Havlíčkův Brod – Pardubice 1:6 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 5:2 (kon.)
Třinec – Zlín 1:2 (po s.n.) | Hvězda Praha – HC Plzeň 1:9 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
1:6 (1:3, 0:1, 0:2)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 16.12.2012, 10:00 • ZS Kotlina Havlíčkův Brod • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Já vám děkuji za pozornost při sledování online přenosu. Loučím se s vámi, přeji vám hezkou neděli a pokud právě obědváte, tak i dobou chuť. Příště se těším z Kotliny - napočtenou! (11:55:09)

Třetí třetině také dominovaly Pardubice a domácí dlouho držel v naději David Marek, ale ani on nakonec nestačil na dvě střely, když jej pokořili Voženílek s Kusým.

60:00

59:46
    Tak ještě tady máme zakázané uvolnění Pardubic, které uzavírá dnešní zápas. Hosté již pomalu slaví výhru 6:1.

59:30
    Domácí se natlačili před branku hájenou Dominikem Grohem, ale ten puk na brankovišti zalehl. Pardubice v plném počtu.

59:07
    Tak konečně se i domácí dostávají ke střelbě, ale dva pokusy minuly Grohovu klec.

58:35
    Miroslav Rohlík se po objetí branky dostal ke střele, ale jeho zakončení trefilo jen hůl protihráče.

58:12
    A i nadále se kotouč pohybuje za bránou domácího celku. Pardubice skvěle brání.

57:48
    Pardubice vyhazují a drží puk v rohu pásma u Markovy klece.

57:14
    V útočném pásmu si na pravém mantinelu vyšlápl na soupeře Matěj Krejčík (PCE), který dostává trest za napadení.

56:52
    Pardubice právě vstřelily branku!

Ovšem ani skvělý Marek nyní nestačil na další smrtící akci hostujícího celku! Domácí sice vyhodili puk ven ze třetiny, ale Andreas Jajcay jej rychle zavezl zpátky a na levém kruhu našel volného DENISE KUSÉHO, který si sjel k brance a tvrdou střelou mezi nohy Davida Marka zvýšil již na 6:1 pro svůj tým!

56:08
    Z mezikruží ostře vypálil Denis Kusý a domácí muž s maskou výborně vyjel a jeho pokus podržel na hrudi! David Marek je nyní jasným hrdinou Rebelů.

55:57
    Další nepříjemná situace pro domácí. Jiří Vlach (HBR) dostal dvě minuty za hákování.

55:46
    Nahození Tomáše Macháčka na teč od modré čáry nikdo nevyslyšel, a tak se sneslo asi metr vedle Markovy tyče.

54:48
    Pardubice nyní kontrolují hru a v poklidu brázdí led. Domácí se snaží o to, aby vstřelili alespoň kosmetický gól, ale modrá čára patří Pojišťovně.

53:43

Nádherná branka Pardubic dokonal pohřbívá naděje domácích na bodový zisk! Matouš Boček na levém mantinelu vybojoval kotouč, prosmýkl se kolem obránce a přes hůl dalšího defendera Rebelů našel mezi kruhy napřaženého DAVIDA VOŽENÍLKA, který ranou z první nedal přesouvajícímu se Markovi šanci na zásah! Gólman Rebelů měl k puku blízko, ale toto se opravu chytat nedalo! Asistence: Matouš Boček.

53:09
    Pardubice mají nyní neuvěřitelný tlak a domácí hráči tak tak vyhazují jen k brance soupeře.

52:27
    Marin Franc vypálil od modré čáry, David Marek měl před sebou clonu z několika hráčů, ale nakonec střela France minula o milimetry jeho vzdálenější tyč!

51:49
    Na pravý kruh se ze středního pásma prokličkoval Dominik Kusý, ale jeho pokus minul horní tyčku Markovy branky.

51:19
    Vyhození Tomáše Nguyena zastavili hosté za modrou čárou, ale následně trochu zbrkle vjeli do útočné třetiny a píská se ofsajd.

50:40
    Z přesilovky domácích moc nezbývá. Rebelové v šanci vystřelili, ale kotouč byl zablokován a vypadl mimo hřiště.

