Sunderland – Queens Park 0:0 (kon.) | Aston Villa – Reading 1:0 (kon.)
Sunderland AFC
0:0 (0:0)
Queens Park Rangers
Úterý 27.11.2012, 20:45 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League

Sudí Marriner dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém Sunderland AFC remizoval s Queens Park Rangers 0:0. Hra po celou dobu utkání byla velmi vyrovnaná a šance byly vidět na obou stranách. Největší gólovou šanci měl dnes na hlavě Fletcher, ale vynikající Green skvělým zákrokem Fletcherův střelecký pokus vychytal. Oba týmy si na svá konta připisují jednobodový zisk. Děkuji Vám za pozornost. (22:45:45)

90+4
    Hosté balon odvrátili do bezpečí.

90+4
    Rozběhla se poslední minuta utkání a Sunderland pospíchá do útoku.

90
    Hlavní rozhodčí Marriner přidává čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Do konce utkání zbývají necelé dvě minuty a míč na kopačkách mají hráči Sunderlandu.

89
    Ke střele z větší vzdálenosti se odhodlal Rose, ale jeho střelecký pokus skončil vysoko nad brankou, a tak si Green nemusel dělat žádné starosti.

88
    Skvělou přihrávku obdržel Wright-Phillips, jenž udělal otočku a vystřelil na bližší tyč. Mignolet si však poradil a střelu zlikvidoval.

87
    V posledních minutách se hraje převážně mezi pokutovými územími. K vidění žádné šance nejsou, a tak dnešní zápas s největší pravděpodobností skončí bezbrankovou remízou.

86
    Faulu se dopustil McClean, a tak míč do hry uvede Green.

85
    Na vlastní polovině kombinuje obranná čtveřice Bardsley, Cuellar, Kilgallon a Rose.

84
    Držení míče v posledních pěti minutách: Sunderland AFC 63% - 37% Queens Park Rangers.

83
    Z této standardní situace žádné nebezpečí nehrozilo, ale u balonu jsou stále hosté, kteří dostali výhodu autového vhazování.

83
    Rohový kop vybojovali hosté.

81
    Žlutou kartu vyfasoval Mackie.

81
    V šanci se ocitl Larsson, ale jeho pokus gólem neskončil.

78
    Hosté využívají posledního střídání. Ze hřiště odchází Taarabt, nahrazuje ho Wright-Phillips. A posledního střídání využívá také domácí tým. Hrací plochu opouští Gardner, nahrazuje jej Saha.