Chabarovsk – HC Slovan 3:0 (kon.) | Novokuzněck – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | Novosibirsk – Lev 2:1 (kon.)
N.Novgorod – Nižněkamsk 3:4 (kon.) | Jaroslavl – Kazaň 2:3 (kon.) | Čerepovec – Čeljabinsk 4:3 (po s.n.)
Viťaz – Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Mytišči – Ufa 2:0 (kon.) | Minsk – Jekatěrinburg 3:6 (kon.)

Čechov právě vstřelil branku!
    Na nájezdy nedojde, jelikož je rozhodnuto už nyní! Kombinaci zakončil prudkou a přesnou ranou od modré BRYAN FAHEY! Asistence: Andrej Markov a Alexander Koroljuk.

63:21
    Za podražení je vyloučen hostující kapitán Evgenij Malkin, což je obrovská ztráta i vzhledem k možným nájezdům.

59:46
    Oddechový čas pro hosty.

58:00
    Velkou šanci na návrat do vedení měli hráči Čechova, ovšem Ahonen zasáhl skvěle!

57:39
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Využitá přesilovka a je vyrovnáno! Mozjakin naservíroval kotouč před branku, kde stál VIKTOR ANTIPIN a dává vyrovnávací gól! Asistence: Sergej Mozjakin.

42:13
    Za hrubost putuje na trestnou lavici hostující Justin Hodgman.

41:06
    Po vyhraném buly se kotouč dostal k Jakovu Sjelezněvovi který prudkou ranou poslal kotouč před branku, kde ho tečoval NIKITA DVOUREČENSKIJ! Asistence: Jakov Sjelezňov.

39:55
    Tak druhá třetina skončí také remízou! Z úhlu dostal puk přímo na hůl před brankou stojící NIKOLAJ KULJOMIN a svižnou střelou zápěstím překonal Kasutina! Asistence: Viktor Antipin a Sergej Mozjakin.

38:02
    ALEXEJ BADJUKOV posílá domácí Rytíře do vedení, když dostal ideální pas do jízdy a sám proti Ahonenovi neměl problém se zakončením! Asistence: Jevgenij Timkin a Jakov Sjelezňov.

35:33
    Jakov Sergejev vyloučen za zdržování hry. Přesilovka pro Magnitku.

32:22
    Za podražení vyloučen Alexej Bondarev (MET).

25:52
    I hosté si zahrají početní výhodu, vyloučen je Denis Segejev za sekání.

22:54
    Za nesportovní chování vyloučen hostující Georgij Mišarin.

21:25
    Hosté se provinili špatným střídáním. Trest odpyká Sergej Mozjakin.

17:00
    Domácí využívají přesilovou hru! Před brankou se objevil ALEXANDER KOROLJUK a překonal Ahonena. Asistence: Alexej Troščinskij.

15:39
    Za hru vysokou holí vyloučen hostující obránce Tverdovskij.

15:02
    Hodgman vyslal před branku výborný pas na MATSE ZUCCARELA, který si dokázal položit Kasutina a přesně zakončit! Asistence: Justin Hogdman.

09:15
    Hodgman vyloučen za hru vysokou holí.

10:45
    Tak Markov jde rovnou do kabiny, jelikož dostal ještě další osobní trest.

10:45
    Za hrubost je na 2+2 minuty vyloučen Danil Markov a navíc dostává 10 minut osobní trest.

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 17. Koroljuk (Troščinskij), 39. Badjukov (Timkin, Sjelezňov), 42. Dvourečenskij (Sjelezňov), 64. Fahey (Markov, Koroljuk) - 16. Zuccarelo (Hodgman), 40. Kuljomin (Antipin, Mozjakin), 58. Antipin (Mozjakin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Saprykin) - Chafizullin, Troščinskij, A. Markov, Fahey, Sjelezňov, D.Markov, Bulgakov, Kudinov - Koroljov, Hennessy, Koroljuk - Panarin, Dvourečenskij, Černov - TImkin, Bělousov, Badjukov - Sergejev, Kuljomin,Lesnuhin.
    Metallurg Magnitogorsk: Ahonen (Gelašvili) - Antipin, Birjukov, Gončar, Chabarov, Bondarev, Mišarin, Tverdovskij, Kazionov - Kuljomin, Malkin, Lisin - Mozjakin, O'Reilly, Zuccarelo - Platonov, Zdunov, Hodgman - Kosov, Jakubov, Potěchin.

Rozhodčí: Anisimov, Buturin - Stelcov, Tarasov