50:14
    Rebelové neprošli přes modrou čáru a na druhé straně se po brejku dostal k zakončení mezi kruhy Matouš Boček, ale trefil jen beton připraveného Davida Marka.

49:51
    Z bitvy vyšly vítězně Pardubice, které vyhazují až a branku hájenou Davidem Markem.

49:31
    Domácí jsou v útočném pásmu, ale o kotouč se bojuje na levém mantinelu.

48:49
    Pardubice uspěly na buly a vyhazují kotouč až k brance Davida Marka.

48:43
    David Voženílek nahodil puk do útočné třetiny, kde se jej chopil obránce Rebelů Dominik Suchý, který byl podražen Miroslavem Rohlíkem (PCE).

47:56
    Domácí hráči jsou v plném počtu. V závěru přesilovky parádně zasáhl Marek betonem a na druhé straně byl Dominik Groh donucen dojíždějícím hráčem přikrýt puk pod lapačku.

47:32
    Puk míří do středního pásma, kde se jej ujímají hosté a vrací se zpět do tlaku.

46:45
    Rebelové vyhodili kotouč, ale Pardubice jej sbírají zpět na své hole.

46:15
    David Marek se rozchytal do parádní formy! Nejprve betonem vykopl ránu Romana Benýška z levého kruhu a následně se natáhl svým levým betonem po dorážce Davida Syrovce z mezikruží!

45:47
    Ale hned vzápětí míří na trestnou lavici Jakub Kraučuk (HBR) za nedovolené bránění.

45:42
    Další šance Pardubic byla zastavena na levém mantinelu, kde tentokrát sebral vypíchnutý kotouč Tomáš Nguyen.

44:50
    O kotouč se dlouhou dobu přetlačovalo na levém mantinelu v útočné třetině Pardubic, ale ze souboje vyšel jako vítěz Rebel, který sebral puk.

43:49
    Atak Pardubic zastavil Jan Jelínek, jenž našel Davida Michálka, kterému však soupeřův obránce urazil puk od hole již ve střední třetině.

43:14
    Domácí zaútočili a jejich výpad přerušili hosté vyhozením kotouče na zakázané uvolnění.

42:37
    Ovšem nyní zase útočily Pardubice, ale žabičku Jakuba Martince zastavil ve mezikruží obránce Rebelů, který vyvezl kotouč.

41:56
    Rebelové jsou v plném počtu a po tlaku Pardubic, v němž se znovu blýskl výborným zákrokem gólman David Marek, zatápějí svému soupeři oni.

40:35
    Ovšem pozor! Bravo Markovi, který nyní roztáhl své tělo proti parádní ráně Romana Benýška z mezikruží! David Marek s vypětím všech sil předvedl famózní rozklek a parádně puk zastavil před brankovou čarou!

40:18
    Rebelové ihned po buly vyhodili puk až ke Grohovi a ušetřili tak čas.

40:01

Hráči už nám zaplňují ledovou plochu, což značí fakt, že zápas bude pokračovat.

Další třetina začne přibližně v 11:27.

Máme za sebou druhou část zápasu, která skončila opět lépe pro hosty, kteří krátce po jejím startu navýšili vedení, když se trefil agilní Martinec, jenž vyhnal Brože na střídačku. Pardubičtí začnou závěrečnou část hry v přesilové hře, jelikož trest dopykává Jakub Kraučuk.

40:00

39:44
    David Voženílek se dostal mezi kruhy ke střele, ale jeho backhand skončil jen na vyrážečce připraveného Davida Marka.

39:34
    Domácí, nedá-li soupeř jinak, dohrají třetinu v oslabení. Jakub Kraučuk (HBR) dostal dvě minuty za sekání.

38:36
    Nejprve pálil Matouš Boček, ale jeho střela od modré byla protečovaná mimo a následně ještě vyzkoušel své štěstí Jakub Martinec, ale David Marek zasáhl betonem včas.

37:59
    Rebelové nyní kombinovali, ale před Janem Jelínkem odpálil puk na brankovišti za bránu Martin Franc.

