po time-outu snaží hru zaktivnit. První střelu poslal Novotný mimo, ale i nadále jsou u míče.

16
    Hosté tak reagují na tento stav oddechovým časem.

15
    Vysoké Mýto se nestíhá vzpamatovat z těchto slepených gólů a je zalezlé hodně dole.

13

A slovo si vzal opět RADIM ZÁRUBA. Neskutečné! Během jedné minuty dokonal svůj hattrick. Svobodův nástřel na přední tyč šťastně tečoval kolenem. Štěstí ale přeje připraveným a to Záruba určitě byl.

13

Domácí jsou stále při chuti. Neustále zkoušeli na hosty něco vymyslet a teď už se jim to povedlo. Jan Havel nakopl míč směrem na bránu, kde Rick ještě hlavou posunul míč na RADIMA ZÁRUBU, který nekompromisní střelou nedal Gerčákovi šanci.

11
    Na druhé straně se výborným zákrokem blýskl Gerčák. Podržel teď svůj tým před dalším inkasováním.

11
    Velice nepřesnou střelu vyslal Netolický, skončila až v rohu.

10
    Hraje se teď uprostřed hřiště. Oba týmy se snaží něčím ten druhý překvapit.

9
    Ovšem po brejku domácích servíroval Jan Havel míč Belejovi, přihrávka se mu ale nezdařila. Rozehrávat tedy budou hostující.

8
    O kombinaci se pokouší i hosté. Snaží se hru vyrovnat a připravit si také nějaké gólové šance.

7
    Více ze hry má i nadále Brno. Vysoké Mýto čeká na brejky, ke kterým se zatím moc nedostává. Brňané zatím zvládají i vracení k vlastnímu brankáři.

6

Domácí zahrávali roh, na který měli připravený signál. Ten se jim povedl opravdu na jedničku! Kovács z rohu přihrál Belejovi a ten už měl před brankou naběhlého MICHALA SEIDLERA. Krásná akce brněnských.

5
    Brno pokračuje dále v aktivní hře a tlačí se do šancí.

4
    Před Gerčákem se z ničeho nic zjevil Brůna, který ale ani nadvakrát gólmana nepřekonal.

4
    Hostující se snaží o rychlé vyrovnání. Pěknou střelu vyslal Jeníček. Střela ale Kubíčka pouze protáhla.

3

A Tango je za svoji aktivitu odměněno. Po dlouhých nahrávkách a marného dobývání vysokomýtské branky se ke střele odhodlal Rick, kterou brankář vyrazil pouze na tyč. Poté se ve skrumáži těl nejlépe zorientoval RADIM ZÁRUBA, který tak brněnské posílá do vedení.

2
    Před bránou se ale objevili vysokomýtští, Jeníčkovu nahrávku přesto nikdo nevyužil. Projela tak pouze brankovištěm.

1
    U balonu neustále Tango. Snaží se kombinovat a připravit nějakou finální přihrávku.

1
    Brněnští si párkrát nahráli a nakonec nepřesně vystřelil Seidler.

1

Hráči v tuto chvíli vychází z kabin. Po krátkém představení tedy můžeme rozehrát zápas.

Zápas by měl začínat 20:20.

Důležité upozornění: V brněnské hale se zatím hraje 1. kolo volejbalového poháru CEV, kde hrají domácí hráčky VK KP Brno proti Aluprof Bielsko-Biala. Utkání teprve v tuto chvíli skončilo vítězstvím polského celku. Během chvilky se tedy vše začne připravovat na futsal. Začátek utkání tak bude určitě posunut. Dále Vás budu informovat.

Brno po 6 odehraných zápasech má na svém kontě 13 bodů, prohrálo tak pouze jedinkrát. Ve svém posledním zápase Brňané nadělovali v Praze. Slavii tam rozdrtili 0:7. V tomto utkání si připsali hattrick Michal Belej a jeho jmenovec Seidler. Právě tito plejeři už dosáhli na hranici 8 vstřelených branek. Můžeme tedy být zvědavi, jak se střelecký prosadí dnes večer.

FC Nejzbach Vysoké Mýto

Vysokomýtští ve svém posledním zápase přetlačili na své palubovce Démony z České Lípy, a to poměrem 5:4. Do tabulky si připsali 12. bod a daří se jim tak držet nahoře v tabulce. Prohráli pouze se silnými Bohemians a Zručí nad Sázavou. Produktivita týmu ale není tolik silná, jako u brněnských. Doposud vstřelili 17 gólů, což je přesně polovina z branek, které dalo Brno. Nejlepším střelcem je Miroslav Semerád s pěti góly.

Čeká nás dnes souboj toho lepšího, co můžeme v naší nejvyšší tuzemské lize vidět. Brno i Vysoké Mýto loni i letos patří na špici tabulky. Brno je momentálně třetí a na této pozici ukončilo i loňskou sezónu. Borci z Vysokého Mýta skončili loni hned za Brnem, na 4. pozici. Letos jim prozatím patří místo páté. Nicméně i přesto, že oba kluby se pohybují na špici tabulky, tak to neznamená, že by i jejich zápasy byly nějak zvlášť vyrovnané. Tango naprosto bez problému Vysoké Mýto poráží. V posledních 4 zápasech Brno nastřílelo do sítě vysokomýtských úctyhodných 31 gólů! Uvidíme, zda svou nadvládu ve vzájemných utkáních potvrdí brněnští i dnes.

Pěkný večer uprostřed pracovního týdne. Vítám Vás u 7. kola Chance futsal ligy. FC Tango Brno dnes na své palubovce vyzve Nejzbach Vysoké Mýto.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:20.

Adam Havel

Branky: 3. Záruba (Rick), 6. Seidler (Belej), 13. Záruba (Rick, Havel Jan), 13. Záruba (Svoboda), 25. Svoboda (Záruba), 31. Svoboda, 34. Jeníček (vla.) - 39. Jeníček

Karty:   39. Bočánek (TAN)

FC Tango Brno: Kubíček (Bočánek) - Chadzidis, Rick, Svoboda, Brůna, Buršík, Kovács, Belej, Záruba, Havel Josef, Havel Jan, Dornay, Seidler
    1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák - Jeníček, Netolický, Semerád, Brychta, Michalec, Vágner, Novotný, Jiráský, Forgáč

Rozhodčí: Jiří Honěk, Petr Pivoňka, Miroslav Kincl, D: Miroslav Vokulič