Dukla – Frýdek-M. 28:22 (kon.) | Lovosice – Zubří 32:32 (kon.) | Jičín – Kopřivnice 29:21 (kon.)
Karviná – Přerov 30:24 (kon.)
HBC Medipoint Jičín
29:21 (14:11)
KH ISMM Kopřivnice
Sobota 15.12.2012, 18:00Chance Extraliga mužů

60
    Konec zápasu. (29:21) (29:21) (19:25:32)

60
    Michal Babák je autorem poslední branky v zápase - 29:21. (28:21) (29:21)

59
    Jan Stanislav minutu před koncem koriguje ne 28:20. A vzápětí je to opět Jan Stanislav, nyní se prosazuje z rychlého protiútoku. (28:19) (28:21)

58
    3. brankou v zápase snižuje Martin Střelec na 28:19. (28:18) (28:19)

58
    Tomáš Babák střílí 28. branku Jičína poté, co si sám vybojoval míč. (27:18) (28:18)

57
    Autorem 27. branky Jičína je Michal Babák, který se prosadil z pravého křídla. (26:18) (27:18)

56
    Z prostoru levého křídla se prosadil Martin Střelec - 26:18. (26:17) (26:18)

54
    Po dlouhé době se Jičín prosazuje střelecky, jmenovitě Michal Kvasnička - 24:16. Další branku Kopřivnických přidal Tomáš Veřmiřovský - 24:17. Na tuto branku vzápětí odpovídá svou 7. brankou v zápase Tomáš Babák - 25:17. Krásný pas Lukáše Kuriala zakončil přesným zásahem Martin Bareš - 26:17. (23:16) (26:17)

53
    Lukáš Kurial zkoušel vsítit branku přes celé hřiště, Josef Pour byl i nyní připraven. (23:16) (23:16)

52
    Lukáš Kurial byl připraven, stejně tak jako Josef Pour na druhé straně, který vychytal Michala Babába v brejku. (23:16) (23:16)

50
    Lukáš Kurial vychytal Jana Gřese. (23:16) (23:16)

46
    V dresu Kopřivnice se po delší době prosazuje Adam Krejčiřík - 23:16. (23:15) (23:16)

46
    Jiří Drbohlav je autorem další branky Jičína - 23:15. (22:15) (23:15)

45
    Petr Kahánek střílí 15. branku hostů - 22:15. (22:14) (22:15)

44
    Lukáš Měchýř z rychlého protiútoku snižuje na 22:14. (22:13) (22:14)

43
    Lukáš Kurial vychytal Tomáše Veřmiřovského. (22:13) (22:13)

41
    Radek Král, ač faulovaný, zvyšuje z prostoru pivota na 22:13. (21:13) (22:13)

40
    Tomáš Veřmiřovský koriguje stav utkání na 21:13. (21:12) (21:13)

39
    Radek Král ještě nahrál na Martina Bareše do pivota a pro něj už nebyl problém přesně zacílit - 21:12. (20:12) (21:12)

38
    Na 20:12 snižuje Tomáš Veřmiřovský. (20:11) (20:12)

37
    Martin Lepieš shodil na Radka Krále a ten navyšuje vedení domácích na 20:11. (19:11) (20:11)

36
    Martin Lepieš rychle využívá přesilovku a zvyšuje na 19:11. (18:11) (19:11)

36
    Jiří Gřes dostal nejprve 2 minuty, poté za protesty červenou kartu. Kopřivnice nyní bude hrát 4 minuty v oslabení jednoho hráče. (18:11) (18:11)

36
    Obrana Kopřivnice vytvořila dálnici pro Tomáše Babáka a ten toho využil - 18:11. (17:11) (18:11)

34
    Radek Král zvyšuje v začínající 5. minutě 2. poločasu na 17:11. (16:11) (17:11)

34
    Na 16:11 zvyšuje po nahrávce od Tomáše Babába pivot Martin Bareš. (15:11) (16:11)

31
    1. branku druhého poločasu střílí Tomáš Babák - 15:11. (14:11) (15:11)

31
    Druhý poločas zahajují Kopřivničtí, ale hned se technickou chybou připravují o míč. (14:11) (14:11)

31
    Začal druhý poločas. (14:11) (14:11)

(14:11)

30
    První poločas skončil. (14:11) (14:11)

30
    V čase 29:15 si TIME-OUT vyžádal Aleš Babák. (14:11) (14:11)

28
    Kopřivnice snižuje, autorem branky byl Martin Střelec - 14:11. (14:10) (14:11)

28
    V čase 27:20 si oddechový čas vybírá trenér Kopřivnice. (14:10) (14:10)

26
    Tomáš Babák nařízenou sedmičku proměnil - 14:10. (13:10) (14:10)

26
    Jiří Drbohlav vybojoval sedmičku a dvouminutové vyloučení Adama Rečka. (13:10) (13:10)

25
    10. branku hostů vstřelil ze sedmičky Daniel Hojník - 13:10. (13:9) (13:10)

