Dynamo Kyjev – Porto 0:0 (kon.) | PSG – Dinamo Záhřeb 4:0 (kon.) | Schalke – Arsenal 2:2 (kon.)
Olympiakos – Montpellier 3:1 (kon.) | Anderlecht – Zenit 1:0 (kon.) | AC Milán – Malaga 1:1 (kon.)
Manchester City – Ajax 2:2 (kon.) | Real Madrid – Dortmund 2:2 (kon.)
Manchester City
2:2 (1:2)
Ajax Amsterdam
Úterý 06.11.2012, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Liga mistrů

Pro dnešek je to vše, od komentování dramatického zápasu mezi Manchesterem City a Ajaxem se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. (22:41:16)

Parádní zápas odehrál kapitán Ajaxu Siem De Jong, jenž dokázal během úvodních 17 minut vstřelit dva góly po rohovém kopu. City však rychle zareagovalo. Na 1:2 snižoval z pohledu domácích ve 22. minutě parádní trefou Yaya Toure. Konečnou remízu zařídil Sergio Aguero, jenž zamířil čtvrthodiny před koncem zápasu přesně k tyči. Konečný výsledek zní: Manchester City - Ajax 2:2.

Na Etihad Stadium je dobojováno. Manchester City dokázal smazat dvoubrankové vedení Ajaxu, s kterým remizoval před vlastními fanoušky nerozhodně 2:2. Jenže tomu tak nemuselo vůbec být, dvě minuty před koncem totiž vstřelil regulérní gól Sergio Aguer, který však nebyl kvůli ofsajdu uznán.

90+3
    Frank De Boer využil všechna tři střídání. Sana nahradil Boerrigtera.

90+2
    Eriksen vyslal na bránu City trvdou střelu, kterou Joe Hart vyrazil na rohový kop.

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    City bylo při předchozí situaci stoprocentně obráno o regulérní gól.

89
    Hráči Ajaxu přešli do útoku, který zastavila nepřesná kolmá přihrávka, jenž Citizens dobře vystihli.

88
    Sergio Aguero vstřelil po centru Aleksandara Kolarova gól, který však nebyl kvůli ofsajdu uznán. Nutno však dodat, že žádný z hráčů City v ofsajdu nebyl!

87
    Viktor Fischer nahradil Christiana Poulsena.

87
    Edin Džeko se dostal po centru Nastasice ke střele, která byla nepřesná.

86
    Aleksandar Kolarov přišel na místo Garetha Barryho. Roberto Mancini již využil všechna tři střídání.

85
    Erikson rozehrál rohový kop, po němž se dostal k hlavičce De Jong. Zakončení kapitána Ajaxu však bylo tentokrát nepřesné.