Mladá Boleslav – Most 7:3 (kon.) | Ústí n/L – Šumperk 2:4 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Jihlava – Kadaň 1:3 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 5:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
Olomouc – Litoměřice 6:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:4 (1:0, 0:1, 1:3)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 28.11.2012, 17:30 • Zlatopramen Arena • 1. liga (ČR)

48:25
    A další vyloučení Ústeckých! Holomek si u hrazení počínal příliš ostře. Sudí jeho počínání ohodnotili 2 min. za napadení.

47:57
    Jaroslav Roubík oslabuje domácí celek. Dostává 2 min. za hákování.

45:42
    V útočné třetině se těžce z ledu zvedá Boháč. Gewiese půjde za katr na 2 min. za faul loktem.

41:39
    Ústí zase přeišpendli hosty v obranné třetině. Jenže s pukem hráli domácí jen u mantinelu. Vybojovali však faul. Tesařík(SUM) zasáhl Meidla vysokou holí.

36:52
    Tlak Ústeckých vystřídaly hlušší pasáže bez vzruchu. Může to změnit faul hostů. Tomáš Pastor (SUM) inkasuje 2 min. za podražení.

28:10
    Domácí faulují a zase zbytečně ve středním pásmu. Dvě minuty si odsedí Václav Meidl za hrubost.

22:19
    Ústí i nadále hrálo v pásmu Šumperka. Jenže jen po mantinelu. Nakonec hosté puk vydolovali a vyváželi. Hru přerušil nešťastný zásah Hořavy vysokou holí, za nějž ústecký bek dostal 2 min.

18:42
    Další pobyt Ústeckých v útočné třetině si vynutil Geweiseho faul. Hostující bek bude potrestán 2 min. za hákování.

10:53
    Hosté v další šanci faulují Boháče. Martin Novotný (SUM) inkasuje 2 min. za faul loktem.

04:32
    Za vlastní brankou hosté faulují. Jiří Suchý (SUM) dostává 2 min. za držení.

Karel Filas

Branky a nahrávky: 10. Čermák (Přeučil), 54. Poživil (Kovář) - 25. Staněk (Finsterle, Novotný), 45. Plášek (Tesařík), 48. Červenka, 50. Holík (Červenka, Sedlák)

HC Slovan Ústí nad Labem: Koutský (Orct) - L. Poživil, K. Černý, F. Pavlík, Sklenička, P. Hořava, Vobořil, Vl. Brož, Holomek - R. Kovář, Roubík, Ludvík - D. Tůma, T. Sýkora, Handlovský - J. Kloz, Meidl, Daniel Boháč - P. Přeučil, M. Čermák, Laš.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) - Holík, M. Novotný, Tesařík, Suchý, Sedlák, Gewiese, Pastor, Pour - Finsterle, A. Staněk, Plášek, - A. Červenka, M. Hlinka, Haas - Vrdlovec, Hulva, Brunec - Kindl, Skoumal, Cink.

Rozhodčí: Doležal - Komárek, Krátký