23
    Po faulu na Jiřího Drbohlava je nařízena sedmička proti brance hostů. Tu proměňuje Tomáš Babák - 13:9. (12:9) (13:9)

22
    Michal Kvasnička zvyšuje z levého křídla na 12:9: (11:9) (12:9)

20
    Tomáš Babák našel Jiřího Drbohlava a ten prostřelil Josefa Poura - 11:9. (10:9) (11:9)

10
    Lukáš Kurial, který vystřídal Filipa Veverku, si nyní připsal první úspěšný zákrok, když si poradil se střelou Jana Gřese. (10:9) (10:9)

17
    Jiří Gřes snižuje z pivota na 9:8, vzápětí se prosazuje pivot také na druhé straně a to Martin Bareš - 10:8. Rychle však odpovídá a upravuje na současných 10:9 Jiří Gřes. (9:7) (10:9)

17
    Radek Král překonává z levého křídla technickou střelou Josefa Poura - 9:7. (8:7) (9:7)

16
    Tentokrát se Adam Krejčiřík prosadil tvrdou ranou z devíti metrů - 8:7. (8:6) (8:7)

15
    Technickou střelou se prosadil Adam Krejčiřík - 8:6. (8:5) (8:6)

15
    Rychlý protiútok domácích zakončil přesně Lukáš Rychna - 8:5. (7:5) (8:5)

14
    Josef Pour byl nyní úspěšnější než Martin Bareš. (7:5) (7:5)

13
    Autorem další branky Jičína je Lukáš Weintritt, který přesně zacílil z pravé spojky - 7:5. Filip Veverka si připsal další úspěšný zákrok. (6:5) (7:5)

12
    Lukáš Weintritt našel osamoceného Martina Bareše a ten přehodil Josefa Poura - 6:5. (5:5) (6:5)

11
    Svou 2. brankou v zápase srovnává po akci jeden na jednoho Jan Gřes - 5:5. (5:4) (5:5)

10
    Pohlednou akci Jičína zakončil přesně Tomáš Babák - 5:4. (4:4) (5:4)

9
    Vzápětí přichází vyrovnáví z ruky Jana Gřese - 4:4. (4:3) (4:4)

9
    Autorem 4. branky v síti Kopřivnice je Michal Kraus - 4:3. (3:3) (4:3)

7
    Josef Pour si v rozmezí několika vteřin připsal dva úspěšné zákroky. Kopřivnice jde dovedení zásluhou Adama Rečka - 2:3. Na 3:3 srovnává Tomáš Babák, který si naběhl do přihrávky od Michala Naimanna. (2:2) (3:3)

6
    V 6. minutě srovnává při signalizované pasivní hře Adam Reček - 2:2. (2:1) (2:2)

5
    Filip Veverka si připsal úspěšný zákrok, na druhé straně toho přesně využil Radek Král - 2:1. (1:1) (2:1)

4
    Na 1:1 srovnává Martin Bareš. (0:1) (1:1)

2
    První branku zápasu střílí Tomáš Veřmiřovský z celku Kopřivnice poté, co Tomáš Babák neproměnil rychlý útok Jičína - 0:1. (0:0) (0:1)

1
    Josef Pour si připsal první úspěšný zákrok zápasu, kdy vychytal na pravé spojce Martina Lepieše. (0:0) (0:0)

1
    Utkání zahajují výhozem hráči domácího Jičína. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

HBC Ronal Jičín: Veverka, Kurial - Rychna, Král, Bareš, Naimann, Babák M., Babák T., Lepieš, Kvasnička, Drbohlav, Brchaň, Kraus, Weintritt. Trenér: Aleš Babák

KH Kopřivnice: Pour, Petr, Žingor - Lipový, Veřmiřovský, Gřes Jan, Gřes Jiří, Stanislav, Kahánek, Krejčiřík, Reček, Měchýř, Hojník. Trenér: Miroslav Bartoň

Rozhodčí: Větrovský, Zych. (0:0)

Příjemný sobotní podvečer, z jičínského Sportovního areálu vás vítám u sledování zápasu házenkářské Tipgames extraligy mezi Jičínem a Kopřivnicí. (0:0)

Pěkný sobotní podvečer, na palubovku Jičína dnes zajíždí ke 14. kolu extraligy tým Kopřivnice. Jasným favoritem duelu jsou domácí, kterým v tabulce aktuálně patří třetí příčka se 16 body.

To hosté z dvanácti utkání dokázali zvítězit pouze dvakrát. Se čtyřmi body jim patří devátá pozice a v Jičíně se tedy budou snažit o překvapení. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.