Anderlecht – Gent 5:0 (kon.)
RSC Anderlecht
5:0 (2:0)
KAA Gent
Úterý 30.10.2012, 20:00 • Constant Vanden Stock, Brusel • Belgická Jupiler Pro League

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (21:50:18)

Rozhodčí v dnešním utkání nenastavil ani minutu, protože ani nebylo třeba. Anderlecht dnes zcela jasně předčil svého soupeře, nasázel mu pět branek a posouvá se do čela belgické Jupiler League. Dvakrát se prosadil De Sutter, po jednom gólu přidali Praet, Bruno a Jakovenko.

88
    Arbeitmanovu hlavičku vytěsňuje Proto na rohový kop.

87
    Domácí fanoušci si závěr utkání užívají.

85
    Pablo Cendrós vypálil hodně nepřesně.

83
    Deschacht odstupuje nejspíše kvůli nějakému zranění hru, domácí tak budou dohrávat v desíti.

82
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    OLEKSANDR JAKOVENKO po 3 minutách na hřišti zvyšuje už na 5:0, když na zadní tyče ve skluzu uklidil míč přesně k tyči!

81
    Poslední střídání i u hostů, Christina Brülse nahrazuje Shlomi Arbeitman.

80
    Roh pro Gent.

79
    Domácí naposledy střídají, ze hry odchází právě Cheikhou Kouyate, kterého nahrazuje Oleksandr Jakovenko.

78
    Kouyate střílel z úhlu, branku minul.

77
    Po delší době v tlaku hosté, vybojovali si rozehrávku od rohového praporku.

74
    A máme tu čtvrtou branku domácích, Deschachtův centr z levé strany usměrnil do mezi tři tyče MASSIMO BRUNO!

73
    Druhé střídání domácích, ze hry odešel kapitán Lucas Biglia, místo něho přišel polský reprezentant Marcin Wasilewski.

73
    Míč létal napříč pokutovým územím Gentu, v brance ale neskončil.

72
    Bruno se opět řítil sám na branku, jeho střelu ale brankář vyrazil na roh.

69
    Hosté střídají, ze hry odstoupil Hannes van der Bruggen a Yaya Soumahoro, místo nich naskočili Magnus Eriksson a Thomas Foket.

68
    To je nádhera! TOM DE SUTTER si naběhl opět za hostující obranu a stejně jako u prvního gólu nekompromisně vymetl šibenici!

67
    Obrovská šance hostů! Jordan Remacle postupoval sám na Prota, jeho střela ale minula branku!