Most – Beroun 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Olomouc 0:2 (kon.) | Jihlava – Třebíč 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Havlíčkův Brod 4:5 (kon.) | Litoměřice – Písek 5:2 (kon.) | Šumperk – Mladá Boleslav 0:2 (kon.)
Kadaň – Ústí n/L 2:3 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
Pondělí 03.12.2012, 17:301. liga (ČR)

Je dobojováno! Třebíč zvrátila díky vydařené třetí třetině utkání a zvítězila 2:1. Děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou! (19:45:32)

60:00

59:29
    Třebíč se nyní osvobozuje za cenu zakázaného uvolnění. Hra se tak vrací před Čiliaka. Domácí celek si vzal oddechový čas.

59:15
    Dukla zkouší hru bez brankáře!

58:39
    Domácí bojují, Třebíč je však v defenzivní činnosti velmi důsledná.

57:29
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    ´Tak to je studená sprcha pro domácí celek! Po přesilovkové kombinaci poslal z velkého úhlu hostující mužstvo do vedení VILÉM BURIAN. Asistence: David Dolníček, Rostislav Malena.

57:05
    Michal Jeslínek (JIH) dostává dvě minuty za vysokou hůl, Třebíč má velkou příležitost rozhodnout utkání.

55:24
    Obě mužstva se soustředí na to, aby neudělala chybu. Herní projev je skutečně velmi opatrný.

54:21
    Třebíčský ofsajd je nyní posouzen jako úmyslný. Hra se tak stěhuje před Čiliaka.

53:26
    Rittich nyní utnul velký tlak, jímž Třebíč trápila domácí defenzivu.

52:31
    Na ledové ploše nyní zůstává po tvrdém střetu u mantinelu ležet Ondřej Malec. Mladý jihlavský forvard se nakonec zvedá a po vlastních odjíždí na střídačku.

52:08
    Třebíčští nyní svírají soupeře v jeho defenzivní třetině. K úspěchu to ale zatím nevede.

51:27
    Nepřesná rozehrávka Dukly nyní zamířila až na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před domácí brankou.

50:17
    Rána od modré čáry Tomáši Kolafovi příliš nesedla, Čiliak ji zlikvidoval bez potíží. Na druhé straně úřadoval Rittich, jehož nepřekvapila pumelice z mezikruží.

48:40
    Další práci přidělal jihlavskému brankáři hostující Rangl. Dělovka třebíčského obránce zamířila do pravého betonu Ritticha.

47:34
    Je vyrovnáno! Podél levého mantinelu se do útočného pásma prodral a následně vymetl pravé víko Rittichovy svatyně VILÉM BURIAN. Asistence: Rostislav Malena.

45:39
    Závěr početní výhody patřil Dukle, která svého soka mačkala. Červené světlo za Čiliakem však nedokázala rozsvítit.

44:26
    Marek Drtina pálil od modré, trefil však pouze do rány spadnuvšího Rangla.

43:25
    Tomáš Kaut (TRE) dostává dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

Libor Kucza

Branky a nahrávky: 17. Hodek (Prokš, Filip) - 48. Burian (Malena), 58. Burian (Dolníček, Malena)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Novotný) - Dobrovolný, Ficenc, Kolafa, Jaroš, Drtina, Zadražil, Podlipnik, Jícha - Hodek, Hubáček, Čachotský - Jeslínek, Filip, Prokš - Pekárek, Maliník, Malec - Polcar, Pometlo, Krupka
    SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak (Dusík) - Malena, Rangl, Dietz, Zdráhal, Čejka, Sláma, Bulčík, Přibyl - Vondráček, Dolníček, Burian - Čuřík, Nahodil, Šlahař - Ostřížek, Kaut, Fořt - Křivohlávek, Káňa, Čech

Rozhodčí: Šír, Přikryl - Wesley, Kašík