Most – Beroun 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Olomouc 0:2 (kon.) | Jihlava – Třebíč 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Havlíčkův Brod 4:5 (kon.) | Litoměřice – Písek 5:2 (kon.) | Šumperk – Mladá Boleslav 0:2 (kon.)
Kadaň – Ústí n/L 2:3 (po pr.)
HC Most
4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
Medvědi Beroun 1933
Pondělí 03.12.2012, 17:30 • ZS Most • 1. liga (ČR)

Utkání skončilo zaslouženým vítězstvím domácích, přesto to nebylo tak jednoduché, když Medvědi snížili na 2:1, ale domácí dokázali znovu odskočit a po osmi porážkách v řadě si připisují konečně tři body za výhru.

60:00

59:28
    Tak dokonce bitka před závěrem. Fedorov - Trojan, souboj dopadnul nerozhodně, nikdo z hráčů neskončil na ledě, ba co více, po odtržení se vzájemně objali. Přesto oba dostali 2+2 minuty.

59:28
    Ještě jeden ofsajd hostů.

58:54
    Most právě vstřelil branku!
    Hosté odvolali gólmana, jernže domácí se rychle dostali do pásma, Kuběna našel BOHUMILA SLAVÍČKA, který bezproblémů trefil prázdnou branku 4:1. Asistence: Pavel Kuběna, Jakub Havelka.

57:55
    Most už se nikam netlačí, má k dobru dvě branky.

57:20
    Čurilla dobře našel T. Rohana, který zblízksa minul branku.

56:41
    Dnes potřetí vyloučen hostující Havel, tentokráte za hákování. Navíc ještě dostal 10 minut za nesp. chování. Havel se ihned odebral do šaten.

56:00
    Inkasovaná branka hosty okamžitě zase srazila do jaké si letargie.

55:12
    Nádherná přesilovková kombinace. T. Rohan zatáhnul po mantinelu puk do pásma, všimnul si dobře najetého JINDŘICHA KOTRLY, který dokonalý pas zužitkoval nekompromisní střelou, Kůdela se nestihnul přesunout 3:1. Asistence: Tomáš Rohan, Marek Čurilla.

54:41
    Domácí už hrají zkrácenou přesilovku.

54:07
    Jebavý zastavil unikajícího Gengela a je vyloučen za držení.

54:00
    Trošku opadnul přesilovkový tlak Medvědů, ale i tak je Beroun momentálně lepším týmem.

53:48
    Stromko byl zablokován v dobré pozici na mezikruží.

52:33
    Za ned. bránění je vyloučen domácí Tomeček.

51:45
    Hra nabrala spád, rychle se přeléá z jedné strany na druhou, poslední třetina je jasně nejzajímavější.

51:12
    Kabeláč trefuje od modré boční konstrukci.

50:22
    Čurda se vrhnul s pukem mezi mostecké beky, neuspěl.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 2. Slavíček (Kuběna, Nedrda), 3. T. Rohan (Čurilla, Hranáč), 56. Kotrla (T. Rohan , Čurilla), 59. Slavíček (Kuběna, Havelka) - 43. Kaláb (Stromko, Čurda)

HC Most: Melichar (Volke) - Hranáč, Havelka, M. Rohan, Charousek, Tomeček, Pavlů, Fedorov, Kabeláč - Bojer, Smolka, Gengel - Kotrla, Čurilla, T. Rohan - Nedrda, Slavíček, Kuběna - Skvortsov, Hess, Vaněk
    Medvědi Beroun 1933: Kůdela (Mastík) - Šulc, Kaláb, Jebavý, Přindiš, Hertl, Ruprecht, Beneš, Knesl - Bárta, Stromko, Doležal - Havel, Plichta, Hrdel - Videlka, Trojan, Polák - Čurda, Kadlec, Pour

Rozhodčí: Zubzanda - Gerát, Hynek