Rusko – USA 2:2 (kon.) | Bulharsko – Ukrajina 0:1 (kon.) | Česko – Slovensko 3:0 (kon.)
Saúdská Arábie – Argentina 0:0 (kon.) | Turecko – Dánsko 1:1 (kon.) | Maďarsko – Norsko 0:2 (kon.)
Švédsko – Anglie 4:2 (kon.) | Nizozemsko – Německo 0:0 (kon.) | Rakousko – Pobř. slonoviny 0:3 (kon.)
Irsko – Řecko 0:1 (kon.) | Polsko – Uruguay 1:3 (kon.) | Panama – Španělsko 1:5 (kon.)
Irsko
0:1 (0:1)
Řecko
Středa 14.11.2012, 20:45Přípravný zápas

Irové se ve druhém poločase snažili o vyrovnání, což se jim i přes územní převahu nepovedlo. Řekové tak vítězí gólem z 29. minuty zásluhou Halebase. (22:42:35)

90+3
    Irové nakopávají míče dopředu a vrhají všechny síly do útoku.

90
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty.

89
    McCarthy nakopl míč dopředu, nakonec domácí vybojovali autové vhazování.

87
    Irové drží míč, ale šance si nevytváří.

85
    Ostrý skluz Fortounise (GRE) nemohl skončit ničím jiným než žlutou kartou.

78
    Střídání Řeků: Fortounis nahradil Tachtsidise.

83
    McLean kopal trestný kop, ale trefil jen zeď řeckých obránců.

81
    Řekové vystřídali. Styfylidise nahradil Spyropoulos.

79
    Naopak nyní po straně unikal Ninis, ale do střelecké pozice se nedostal.

77
    Irové, přestože mají herní převahu, se nemohou dostat do větších gólových šancí.

74
    I ten Řekové ubránili, nyní se hra odehrává na polovině hřiště.

73
    McLean kopal roh na který doskočil Andrews, avšak jeho hlavičku odvrátili hosté na další rohový kop.

71
    V posledních minutách jsou u míče častěji i Řekové. Sledujeme vyrovnaný zápas, ve kterém oba celky mohou pomýšlet na výhru.

68
    Do vápna Řeků létá jeden centr za druhým, hosté se však nadále úspěšně brání.

66
    McLean zahrával trestný kop, který hosté odvrátili na roh.

64
    Irové přebírají poziční iniciativu, naopak Řekové více chodí do obrany a brání jednogólový náskok.

61
    Irové chodí do útoku ve více hráčích, nyní tažení domácích zakončil Long, avšak Karnezis byl na místě a míč pokryl.