Arsenal – West Brom 2:0 (kon.) | Aston Villa – Stoke 0:0 (kon.) | Southampton – Reading 1:0 (kon.)
Sunderland – Chelsea 1:3 (kon.) | Swansea – Norwich 3:4 (kon.) | Wigan – Queens Park 2:2 (kon.)
Wigan Athletic
2:2 (1:1)
Queens Park Rangers
Sobota 08.12.2012, 16:00 • JJB Stadium, Wigan • Anglická Premier League

Sudí Dowd dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak utkání, které končí nerozhodným stavem 2:2. První poločas byl velmi vyrovnaný, ale ve druhém poločase byli aktivnější domácí hráči, alespoň co se střelecké produktivity týká. V posledních minutách tlačili také hosté, ale nakonec si oba týmy připisují jednobodový zisk. Za Wigan skórovali McCarthy a Beausejour. Za Queens Park Rangers se prosadili Nelsen a Cisse. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (17:54:59)

90+5
    Hosté se před touto standardní situací ubránili.

90+4
    Nelsen si připsal skvělý obranný zákrok a domácí hráči dostanou výhodu rohového kopu.

90+3
    Ke střele hlavou se probojoval Mackie, ale nezamířil mezi tři tyče.

90+2
    Rohový kop vybojoval Mackie.

90+2
    V ofsajdu uvízl Kone.

90
    Sudí Dowd nastavil čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Hráči QPR dostali výhodu rohového kopu, ale této výhody nedokázali využít.

89
    Cisse obdržel těžkou přihrávku za obranu, ale míč si nedokázal zpracovat, a tak o něj přišel.

87
    Další zajímavou šanci zastavil ofsajd, ve kterém uvízl Gomez.

87
    Green si připisuje brilantní zákrok, když likviduje stoprocentní gólovou šanci. Balon mířil přesně ke vzdálenější tyči, ale Green skvěle balon vyrazil. V této šanci byl hlavní postavou Maloney.

85
    Hosté využívají posledního střídání. Ze hřiště odchází Bosingwa a nahrazuje ho Fabio. Střídají také domácí. Ze hry odchází Di Santo, kterého nahrazuje Boselli.

84
    Autové vhazování vybojoval domácí hráči, ale Nelsen se zlobí, protože si je jistý, že jako poslední se dotkl míče právě jeho protihráč.