Most – Šumperk 5:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Třebíč 6:1 (kon.)
Litoměřice – Hr. Králové 0:3 (kon.) | Beroun – Kadaň 2:3 (po s.n.) | Písek – Jihlava 1:6 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
2:1 (0:1, 2:0,0:0)
HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 05.11.2012, 17:30 • ZS Kotlina Havlíčkův Brod Kapacita: 4000 • 1. liga (ČR)

37:54
    Vlnu nevole nyní vzbudila v hledišti série zákroků benáteckých obránců. Ten první byl ještě v rámci pravidel, ale výhoz Jana Jaroměřského do ochranné sítě (BEN) se již sudímu nelíbil. Zdržování hry.

32:52
    Benátečtí se procpali do útočné třetiny a jejich výpad končí vyloučením. Radek Novotný (HBR) se provinil hrou vysokou holí.

32:02
    A opět bude před brankou Tomáše Vošvrdy pekelně horko! Miroslav Kopic (BEN) ve středním pásmu přidržel protihráče a míří na trestnou lavici.

29:05
    Tlak rebelů bude moci trvat! Tomáš Liška (BEN) se provinil hákováním a bude tak pykat na trestné lavici.

24:35
    Benátky se snaží navrátit zpět do vedení. Své štěstí zkusil nejprve Dalibor Bortňák, ale Dolejš zasáhl betonem. Následně se sekáním provinil Tomáš Protivný (HBR).

16:52
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Na zadním mantinelu za brankou Daniela Dolejše se hákováním provinil Daniel Skalický (BEN).

15:55
    Roman Vondráček (HBR) následně uťal akci hostů faulem a jde si sednout na dvě minuty.

05:43
    Máme zde první vyloučení. Petr Štěpánek se probíjel za brankou přes Tomáše Lišku (BEN), který jej odstavil od puku jen za cenu faulu - 2 minuty vysoká hůl.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 24. Stehlík (Knotek), 33. Ondráček (Rytnauer, Meidl) - 4. Maďar (Liška)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Suchan) - Pavlík "A", Protivný, Soldán, Ostrčil, Morava "A", Novotný, Jelínek, Blažek - Endál, Polodna "C", Vondráček - Rytnauer, Knotek, Ondráček - Semorád, Meidl, Musil - Fiedler, Štěpánek, Stehlík
    Trenér: Milan Chalupa

HC Benátky nad Jizerou: Vošvrda (Blažíček) - Kolmann, Moravec, Jánošík, Kajínek, Jaroměřský, Ulrych, Vála, Plodek - Jonák, Klimt, Skalický - Špaček, Skořepa, Bortňák - Kopic, Král, Vlach - Liška, Jech, Maďar
    Trenér: Milan Černý

Rozhodčí: Martin Fraňo, Alexander Pavlovič - Jakub Frodl, Milan Svoboda