Pardubice – Kladno 2:4 (kon.) | Balticflora Teplice – Slavia 6:3 (kon.) | Zruč n/S – Helas Brno 9:1 (kon.)
FC Torf Pardubice
2:4 (1:3)
SAT-AN fight club Kladno
Pátek 26.10.2012, 20:001. Futsal liga

Hosté si připisují první letošní výhru a odvážejí si cenné body z Pardubic. Domácí měli převahu, ale nedokázali najít recept na skvělou obranu a hostujícího brankaře Konečného.

Pěkný večer. (21:43:15)

40
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Domácí ještě snižují a branku dává VÁCLAV SKLENÁŘ.

40
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A je hotovo JARÁB trefuje prázdnou branku.

40
    Máme před sebou poslední minutu. Hosté drží stále dvoubrankové vedení.

39
    Junek měl před sebou prázdnou branku, ale ve skluzu přestřelil.

39
    Oddechový čas pro hosty.

38
    Torf bez brankaře.

38
    Obrovská šance Kladna, hosté šli dva na jednoho, ale zákrok dne si připisuje David Šimon.

37
    Hosté mohli rozhodnout, ale ve finální fázi si míč předávali tak dlouho, že už nezakončili a navíc musel hostující útočník faulovat Melechovského, aby Torf nešel do přečíslení.

36
    Hosté nedovolují Torfu skoro žádnou kombinaci. Perfektně si hlídají pozice.

35
    Oddechový čas pro domácí celek.

35
    Jeřábek II. fauloval a je to již čtvrtý faul Torfu ve druhé půli.

33
    Čas domácím plyne jako voda a stále nedokázali najít recept ve druhé půli na Konečného.

32
    Sklenář s Fidrou teď zabojovali, ale opět nepřišla kontaktní branka, Fidra byl ale v těžké pozici.

31
    Domácí stále v tlaku, ale zatím bez vstřeleného kontaktního gólu.

29
    Další konečného zákrok po střele Sklenáře, Konečný teď drží svůj tým a domácí zatím recept ve druhé půli nenašli.

29
    Jedovatá střela Melechovského mířila konečně do branky, ale skvěle zakročil Konečný. Stav zůstává nezměněn.

27
    Hosté po ruce domácího hráče měli výhodu standartní situace, po pěkném signálu, ale netrefil hostující hráč branku.

27
    ... Fidra trefil jen zeď.

27
    Chrobák fauluje a pro domácí přímý kop...

26
    Hosté faulovali a je to jejich první faul ve druhém dějství. Jeřábek II., ale opět nedokázal trefit branku z přímého kopu.

25
    Sklenář po skluzu zůstal ležet po střetu s Konečným, ale zvedá se a bude v pořádku.

25
    Hosté teď hru vyrovnali a dostali se i do šance, ale skóre se nemění.

23
    Domácí jsou stále v tlaku, ale stále se jim nedaří zakončit mezi tyče.

23
    Jeřábek II. nabil Urbancovi, ale jeho střela šla hodně nad branku.

22
    Jeřábek II. fauloval a míč pro hosty.

22
    Domácí opět od první minuty druhého poločasu drží míč, ale šance zatím nepřišla.

21

Hosté využili z minima maximu a po první půli vedou zde v Pardubicích 3:1. Domácí měli sice uzemní převahu, ale nedokázali zužitkovat své šance. Uvidíme zda Torf ve druhé půli zlepší koncovku a dokáže se zápasem něco udělat.

20
    Hosté udeřili ještě jednou, po ponechané výhodě se prosadil MICHAL JARÁB.

20
    Jan Fidra dostává žlutou za nesportovní chování.

19
    Torf tlačí, ale stále dokola, hosté výborně brání.

18
    Chrobák dostává žlutou kartu za protesty, hosté reklamovali faul, ale rozhodčí signalizoval zákrok přes míč, to se samozřejmě hostům nelíbilo a žlutilo se.

17
    Domácí kombinují a snaží se o vyrovnání, ale hosté zatím pozorně brání.

16
    Domácí jsou na tom teď herně lépe a trenér se pokusí ještě něco vymyslet do závěrečných 4 minut 1. poločasu a vybírá si oddechový čas.

