Jablonec n/N – Děčín 2:5 (kon.) | Klášterec nO – Tábor 3:0 (kon.) | Žďár n/S – Nymburk 7:4 (kon.)
Kolín – SHK Hodonín 1:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
SHK Drtiči Hodonín
Neděle 28.10.2012, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

Poslední třetina tohoto zápasu rozhodla o konečném skóre! Drtičům se podařilo vsítit v této třetině 2 branky, z nichž jednu z trestného střílení, a tím pádem si z Kolína odváží plný počet bodů a drží si stále své 1. místo v tabulce!
    Tímto je to pro dnešní zápas vše, děkuji všem on-line fanouškům a příznivcům hokeje za pozornost,
    a s přáním hezkého zbytku večera se s vámi loučí Tereza Nedbalová (20:19:53)

60:00

59:58
    Do poslední šance se dostal jeden z drtičů, který netrefil prázdnou bránu.

59:30
    Domácí hrajou bez brankáře.

29:09
    Karel Nedbal pálí od modré, jeho kotouč však míří nad bránu. Puk vybojovali hostí a dostali se do útoku, Brázdil má puk pod kontrolou a vhazování proběhne před ním.

56:21
    Drtiči ubránili nátlak domácích a ženou se na Brázdila, v tom je však zastaví Jan Hanzl, který jednoho z nich hákuje. Sudí ho posílá na trestnou na 2 minuty! Hra pokračuje 4 na 4.

56:17
    Kolínští střílí a střílí! V některých šancí chybí opravdu milimetr a byl by to gól.

55:28
    A máme tu další přesilovku domácích, hostující hráč Jurásek Zdeněk si odpykává 2-minutový trest za hákování!

55:20
    Domácí fanoušci jsou velmi rozhořčeny některými posouzeními sudích!

54:57
    Hra pokračuje před Barusem.

54:07
    Drtiči právě vstřelili branku!

Trestným střílením skončil faul Petra Pýchy, který zfauloval hodonínského hráče, který jel sám na bránu. Za hosty jel trestné střílení JAKUB SAJDL a ten pokořil domácího Brázdila, a tím zvyšuje náskok svého týmu na 1:2!

53:00
    Zakázané uvolnění drtičů.

52:46
    V aréně je slyšet opakovaně hlasitý hvizd kolínských fanoušků. Z tribuny bylo vidět 2x podražení, ale sudí to z hřiště neposoudil jako trestné.

51:43

50:00
    Domácím se zatím daří dobře ubránit přesilovku drtičů a vyhazují puk.

49:43
    V rohu v útočném pásmu domácích zůstává ležet hodonínský hráč, který dostal zřejmě do obličeje holí od Petra Pospíšila. Ten je za to potrestán na 2 minuty.

49:39
    Cerk z modré nahodil puk na Barusovu branku, ten vyráží a puk končí v síti. Vhazuje se před ním.

47:27

Drtiči vyrovnávají! Kozlové neubránili tento velký tlak drtičů. Vyrovnávající branku na 1:1 vsítil MARTIN ŠPOK.
    Asistence: Peš

47:25
    Hra pokračuje ve svižném tempu. Drtiči pokusili opět přelstít Brázdila. Ale ten stále svůj tým drží!

45:05
    K dnešnímu utkání přihlíží 550 diváků! V aréně jsou slyšet dva kotle fanoušků! Zleva své chorály zpívají fanoušci Hodonína, kteří přijeli celkem v hojném počtu a zprava svůj tým povzbuzují kolíňáci!

44:55
    Drtiči jsou opět jak supi! Snaha dostat puk do kolínské branky je velká! Ovšem Brázdil opět velmi dobře zasahuje!

43:40
    Zakázané uvolnění domácích.

43:35
    Teď naopak drtiči měli dost velkou šanci, která ovšem byla ukončena ofsajdem.