37:07
    Tomáš Cejpek tak tak udržel puk na modré, aby to nebyl ofsajd a kousek za modrou linií vypálil, ale jen do hrudi připraveného Groha.

36:12
    Ovšem ta byla zastavena ofsajdem a Východočeši budou muset začínat ze středního pásma.

35:59
    Kupředu se snažil probít Tomáš Cejpek, ale vyjetý Dominik Groh před ním odpálkoval puk, kterého se chopily Pardubice a znovu rozjíždějí útočnou akci.

35:10
    Domácí jsou již nějakou dobu v plném počtu, ale Pardubice se i nadále drží v útočné třetině.

34:40
    Když už se do něj Pardubice dostaly, tak byly zastaveny vlastní nepřesností na modré čáře - ofsajd.

34:30
    A nyní dokonce dvakrát na modré čáře zabránili soupeři tomu, aby vnikl do útočného území.

34:01
    Na levém mantinelu přerušili domácí akci Pardubic a vyhodili kotouč až ke Grohovi.

33:35
    Pardubice se vytvořily v útočné třetině tlak, který vyústil v zakončení, ale Marek puk odrazil mimo klec.

32:54
    David Bušek (HBR) potrestán dvěma minutami za držení protihráče.

32:25
    Po závaru na brankovišti se ke kotouči dostal Daniel Voltner, který naznačil střelu, ale místo toho našel na levém rohu brankoviště volného Davida Voženílka, který trefil puk z první, ale David Marek fantasticky vyrážečkou vytáhl jeho pokus na tyč!

32:00
    Domácím se nepovedl přechod do útočné třetiny a Lukáš Kučera sebral kotouč, s nímž následně objel bránu a rozehrál.

31:28
    Ihned po buly pálil z levé strany modré čáry Jakub Martinec, ale trefil jen vyjetého Marka do hrudi. Domácí muž s maskou kotouč podržel.

31:23
    Nicméně Východočeši se drželi v útočném pásmu a Rebelové pod tlakem vyhazují jen na zakázané uvolnění.

30:37
    David Marek za brankou zaváhal a zadovkou po mantinelu našel jen hůl Davida Syrovce, který ale nedokázal objet prázdnou branku a na mantinelu jej odstavili domácí hráči.

38:51
    Trojice Tomáš Cejpek - Jan Jelínek - David Michálek nyní dělala průvan v pásmu soupeře, ale vše přerušil vypíchnutím kotouče Roman Bor.

28:45
    Jiří Kopic (HBR) dostal desetiminutový trest za nesportovní chování. Ještě předtím byl odpískán ofsajd Pardubic.

28:29
    Pardubičtí jsou nyní v útočném pásmu, ale domácí je drží na zadním mantinelu na uzdě a nepouští je do šance.

27:31
    Jiří Kopic nyní nahodil od modré čáry puk na branku, ale minul horní tyčku Grohovy branky.

26:49
    Tomáš Nguyen se nyní procpal až před Dominika Groha, ale dva bránící hráči jej dostatečně zablokovali a hostující gólman v klidu odpálil puk holí.

25:50
    A další nepřesnost hostů, která znamená icing. Tentokráte se neshodli Pardubičtí ve středním pásmu.

25:36
    Pardubickým se nepovedla rozehra a po nepřesném pasu od Denise Kusého se píská zakázané uvolnění.

25:13
    Martin Semrád vyvezl kotouč do útočné třetiny a za modrou čarou nahodil na branku, ale Dominik Groh však sklapl betony.

24:27
    Pardubice jsou nyní nastěhované před brankou Davida Marka, který musí být na pozoru, ale svůj úvodní zákrok po střele z křídla zvládl.

23:15
    Po střele Davida Michálka z levého kruhu, kterou Groh vykopl betonem před sebe, se ke kotouči dostal Jan Jelínek, který se dostal po kličce před odkrytou klec, ale trefil jen tyčku!

22:40
    Rebelové se v útočné třetině příliš neohřáli, ale i tak dokázali zatopit gólmanovi, ale Groh si poradil i s dorážkou z brankoviště.

