Nitra – Zlín 0:0 (17:30) | Poruba – Michalovce 28:27 (kon.) | Senec – Most 21:34 (kon.)
DHC Sokol Poruba
28:27 (15:10)
Iuventa Michalovce
Středa 07.11.2012, 18:00 • VSH Sareza, Ostrava-Přívoz • Interliga ženy

Po velice dramatické bitvě se nakonec z vítězství raduje Poruba. Ta prohospodařila ve druhém poločase velký náskok, ale branka Hrbkové pět sekund před koncem nakonec přinesla Sokolu cenné vítězství. Příjemný večer z Ostravy vám přeje Tomáš Martínek. (20:01:56)

60
    Konec zápasu. (28:27) (28:27)

60
    Míč už byl pomalu za zády Dolákové, ale Terézia Szöllösiová orazítkovala jen pravou tyč! Zápas končí. (28:27) (28:27)

60
    Po timeoutu Michalovců tady bude poslední útok hostí. (28:27) (28:27)

60
    Neuvěřitelný závěr! Pět sekund před koncem dává gól Michaela Hrbková a Poruba je kousek od důležitého vítězství. (28:27) (28:27)

60
    Michalovce již musely střílet a rána se povedla. Autorkou vyrovnávací branky je Marianna Rebičová. (27:27) (27:27)

59
    Je 90 sekund do konce a v útoku je Iuventa Michalovce. (27:26) (27:26)

59
    Naopak v přesilové hře dává po hodně dlouhé době gól Lence Černé Pavla Poznarová a domácí jsou ve vedení. (27:26) (27:26)

58
    Osmý gól v řadě Michalovce nepřidaly, Horňáková proti Dolákové neuspěla a dává vedle. (26:26) (26:26)

57
    Vinyukova faulovala při střele Rechtorisovou a dostává dvě minuty. Domácí házenkářka ovšem branku nedala, takže Michalovce i přes oslabení půjdou do útoku. (26:26) (26:26)

56
    To co ještě před pár minutami bylo nemyslitelné je skutečností. Michalovce srovnávají díky gólu Natalie Vinyukove. Ta po střele leží na palubovce, ale bude v pořádku. (26:26) (26:26)

56
    Černá chytila šanci a daruje tak Iuventě další útok ke srovnání skóre. (26:25) (26:25)

56
    Po šesti brankách Michalovců v řadě bude nyní útočit Poruba. Vzchopí se a opět odskočí svým soupeřkám pět minut před koncem? (26:25) (26:25)

55
    Náskok Poruby je téměř pryč, gólem se prezentuje aktivní Tetyana Trehubova. Trenér Ján Beňadík si bere oddechový čas a zkusí něco vymyslet proti brankovým manévrům Michalovců. (26:25) (26:25)

55
    Zcela volná Rechtorisová, které si nikdo nevšímal, nedala ze stoprocentní šance gól a jen olízla míč o břevno. To je voda na mlýn Iuventy, která se ihned hrne dopředu. (26:24) (26:24)

54
    Michalovce mohly snižit na rozdíl jediné branky, jenže Sabina Bártová předvedla důležitý zákrok proti Tobiášové. Lehce se u toho ovšem zranila, proto je na palubovce lékař. Do útoku jde Poruba, která je již v plném počtu. (26:24) (26:24)

53
    Branková smršť Michalovců. Po další neúspěšné akci Poruby se k míči dostala Natalia Vinyukova a hosté prohrávají již jen o dvě branky. (26:24) (26:24)

52
    Poruba začíná v útoku chybovat a vypadá to ještě na drama. Z pravé strany dává levou šibenici branky Bártové Tetyana Trehubova, jedna z ukrajinských hráček v dresu Iuventy. (26:23) (26:23)

52
    Rychlý kontr Michalovců zakončuje Terézia Szöllösiová. Při obranném zákroku utrpěla bolestivý zásah domácí Michaela Hrbková. (26:22) (26:22)

51
    Gól na sebe nenechal dlouho čekat. Autorkou střely ze středu brankoviště je ukrajinská spojka Natalia Vinyukova. (26:21) (26:21)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Bártová - Tóthová, Lešková, Chrenková, Poznarová, Hrbková, Adámková, Rechtorisová, Osinová, Révajová, Uhráková, Mičiníková, Selucká, Mýlková. Trenér: Ján Beňadík.
    Iuventa Michalovce: Černá, Medveďová - Bačíková, Szöllösiová, Kovaličková, Rebičová, Hollá, Horňáková, Tobiášová, Hvostáľová, Snopová, Vinyuková, Trehubova. Trenér: Ján Packa.

Rozhodčí: Michal Hanák, Petr Novák