16
    Fidra důrazem vybojoval míč, ale opět nedokázal vsítit branku a střílí jen těsně mimo.

14
    Chvála mohl srovnat, krásně si položil hostujícího brankaře Konečného, ale ve finální fázi mu míč sjel ze sálovek a střela končí v boční síti.

14
    Stav faulů je 4:2.

13
    Torf pěkné kombinoval, ale střelu Jelínka tečoval hostující obránce jen na roh, z toho Pardubice nedokázali získat nic. Stav utkání tedy zůstává nezměněn.

12
    A máme tady další branku, Kladno se rychle dostalo zpět do vedení když Studený pálil do tyče a z následnou dorážkou neměl PETR JUNEK žádný problém a doklepu míč do prázdné branky.

11
    Chvála poslal nádherný centr za obranu Kladna a JAN FIDRA jen položil hlavu do centru a překonává hostující brankaře.

10
    Domácí se snaží o vyrovnávací branku, ale nedaří se jim přechod do míst, kde by mohli ohrozit branku Kladna.

8
    Sklenář fauloval v půlce hřiště a je to již 3. faul domácích.

8
    Tak to je hodně studená sprcha pro domácí tým, Urbanec tečoval míč do vlastní sítě. Jako střelec označen PETR JUNEK.

8

7
    Teď šance Fidry, ale netrefil branku, utkání začíná být o trochu atraktivnější.

7
    Jeřábek II rozehrál rohový kop na Berana, který mohl vsítit první branku utkání, ale Konečný v brance Kladna dokázal míč tečovat mimo svou branku.

6
    Z následného přímého kopu však nedokázali hostí vytěžit vůbec nic, střela mířila hodně mimo.

6
    Šimon musel vyběhnout a nedovoleně hrál proti Hafenrichterovi a za to vidí žlutou kartu.

5
    Šimon teď hledal vpředu své útočníky, ale hostující brankař raději vyběhl a poslal míč do zámezí.

5
    Běží nám 5. minuta utkání a větší šanci jsme zatím neviděli.

4
    Avšak hostující kapitán nedokázal trefit branku, kterou hájí David Šimon.

4
    Domácí zadák fauloval a Kladno má možnost přímého kopu.

3
    Z rohu hosté nedokázali vytěžit nic, domácí se snaží kombinovat.

3
    Hosté měli první šanci zápasu, ale Šimon střelu dokázal vytěsnit na roh.

1

Torf Pardubice: Šimon (Molnár) - Urbanec, Sklenář, Jeřábek II, Beran, Fidra, jelínek, Chvála

SAT-AN fight club Kladno: Konečný - Šnídl, Chrobák, Studený, Abrhám, Veselý, Jaráb, hafenrichter, Malda

Rozhodčí: .

Dle vypsaného kurzu jsou v roli favorita domácí Pardubice, ale uvidíme jak se utkání bude dnes vyvíjet, body potřebují oba celky.

Dobrý večer z Pardubic.
    Dnes budeme sledovat utkání mezi domácím TORFEM PARDUBICE a hostujícím celkem SAT-AN FIGHT CLUB KLADNO. Domácí Torf dokázal bodovat pouze ve 3. kole, když doma porazil 4:1 Slavii Praha a prozatím jsou Pardubičtí v tabulce na 8. místě . Hosté z Kladna mají na kontě pouze jeden bod, když ho dokázali získat za remízu ve futsale dosti neobvyklou 0:0 a to v 1. kole rovněž se Slávií, Kladno je tak v tabulce na místě 10.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Jaromír Rous

Branky: 11. Fidra (Chvála), 40. Sklenář - 8. Junek (Studený), 12. Junek (Studený), 20. Jarab, 40. Jaráb

Karty:   6. Šimon (PCE), 20. Fidra (PCE) - 18. Chrobák (KLA)

FC Torf Pardubice: Šimon (Molnár) - Urbanec, Sklenář, Jeřábek II, Beran, Fidra, Jelínek, Chvála, Melechovský
    SAT-AN fight club Kladno: Konečný - Šnídl, Chrobák, Studený, Abrhám, Veselý, Jaráb, Hafenrichter, Malda

Rozhodčí: Šmíd, Kresta, Bělovský