Rusko – Č. Hora 27:30 (kon.) | Španělsko – Chorvatsko 25:21 (kon.) | Maďarsko – Německo 24:21 (kon.)
Island – Rumunsko 19:22 (kon.)
Island
19:22 (13:15)
Rumunsko
Středa 05.12.2012, 20:15 • Millennium Center, Vršac (Srbsko) • Mistrovství Evropy žen

Sledovali jsme hodně zajímavé, vyrovnané a atraktivní utkání. Islanďanky bojovaly do poslední chvíle, ale body si z dnešního zápasu neodnesou. Zkušené Rumunky byly nad jejich síly a závěr utkání s zkušeně pohlídaly. To je pro dnešek z Mistrovství Evropy v házené žen vše. Přeji příjemný zbytek večera. (21:43:25)

60
    Konec zápasu. (19:22) (19:22)

59
    Je rozhodnuto. Deset sekund před konečným hvizdem se Rumunky prosadily. (19:22) (19:22)

59
    Island už zřejmě alespoň vyrovnat nestihne. (19:21) (19:21)

Oddechový čas pro hosty. (19:21) (19:21)

59
    Minuta do konce utkání. Hráčky ve žlutých dresech mají výhodu a drží balon ve své moci. (19:21) (19:21)

58
    Islanďanky si v útoku nepřesně rozehrály a o kulatou pomůcku přišly. (19:21) (19:21)

57
    Do konce zbývají dvě a čtvrt minuty. Balon má rumunský družina. (19:21) (19:21)

57
    Hráčky ze Severu se dokázaly prosadit a ještě celé utkání dramatizují. (19:21) (19:21)

57
    Rumunská sedmička zůstala bez proměnění. (18:21) (18:21)

56
    Už je zřejmě rozhodnuto. Hráčky v modrém se nedokázaly prosadit a budou se muset navíc bránit. (18:21) (18:21)