Waalwijk – Nijmegen 2:0 (kon.) | Den Haag – Zwolle 1:1 (kon.) | Alkmaar – Willem II 0:0 (kon.)
Ajax – Groningen 2:0 (kon.)
AZ Alkmaar
0:0 (0:0)
Willem II Tilburg
Sobota 08.12.2012, 19:45Nizozemská Eredivisie

Přeji hezký zbytek víkendu a u dalších onlajnů na shledanou. (21:39:24)

Alkmaar sice zabral v posledních minutách, ale ve zbytku zápasu jsme toho příliš mnoho neviděli. Domácí sice dnes byli lepší, ale ne o tolik a remíza se zdá být spravedlivá.

90+4
    Asi poslední hlavičku zápasu si zkusil Snijders mimo.

90+3
    Na hranici vápna to vzal na sebe Altidore, ale jeho střelu ztečoval rukou mimo jeden z obránců hostí. Rozhodčí nechává pokračovat ve hře.

90+3
    Alkmaaru se nedaří propašovat centr do vápna hostí.

90+2
    Výborná práce van Buurena, který teď udržel míč 2 minuty u rohového praporku.

90
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90
    Hosté už jen kopou míče co nejdál od své branky. Alkmaar zdá se po čtvrté v řadě doma nezvítězí.

89
    Pokračuje se ve hře.

88
    Na půlce hřiště zůstává ležet Mulder.

86
    Reijnen dostal míč na nohu, ale hodně minul.

85
    Domácí vybojovali rohový kop.

84
    Na druhé straně to zkusil z menší dálky Joachim, ale jeho střela neměla potřebnou razanci.

82
    Střelu z velké dálky vyslal na branku Berghuis, ale Meul tento míč snadno vyrazil.

80
    Rohový kop Mahera mířil do branky, ale skončil na břevně. Konečně se něco děje.

79
    Střelu Altidoreho zpoza vápna zblokovala obrana těsně nad!

78
    Další dva odkopnuté útoky domácích.

76
    Střela trefila zeď a hosté se pokusili o rychlý protiútok, ale obrana domácích se rychle vrátila.