Rusko – USA 2:2 (kon.) | Bulharsko – Ukrajina 0:1 (kon.) | Česko – Slovensko 3:0 (kon.)
Saúdská Arábie – Argentina 0:0 (kon.) | Turecko – Dánsko 1:1 (kon.) | Maďarsko – Norsko 0:2 (kon.)
Švédsko – Anglie 4:2 (kon.) | Nizozemsko – Německo 0:0 (kon.) | Rakousko – Pobř. slonoviny 0:3 (kon.)
Irsko – Řecko 0:1 (kon.) | Polsko – Uruguay 1:3 (kon.) | Panama – Španělsko 1:5 (kon.)
Švédsko
4:2 (1:2)
Anglie
Středa 14.11.2012, 20:30 • Friends Arena, Solna • Přípravný zápas

A je konec! Máme za sebou velmi vydařený zápas, ve kterém padlo celkem šest branek. Zajímavostí je určitě to, že Anglii poslal definitivně na kolena hned čtyřmi góly Ibrahimovič. Ten otevřel skóre již ve dvacáté minutě, ale o patnáct minut později srovnal na 1:1 Welbeck a o tři minuty později šla Anglie do vedení. Takto skončil první poločas. Nicméně ve druhém poločase se blýskl opět autor první branky Ibrahimovič a přidal další tři góly, hlavně ten poslední stál za to. Anglie se prezentovala slušným výkonem, ale Švédsko vyhrálo naprosto zaslouženě. Děkuji Vám za pozornost. (22:26:07)

90+2
    Ibrahimovič si sundal při oslavě gólu dres a sudí mu uděluje žlutou kartu.

90+1
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    No tak to je vážně paráda! ZLATAN IBRAHIMOVIČ si připisuje již dnešní čtvrtý gól a posílá Anglii na kolena! Navíc tento gól se v médiích bude opakovat ještě dlouhé týdny. Hart chyboval a IBRAHIMOVIČ toho využil. Z dvaceti pěti metrů si střihl nůžky a balon dopravil až do prázdné brány!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Švédsko opět střídá. Na hrací plochu se podívá Ranegie, nahradí ho Wernbloon.

87
    Žlutou kartu za nedovolený zákrok vyfasoval Wilshere.

87
    Švédsko se ubránilo a může pospíchat do protiútoku.

87
    Anglie bude zahrávat rohový kop.

85
    Střídají také domácí. Ze hřiště odchází Larsson, nahrazuje ho Jansson.

85
    Ze hřiště odchází Sterling a nahrazuje ho Zaha.

84
    ZLATAN IBRAHIMOVIČ zaznamenává v dnešním utkání hattrick! IBRAHIMOVIČ zahrával volný přímý kop, svoji pravou kopačku pořádně napřáhl a Hart neměl šanci tento střelecký pokus, jenž mířil na vzdálenější tyč, zlikvidovat.

80
    K centrovanému míči se probojoval Sturridge, ale jeho zakončení hlavou scházela přesnost.

79
    Anglie bude zahrávat volný přímý kop.

77
    A máme opět vyrovnáno! Přesnou přihrávku obdržel ZLATAN IBRAHIMOVIČ, jenž si zpracoval balon na prsa a pravačkou zakončil. Brankář Hart byl bez šance, IBRAHIMOVIČOVA střela byla velmi jedovatá a přesná. Asistenci si připisuje Svensson.

75
    Také Anglie přichystala střídání, dokonce trojí. Hrací plochu opouští Caulker, Gerrard a Johnson. Nahrazují je Shawcross, Huddlestone a Jenkinson.

74
    Z rohového kopu žádné nebezpečí nehrozilo.

74
    Hrací plochu opouští dvojice Lustig a Granqvist. Nahrazují je Sana a Antonsson.

73
    Nyní Švédsko bude zahrávat rohový kop.

73
    Elm adresoval přihrávku do pokutového území, ale hosté se ubránili.

Lucie Rapantová

Branky: 20. Ibrahimovič, 77. Ibrahimovič, 84. Ibrahimovič, 90+1. Ibrahimovič - 35. Welbeck, 38. Caulker

Karty:   68. Granqvist (SWE), 90+2. Ibrahimovič (SWE) - 87. Wilshere (ENG)

Švédsko: Isaksson - Lustig (74. Sana), Granqvist (74. Antonsson), J Olsson, M Olsson (46. Safari) - Elm, Kallstrom (61. Svensson) - Larsson (85. Jansson), Ibrahimovic, Kacaniklic - Ranegie (89. Wernbloon).
    Anglie: Hart - Johnson (75. Jenkinson), Cahill, Caulker (75. Shawcross), Baines - Gerrard (75. Huddlestone), Osman, Cleverley (61. Wilshere) - Sterling (85. Zaha), Welbeck, Young (61. Sturridge).

Rozhodčí: Svein Oddvar Moen