Sparta – Bonusia Ostrava 2:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Future 5:12 (kon.) | Vítkovice – Liberec 9:0 (kon.)
ACEMA Sparta Praha
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
FBC ČPP Bonusia Ostrava
Sobota 15.12.2012, 16:00 • Aréna Sparta Praha • Livesport Superliga

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního podvečera a těším se s Vámi u dalších onlajn přenosů. (18:01:29)

Máme za sebou utkání 12. kola florbalové extraligy mezi Spartou a Ostravou. Dlouho jsme viděli nerozhodné klání, ve kterém rozhodovali maličkosti. Šťastnějším celkem se nakonec stává Ostrava, která si díky brance Jana Daniše v prodlouženi s sebou odváží i dva body. Domácí z tohoto duelu připíší do tabulky bod.

65:00

64:39
    Ostrava právě vstřelila branku! Tak jsme se branky přeci jen dočkali! Zápas rozhodl navrátilec do hostující sestavy JAN DANIŠ. Asistence Skácel.

64:00
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:00
    Do konce prodloužení zbývají už jen dvě minutky.

61:38
    V obrovské šanci se ocitl Moravec, který ale po brejku netrefil prázdnou branku. Fanoušci se už radovali! Aby tohle domácí ještě nemrzelo!

61:30
    Hra nabírá na tempu, hraje se nahoru dolu.

60:25
    Sparta se provinila útočným faulem.

60:01

Ani po třech třetinách neznáme vítěze. Ostrava se znovu dostala do vedení, když se trefil ve 43. minutě Šešulka. Sparta dokázala vyrovnat v přesilové hře, kdy se trefil Šimůnek. V závěru třetiny měli obrovský tlak hosté, ten ale nedokázali využít a je tady tedy prodloužení.

60:00

59:30
    Hosté si vytvořili obrovský tlak, střely na branku Beneše jen pršely, ani jedna se však neujala!

58:02
    Na druhé straně zakončoval z brejku Perušič, branku ale minul.

57:49
    Velký tlak hostů dvakrát zakončoval Curney, poprvé ho vychytal Beneš, napodruhé byla jeho střela zablokovaná.

57:00
    Oddechový čas pro hosty.

56:43
    Domácí fanoušci se snaží Spartu navnadit k větší aktivitě.

55:00
    Pět minut před koncem třetí periody se nám začíná hra vyrovnávat. Netroufl bych si tipnout, kdo se dnes stane vítězem.

Jiří Zabilanský

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 35. Duchek (Berka), 50. Šimůnek (Križko) - 26. Šimíček (Curney), 43. Šešulka (Peřka), 65. Daniš (Skácel)

ACEMA Sparta Praha: Beneš (Kotouček) - Císař, Moravec, Černý, Čermák, Linhart, Berka, Vrána, Smetana, Duchek, Marvánek, , Rodina, Dvořák, Křižko, Perušič, Šnajdr, Havlas, Šimůnek
    FBC ČPP Bonusia Ostrava: Chrást (Turek) - Plíhal, Barabáš, Hanic, Dziurdzik, Skácel, Šešulka, Robenek, Curney, Matula, Šimíček, Krzyžanek, Svačina, Klimscha, Kašpar, Peřka, Daniš, Trulík, Kolajta

Rozhodčí: Jakub Nábělek, Radek Štengl