Uničov – Frýdek-Místek 3:0 (kon.)
SK Uničov
3:0 (0:0)
FK Frýdek-Místek
Úterý 30.10.2012, 14:30 • Fotbalový stadion Uničov. • Moravskoslezská fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30. Jedná se o dohrávku víkendového utkání. Zápas byl kvůli nepříznivému počasí odložený.

SK Uničov: Uvízl - Vejvoda, Heinz, Horka, Hrubý (C), Toman, Nuc, Koutek, Krč, Juřátek, Rychter

MFK Frýdek-Místek: Prepsl - Svrček, Wozniak, Prokeš, Literák (C), Cesnek, Soukup, Mozol, Foster, Talián, Neubert

Rozhodčí: Šenkýř – Vostřejž, Mikyska.

-30
    Dnes už je hrací plocha způsobilá pro hru a tak za 30 minut budeme moci sledovat utkání Uničova, který okupuje jedenáctou příčku se čtvrtým Frýdkem-Místkem tabulky MSFL.

-23
    Hráči obou celků už se na hrací ploše pečlivě rozběhávají a rozcvičují.

Hráči nastupují na hrácí plochu. Domací se nám představí ve svých tradičně modro-bílých dresech a Frýdek-Místek nastoupí v modro-červené kombinaci.

1

3
    Po malé domů měl menší problémy domácí golman Uvízl, který vykopl jen na vápno, kde byl Talián, ale jeho střela neměla velkou razanci. Uvízl v klidu chytá

5
    Uvízl musel po dlouhém balonu za obranu do souboje se Soukupem, na dvakrát míč sbírá do náručí.

6
    Z 30metrů zkusil vystřelit Juřátek ale miří vysoko nad branku.

8
    Z rohového kopu se k odraženému balónu opět dostal k Juřátek, který ale opět míří vysoko nad.

10
    Po centru Soukupa od rohového praporku přeskočil Mozol domácího obránce, ale hlavičkuje jen vedle levé tyče Uvízla

14
    Utkání má zatím hodně slušné tempo.

15
    Frýdek-Místek po delším obléhání bude kopat rohový kop.

16
    Uvízl výborně vyboxoval a Uničov se hned hrne do útoku.

18
    Prokeš fauloval. Domací mají nebezpečnou standartku. Golman Prepsl musel na dvakrát likvidovat šanci. První velká šance domácích.

22
    Neubert hlavičkuje po centru Švrčka nad branku. Uvízl může být v klidu.

24
    Frýdek teď dlouho nepůjčil balón soupeři.

25
    Až teď si domácí hráči můžou na chvíli odpočnout od útoků Frýdku.

27
    Mozol z 25 metrů míjí levou šibenici jen o kousek

28
    Prokeš rozehrával rohový kop, na dvakrát odkopává Vejvoda.

30
    Frýdek se dalším postupným útokem posunuje k bráně Uničova, kde ho zastavuje až pomezní rozhodčí, ofsajd.

33
    Nuc napřáhl z velké dálky ale míč míří vysoko nad.

35
    Uničov hrozil zrohového kopu. Vejvoda ale míří hlavičkou mimo

39
    Foster dostal trošku prostoru ke střele ale dneska hráči obou celků miří zatím nepřesně

40
    Frýdek zahrával nebezpečnou standartku. Golman Uvízl krásným zákrokem nohou vykopává na roh

44
    Uničov se na poslední vteřiny prvního poločasu utkání usídlil v útočném pásmu.

Druhý poločas začne přibližně v 15:35.

Hráči pomalu přicházejí

46

47
    Uničov právě vstřelil branku.
    Po standartní situaci doklepává do odkryté branky HRUBÝ. Uničov vede 1:0.

47
    Lepší začátek druhého poločasu nemohl ani domácí potkat.

49
    Neubert mohl vyrovnat ale střela v leže neměla sílu. Uvízl v pohodě chytá.

53
    Střídání hostí. Nevýrazného Taliána střídá Pešek

54
    Frýdek-Místek je golem hodně zaskočen. Poločasová přestávka mu moc nepomohla.

59
    Po krásném centru Nuce trefuje z voleje krásnou tvrdou ranou KRČ a zvyšuje na 2:0

60
    Další střídání hostů. Odchází Foster, přichází Molnár

61
    Do přečíslení šli domácí hráči. Krč přihrával krásně na Richtera , který trefuje jen tyč.

63
    Uničov předvádí v druhém poločase krásný fotbal, který už nám přinesl dvě branky. Někteří hráči Frýdku zůstali ještě v kabinách.

66
    K odraženému balonu se dostal Wozniak jeho střelu ale vyhlavičkoval domácí obránce na roh.

69
    Poslední střídání hostů. Odešel Neubert, přišel Teplý.

70
    Soukup vyslal krásnou střelu ale domácí golman mu jeho střelu zhatil a míč se od něj odráží na roh.

70
    První střídání domácích. Odešel aktivní Juřátek, příjde Ulma.

71
    Frýdek má teď územní převahu. Uničov jen odkopová.

73
    Domácí Aleš krč vidí žlutou kartu za držení.

78
    Po přečíslení šli 2 na 1 domácí hráči. Přihrávku Richtera si nechteně sráží do vlastní branky ŠVRČEK. Uničov zvyšuje vedení na 3:0 a utkání se zdá být rozhodnuto.

Dnešní utkání sleduje 97 diváků.

80
    Velká chyba Uvízla, který špatně vyhodnotil situaci, Molnár ale prázdnou branku netrefuje.

81
    Na druhé straně taky velká šance Hrubý se po brejku snažil přehodit golmana ale střela šla nakonec kousíček nad branku.