Dynamo Kyjev – Porto 0:0 (kon.) | PSG – Dinamo Záhřeb 4:0 (kon.) | Schalke – Arsenal 2:2 (kon.)
Olympiakos – Montpellier 3:1 (kon.) | Anderlecht – Zenit 1:0 (kon.) | AC Milán – Malaga 1:1 (kon.)
Manchester City – Ajax 2:2 (kon.) | Real Madrid – Dortmund 2:2 (kon.)
RSC Anderlecht
1:0 (1:0)
FK Zenit Petrohrad
Úterý 06.11.2012, 20:45Liga mistrů

To je ode mne pro dnešek vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:37:31)

A je dobojováno! V dnešním utkání vítězí po zásluze domácí Anderlecht, který navázal na úspěšný první poločas a soupeře téměř k ničemu nepustil. Sám dokázal zahrozit, když v závěru trefil Yakovenko břevno. Anderlecht si tak připisuje své první vítězství ve skupině a komplikuje tak boj o postup do dalších bojů.

90+2
    Teď se nám tu rozjel festival žlutých karet, za faul na Bruna Alvese vidí Yakovenko žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí nastaví 3 minuty nad rámec hrací doby.

90
    Kousek od vápna fauloval Bruno Alves a po zásluze vidí taktéž žlutý kartonek.

89
    Shirokov stál příliš blízko od rohového kopu a i přes napomenutí sudího krok zpět neudělal a tak rozhodčí z Francie vytáhl žlutou kartu.

88
    Jovanovičovu střelu zblokoval na rohový kop Criscito.

87
    Po spolupráci Mbokaniho s Kanu a následném pádu druhého jmenovaného se domácí jen marně dožadovali pokutového kopu.

86
    Po další akci domácích se střelou prezentoval Kanu, branku ale střelou z voleje hodně minul.

84
    Anderlecht se překvapivě nesnaží udržet jednobrankové vedení, ale snaží se ho ještě navýšit a soupeře takřka nepouští k míči.

82
    A mohlo být rozhodnuto! Centr z levé strany propadl k volnému Yakovenkovi, který tvrdou střelou trefil břevno Malafeevovi branky!

81
    Při snaze dostat se k míči fauloval Safari.

79
    Střídají i domácí, Praet už pro dnešek dohrál, na poslední desetiminutovku se na trávníku ukáže Kanu.

78
    Dannyho zastavil v útočné snaze praporek pomezního rozhodčího - offside.

77
    Poslední změna u hostů, místo Bystova zaujme Kanunnikov.

75
    Mbokani v těžké pozici špatně zpracoval balon a je po šanci domácích. Ty jsou v posledních minutách jasně lepším týmem.