Lovosice – Kopřivnice 37:27 (kon.) | Jičín – Přerov 28:22 (kon.) | Zubří – Královo Pole 33:27 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
37:27 (18:7)
KH ISMM Kopřivnice
Sobota 17.11.2012, 17:00Chance Extraliga mužů

Lovosice přestřílely Kopřivnici 37:27. Severočeši měli jasně navrch a od samého úvodu směřovali k vítězství. Ve druhém poločase už tolik nebránili, proto Kopřivnice mohla nastřílet ve druhé půli dvacet gólů. I přesto si lovosičtí připsali vysokou výhru o deset branek. (37:27)

60
    Konec zápasu. (37:27) (37:27)

60
    Kopřivnice v samém závěru ještě snížila, úplnou tečku za utkáním ale udělal střelou z úhlu pět sekund před koncem kanonýr domácích Jiří Motl. (37:27) (37:27)

60
    V krátkém sledu dvakrát skórovala Kopřivnice a snížila tak znovu na rozdíl deseti gólů. (36:26) (36:26)

59
    Krahulík přidal další branku Lovosic. (36:24) (36:24)

59
    Střelou z dálky nachytal brankáře domácích Reček. (35:24) (35:24)

58
    Sýkora volný na křídle obloučkem překvapil brankáře Kopřivnice. (35:23) (35:23)

57
    Když měla Kopřivnice nápor, po špatné přihrávce hostů unikl Sýkora a překonal brankáře. (34:23) (34:23)

57
    Kopřivnice obléhala branku soupeře a po delší rozehře se gólově prosadila. (33:23) (33:23)

56
    Z dalšího útoku Lovosic ale udeřil Landa. (33:22) (33:22)

56
    Bomba Hojníka pod břevno nemohla znamenat nic jiného než gól. Hosté prohrávají o deset branek. (32:22) (32:22)

55
    V průběhu druhého poločasu Lovosice polevily v tempu hry, i proto Kopřivnice mohla gólově snížit narůstající debakl a prosadit se více v koncovce. (32:21) (32:21)

54
    Následě u tyčky číhal Landa a zapsal se mezi střelce. (32:21) (32:21)

53
    Kopřivnický Měchýř snížil na rozdíl devět gólů, posléze dorovnal skóre lovosický Sýkora. (31:21) (31:21)

51
    Vzápětí snížil kopřivnický Hajník. (30:20) (30:20)

51
    Motl v domácícm dresu opět úřadoval v útoku a skóroval. (30:19) (30:19)

50
    Kopřivnice nyní chytila formu v posledních minutách, kdy nastřílela v rychlém sledu několik branek. Naposledy se trefil Kahánek, proto Kopřivnice prohrává už jeon o "deset." (29:19) (29:19)

48
    Znovu padaly góly v rychlém sledu. Nejprve udeřili domácí Landa s Motlem, posléze hosté snížili. (29:15) (29:15)