43:01
    Další šance domácích! Josef Malý tvrdě vystřelil na Baruse, ten však puk drží mezi nohama!

41:47
    Morkes vezl puk přes celé hřiště. Z pravého rohu se snažil prostřelit Baruse, ten vyrazil a Richter zkusil dorazit puk do brány.

40:15
    Začátku třetí třetiny se zhostili domácí a po vyhrané buly zkusili vpálit puk do Barusovy brány. Puk mířil vedle a píská se zakázané uvolnění

40:01

V této třetině domácí dokázali využít přesilovku a otevřeli skóre dnešního zápasu. Do Hodonínské sítě se trefil David Šafránek. Jak to bude pokračovat dál se dozvíme přibližně v 19:40!

40:00

39:00
    Cerk se dostal do další velké šance domácích!

38:46

36:33

36:17
    Pýcha zpět na hřišti, a drtiči ve velmi velké akci!!! Červenka od modré pálil do prázdné brány, ale branka neuznána, jelikož puk ještě tečovala něčí brusle!

34:59
    Hosté v plném počtu. Hra chvíli pokračuje 3 na 5.

35:49
    Drtiči se snaží natlačit puk do Brázdilovy brány.

35:20
    Hra pokračuje 3 na 4!

34:33
    Další vyloučení domácích. Jiří Kadlec si odpyká 2 minuty za nedovolené bránění!

34:17
    Naopak v domácím družstvu vyloučen Petr Pýcha na 2 minuty za podražení.

32:59
    Další vyloučení Drtičů! Zdeněk Kučera si půjde odsedět 2 minuty za hákování!

33:26
    Hosté v plném počtu!

33:15
    V oslabení ujel Fiedler a tvrdou střelou se snažil prostřelit Brázdila.

32:01
    Kozlové právě vstřelili branku!

A je to tady! Kolínští využívají přesilovku 5 na 3 a skóre dnešního zápasu otevírá DAVID ŠAFRÁNEK !!! Asistence: Pýcha, Morkes
    Stav utkání 1:0!

31:26
    Hostující Vladimír Stejskal potrestán na 2 minuty za zdržování hry. Bude se hrát 5 - 3 !

31:14
    Drtiči se dostali v oslabení do velké šance! Stejskalovu střelu od modré však Brázdil chytil!

30:17
    Kozlové si zahrají další přesilovku. Tentokrát na trestnou lavici hostujícího družstva míří Jakub Sajdl na 2 minuty za podražení!

30:01
    Skokan zkusil střelu z půlky hřiště, ale Barus má puk v lapačce!

28:28
    Drtiči odpověděli velmi prudkou střelou na Brázdila, ale puk mířil do sítě nad branku.

27:15
    V obrovské šanci Josef Malý! Jiří Kadlec si našel úplně volného Malého a ten pálil, ale brankař hostí má puk pod kontrolou!

25:45

24:54
    Domácí jsou v tomto oslabení celkem aktivní a vůbec na nich není vidět, že jsou oslabeni.

24:34
    Hosté v plném počtu

23:45
    Petr Pospíšil si jede na trestnou lavici odpykat trest na 2 za podražení. Vyrovnávají se síly a hra pokračuje 4 - 4!

23:35
    Hosté dobře brání a vyhazují puk na druhou stranu hřiště.

23:25
    Nedbalovu tvrdou střelu Barus vyráží a Kadlec se ještě pokusil dorazit puk do jeho brány.

22:34
    Domácí si zahrají první přesilovku! Fiedler (hod) potrestán na 2 minuty za hákování.

21:48
    Morkes si našel volného Richtra a ten zkusil střelu od modré, ale Barusovi betony ne a ne prostřelit.

21:14
    Hra v začátku druhé třetině je velmi aktivní.

20:01

V této třetině nebyl k vidění žádný gól. Mohli jsme vidět velikou dravost hostů a velmi dobré bránění domácích. Další třetina začne přibližně v v 18:45!

