Pardubice – Kladno 2:4 (kon.) | Balticflora Teplice – Slavia 6:3 (kon.) | Zruč n/S – Helas Brno 9:1 (kon.)
FC Torf Pardubice
2:4 (1:3)
FK Kladno
Pátek 26.10.2012, 20:001. Futsal liga

Hosté si připisují první letošní výhru a odvážejí si cenné body z Pardubic. Domácí měli převahu, ale nedokázali najít recept na skvělou obranu a hostujícího brankaře Konečného.

Pěkný večer. (21:43:15)

40
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Domácí ještě snižují a branku dává VÁCLAV SKLENÁŘ.

40
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A je hotovo JARÁB trefuje prázdnou branku.

40
    Máme před sebou poslední minutu. Hosté drží stále dvoubrankové vedení.

39
    Junek měl před sebou prázdnou branku, ale ve skluzu přestřelil.

39
    Oddechový čas pro hosty.

38
    Torf bez brankaře.

38
    Obrovská šance Kladna, hosté šli dva na jednoho, ale zákrok dne si připisuje David Šimon.

37
    Hosté mohli rozhodnout, ale ve finální fázi si míč předávali tak dlouho, že už nezakončili a navíc musel hostující útočník faulovat Melechovského, aby Torf nešel do přečíslení.

36
    Hosté nedovolují Torfu skoro žádnou kombinaci. Perfektně si hlídají pozice.

35
    Oddechový čas pro domácí celek.

35
    Jeřábek II. fauloval a je to již čtvrtý faul Torfu ve druhé půli.

33
    Čas domácím plyne jako voda a stále nedokázali najít recept ve druhé půli na Konečného.

32
    Sklenář s Fidrou teď zabojovali, ale opět nepřišla kontaktní branka, Fidra byl ale v těžké pozici.

31
    Domácí stále v tlaku, ale zatím bez vstřeleného kontaktního gólu.

29
    Další konečného zákrok po střele Sklenáře, Konečný teď drží svůj tým a domácí zatím recept ve druhé půli nenašli.

29
    Jedovatá střela Melechovského mířila konečně do branky, ale skvěle zakročil Konečný. Stav zůstává nezměněn.

Jaromír Rous

Branky: 11. Fidra (Chvála), 40. Sklenář - 8. Junek (Studený), 12. Junek (Studený), 20. Jarab, 40. Jaráb

Karty:   6. Šimon (PCE), 20. Fidra (PCE) - 18. Chrobák (KLA)

FC Torf Pardubice: Šimon (Molnár) - Urbanec, Sklenář, Jeřábek II, Beran, Fidra, Jelínek, Chvála, Melechovský
    FK Kladno: Konečný - Šnídl, Chrobák, Studený, Abrhám, Veselý, Jaráb, Hafenrichter, Malda

Rozhodčí: Šmíd, Kresta, Bělovský