Chelsea – Šachtar 3:2 (kon.) | Juventus – Nordsjaelland 4:0 (kon.) | Valencia – BATE 4:2 (kon.)
Bayern – Lille 6:1 (kon.) | Celtic – Barcelona 2:1 (kon.) | Benfica – Spartak 2:0 (kon.)
Braga – Manchester Utd. 1:3 (kon.) | Kluž – Galatasaray 1:3 (kon.)
Valencia CF
4:2 (2:0)
BATE Borisov
Středa 07.11.2012, 20:45 • Estadi de Mestalla, Valencie • Liga mistrů

To je ode mě v tuto chvíli vše, ale už zítra pokračuje Evropská liga, ze které Vám samozřejmě přineseme psané onlajny. Přeji krásný večer a na shledanou. (22:42:58)

Zápas je u konce a bylo na co koukat, šest branek, to je velice slušný počin. Ve druhé půli nejprve Feghouli navýšil na 3:0, ale pak začala stíhací jízda Borisova. O dvě minuty později skóroval Renan Bressan a sedm minut před koncem využil zaváhání v rozehrávce Mozolevski a rázem tu bylo drama. To však ukončil svou dnešní druhou trefou Feghouli a dal tak výsledku konečnou podobu.

Valencia si tak díky této výhře upevnila postupovou pozici, BATE Borisov je na třetí příčce, zaručující postup alespoň do Evropské ligy.

90+4
    Ještě několik faulů na obou stranách, sudí už však karty udělovat nebude.

90+3
    Domácí tým drží míč daleko od své branky.

90+1
    Z pravé strany zahrávali hosté přímý kop, ale centr končí na hlavě domácího hráče, který odhlavičkoval až na polovinu hřiště.

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90
    Teď už se utkání zřejmě dohraje v naprostém klidu.

88
    Odešel i Renan Bressan, kterého nahrazuje Artem Koncevoj

88
    Andres Guardado má dnes odpracováno a na zbytek utkání nastupuje David Albelda

86
    Valencia právě vstřelila branku!
    Domácí jdou opět do dvoubrankového náskoku. Éver Banega svým centrem na pravou stranu našel volného SOFIANE FEGHOULIHO, ten si rychle zpracoval a křížnou střelou uklidil míč do brány.

84
    S odpovědí chtěl přispěchat Valdez, ale jeho střela se nevešla mezi tři tyče.

83
    BATE Borisov právě vstřelil branku!
    No ale pozor, je tu snížení!!! Hosté vysunuli svůj presink až k pokutovému území Valencie, a po chybě v rozehrávce šli ve třech na osamoceného Guaitu. DMITRIJ MOZOLEVSKI tak měl při střele do prázdné branky jednoduchou práci.

81
    Domácí fanoušci už cítí, že je vítězství opravdu blízko a zpívají oslavné chorály.

79
    Roberto Soldado dnes dohrál a nahrazuje jej Nelson Valdez.

78
    Další přímý kop v podání Costy, tentokrát to kroutil na malé vápni, tam si ale nejvýše vyskočil Gorbunov a vyboxoval.

77
    Střídání v dresu hostů. Odešel Alexandr Hleb a na hřišti se objevil Dmitrij Mozolevski.

77
    K přímáku se postavil Costa, ale opět minul.

76
    Přímý kop pro domácí po faulu na Feghouliho.

Aleš Pur

Branky: 26. Jonas, 29. Soldado (pen.), 51. Feghouli, 86. Feghouli - 53. Renan Bressan, 83. Mozolevski

Karty:   33. Gago (VAL) - 25. Bordačev (BAT), 56. Rodionov (BAT), 58. Sivakov (BAT), 61. Radkov (BAT)

Valencia CF: Guaita - João Pereira, Rami, Ricardo Costa, Cissokho - Feghouli, Costa, Gago, Guardado (88. Albelda) - Jonas (67. Éver Banega), Soldado (79. Valdez). Trenér: Mauricio Pellegrino.
    BATE Borisov: Gorbunov - Poljakov, Filipenko, Radkov, Bordačev - Lichtarovič (55. Sivakov) - Volodko, Renan Bressan (88. Koncevoj), Hleb (77. Mozolevski), Baga - Rodionov. Trenér: Viktor Gončarenko.

Rozhodčí: Tom Harald Hagen - Dag-Roger Nebben, Magnus Lundberg (všichni NOR)