20:00

19:31
    Hosté měli teď další velké šance,které kolínští dobře ubránily.

16:11
    Zakázané uvolnění hostí.

16:10
    Karel Nedbal (kol) se zašitou bradou se vrátil zase zpět do hry!

15:39
    Hosté jsou v tuto chvíli velmi draví, a snaží se pálit ze všech pozic.

14:48
    Šafránek se žene do útoku, nahrává volnému Morkesovi a ten pálí tvrdou střelu na Barusovu bránu.

14:00
    Puk se zatím drží v kolínské obranné třetině.

12:01
    Hodonínští dobře ubránili a dostali se do rychlého protiútoku 2 - 1, ale nedokázali překonat Jaroslava Brázdila, ten si připisuje fantastický zákrok!

11:35
    Medřický se snažil prokličkovat mezi kolínskými hráči. Zumr mu v tom zabránil a se svojí útočnou formací míří do útoku.

10:56

10:22
    Morkes nahodil puk před bránu, ale nikdo nebyl volný, puku se zhostil Hodonín.

9:21
    Další střela Hodonína, tentokrát zprvní střílel Pokorný.

8:36

8:27
    Hosté v další velké šanci, Pavel Kříž se snažil prostřeli Brázdilovy betony.

7:56
    Pýchova tvrdá střela od modré na prostřelení Baruse opět nestačila!

6:49
    Ježek se dostal do velké šance, ale jeho střelu kryje Barus.

6:29

5:38
    Pýcha zkusil postřeh hodonínského Baruse, ten vyráží puk do sítě.

5:17
    Hodonínští se ženou do útoku, ale domácí obrana je zastavila.

4:37
    Další velkou šanci Hodonína Brázdil vyráží a Kadlec posouvá hru na druhou stranu.

3:52
    První ránu Hodonína má Brázdil v lapačce, vhazuje se před ním.

2:59
    Domácí v plném počtu! Toto oslabení se jim povedlo skvěle ubránit.

2:40
    Domácí ubránili a Petr Pospíšil (Kol) posílá puk na druhou stranu hřiště.

2:04
    Posunutá branka. Vhazování proběhne před Brázdilem. Hosté mají přesilovku 5-4.

0:59
    A máme tu 1. vyloučení dnešního zápasu, Karel Nedbal (Kol) by měl být vyloučen za podražení na 2.minuty, ale má rozseknutou bradu. Trest si odpyká místo něho Dominik Výborný.

0:03
    Domácí družstvo vyhrálo úvodní buly dnešního zápasu.

00:01

00:01

Hezký sváteční nedělní podvečer, vítáme Vás z kolínského zimního stadionu! Dnes se domácí družstvo SC Kolínští Kozlové vrhne na domácím ledě do 2. čtvrtky základní části s celkem SHK Hodonín, který právě obývá vrchol celkové tabulky 2.ligy skupiny střed. V první části se z výhry po prodloužení radovali hodonínští. Jak to dnes dopadne, jestli dneškem ukončí kozlové svojí šňůru prohraných zápasů a nebo si hosté udrží svojí 1. příčku v tabulce, uvidíme již od 18 hodin!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 33. Šafránek (Pýcha, Morkes) - 48. Špok (Peš), 55. Sajdl (pen.)

SC Marimex Kolín: Brázdil (Moravec) - Nedbal, Hanzl, Pýcha, Pácal, Richter, Špring, Výborný - Malý (C) , Kadlec, Cerk - Morkes, Šafránek, Pospíšil - Ježek, Zumr, Skokan - Kubát, Vágner
    SHK Drtiči Hodonín: Barus (Zavadil) - Smetana, Oško, Kříž, Fiedler, Špok, Stejskal, Skočovský, Pokorný (C), Červenka, Svoboda, Šťastný, Medřický, Peš, Sajdl, Jurásek, Kuba, Popela, Kučera, Miklík

Rozhodčí: Kareš- Špringl, Tash