Dortmund – Wolfsburg 2:3 (kon.) | Stuttgart – Schalke 3:1 (kon.) | Norimberk – Düsseldorf 2:0 (kon.)
Freiburg – Fürth 1:0 (kon.) | Augsburg – Bayern 0:2 (kon.) | Frankfurt – W. Brémy 4:1 (kon.)
FC Augsburg
0:2 (0:1)
Bayern Mnichov
Sobota 08.12.2012, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga

Pro tuto chvíli je to z Bundesligy všechno. Já vám děkuji za pozornost a u německé nejvyšší soutěže se s vámi budu těšit na shledanou třeba zítra u utkání Hannoveru s Leverkusenem. (17:31:25)

Je dobojováno. Bayern nepřipustil na hřišti předposledního Augsburgu žádné překvapení a po přidání druhé branky díky Mario Gomezovi už mají svěřenci Juppa Heynckese na čele Bundesligy 41 bodů.

90+1
    Minuta z nastavení pryč. Zápas už se vyloženě dohrává, u míče hráči Bayernu.

90
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Domácí naposledy střídají. Na poslední minutky se na trávníku objeví Milan Petržela. Nahrazuje Musonu.

89
    Rohový kop domácí obrana odvrací.

89
    Hosté mají rohový kop.

88
    Hosté v dalším útoku. Po ose Lahm- Gomze se míč dostal až k Rafinhovi, který pálí nad.

86
    A nyní ze hry nespěchá ani Kroos, kterého nahradí na trávníku Rafinha.

85
    Zápas už vypadá, že se jen dohrává, ani jeden tým už nikam nespěchá.

83
    Alaba se po rohu dostal k míči a odkopává ho. Posléze však právě rakouský obránce zůstal ležet v pokutovém území.

82
    Augsburg vybojoval rohový kop.

81
    Hráči Bayernu nyní po upísknutí sudího vrací míč domácím.

80
    Augsburg nyní předvedl velmi dobré a rychlé přenesení hry. Následné centry do šestnáctky byly odvráceny a neujala se ani rána Vogta.

78
    I Bayern podruhé dnes střídá. Ze hry jde místo úspěšného penaltového exekutora Thomase Müllera Anatolij Tymoščuk.

77
    Na trávníku končí po faulu Mario Gomez, uvidíme, zda bude moci pokračovat.

75
    Hosté zajímavě sehráli akci na levé straně, kterou ale nedokázal Ribéry rozvinout dál.