Real Sociedad San Sebastian
0:0 (0:0)
CA Osasuna
Pátek 23.11.2012, 21:30Španělská LaLiga

Je tu konec velice průměrného utkání mezi San Sebastianem a Osasunou. V celém průběhu hry jsme neviděli prakticky žádnou gólovou šanci a výsledek 0:0 je tak logickým vyústěním dění na hrací ploše. (23:24:05)

90+3
    Technický pokus v podání Carlose Vely mířil sice k tyči, balon ale v pohodě vyrazil Andrés Fernández.

90+2
    Po centru z pravé strany se do zakončení dostával Agirretxe. Míč ale dokázal jen lehce tečovat a ohrožení brány z toho nakonec nebylo.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Domácí brankář Bravo nakonec musel ještě zasahovat. Centr propadl až na malé vápno, kde gólman San Sebastianu dobře zasáhl před dotírajícím protihráčem.

90
    Po faulu Castra je tu ještě přímý kop pro hostující tým. Míč je ale dobrých čtyřicet metrů od domácí brány.

89
    Necelé dvě minuty před koncem jsou u míče znovu domácí. Jenže hodně daleko od brány soupeře.

88
    Rychle se blíží závěr utkání a dnes to nevypadá, že bychom v tomto utkání viděli nějaký gól.

86
    Hosté také potřetí střídají. Odešel Armenteros a nastupuje Timor.

84
    Domácí Griezmann dokázal dopravit míč až do brány, jenže ještě před zakončením byl pískaný ofsajd.

83
    Domácí potřetí střídají. Odešel Diego Ifrán, místo něj si zahraje Imanol Agirretxe.

82
    Hra je stále hodně rozkouskovaná a vidíme neustálý boj ve středu hřiště.

80
    Deset minut před koncem stále velice marně čekáme na gól nebo alespoň gólovou příležitost.

78
    Fotbalisté San Sebastianu hodně drží balon, jenže daleko od brány soupeře.

76
    Domácí Castro se dral přes brankáře Andrése Fernándeze do zakončení. Dokázal ho obejít, jenže tísněn obránci už nezakončil.

75
    Přímý kop měli možnost kopat hosté. Po centru z levé strany musel zasahovat Bravo.