21:22
    Pardubice budou hrát v oslabení. Vyloučen byl Miroslav Rohlík (PCE).

21:03

Pardubice čtvrtým gólem vyhání Jana Brože z brány a do klece se staví David Marek! Ale pěkně po pořádku. Po Jajcayově nahrávce pálil Denis Kusý, ale trefil jen betony domácího muže s maskou. Kotouč však pod ležícím brankářem dostal do sítě JAKUB MARTINEC, který jej tak poslal na střídačku! Asistence: Denis Kusý a Andreas Jajcay.

20:26
    První útok Pardubic nepřinesl příliš úspěchu, jelikož jej zastavili domácí na zadním mantinelu. Rebelové se následně vydali na zteč, ale nahození Jakube Laciny nedokázal ztečovat za záda gólmana Michal Němec.

20:01

Hráči se nám již sjíždějí na ledovou plochu.

Další třetina začne přibližně v 10:45.

Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, v níž byly jasně lepší Pardubice. Hrálo se převážně v obranném pásmu Rebelů, kteří sice na Borův gól zareagovali vyrovnáním z hole Hrabaně, ale Kusý s Bočkem dali Pardubicím dvougólový náskok.

20:00

19:28
    A znovu pálil, tentokrát z levého kruhu, David Voženílek, ale ani nyní se neodkázal prosadit, jelikož jeho pokus skončil na hrudi Jana Brože.

18:50
    Matěj Krejčík zachytil puk odražený do vzduchu po bloku Jakuba Laciny, nahrál jej na levý roh brankoviště, kde do něj z první udeřil David Voženílek, kterého ale betonem parádně vychytal Brož!

17:52
    Slabou střelu Aleše Ledera od modré čáry zachytil v mezikruží domácí hráč, který tak vyvezením kotouče přerušuje tlak soupeře.

17:04
    Hosté jsou v plném počtu a dokonce se drží před brankou domácího muže s maskou.

16:50
    Na brankovišti se po vyjetí spoluhráče zpoza brány dostal ke kotouči David Michálek, ale trefil je nastavené Grohovy betony.

16:18
    Pardubice vyvezly kotouč ven ze třetiny a domácí jsou v plném počtu, a tak začínají přesilovou hru.

15:48
    Ve hře čtyř proti čtyřem jsou zatím lepší Rebelové, kteří se drží v pásmu, ale jaksi chybí střelba.

15:04
    Rebelové dokázali rychle vyhodit, ale Pardubice se rychle dostaly do útoku, kde vystřelil od modré Krejčík a domácí muž s maskou podržel odražený kotouč od zadního mantinelu pod lapačkou, do níž jej sekl David Voženílek (PCE).

14:17
    Další nepříjemnost pro domácí. Dominik Suchý (HBR) dostal dvě minuty za zdržování hry.

14:11

Jenže ČSOB Pojišťovna se bleskově dostala do útočné třetiny a navyšuje své vedení na 3:1! Na levém kruhu se ujal volného puku MATOUŠ BOČEK, který se s ničím nepáral a dělovkou k bližší tyči prohodil puk pod betonem bezmocného Brože do sítě! Bez asistence.

13:56
    A když už nepustí soupeře do pásma obrana, tak to udělá rozhodčí, který odpískal ofsajd Pardubic.

13:33
    V této pasáži hry nám nyní dominují obrany, které se mají před soupeřem na pozoru a nepouští jej do útočné třetiny.

12:44
    Pardubice jsou aktivní i nadále a ke střele se mezi kruhy dostal Dominik Dušek, ale jeho střela byla zablokovaná nad.

11:44

V Kotlině se nám roztrhl pytel s góly! Pardubice ihned po buly založily útok, který vyústil v nahrávku Andrease Jaycaje z levého kruhu, kterou na brankovišti zametl za záda domácího muže s maskou DENIS KUSÝ, který tak vrátil na pardubické hole vedení. Asistence: Andreas Jajcay.

11:15
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Rebelové bleskově přesilovku využívají a srovnávají na 1:1! Tomáš Nguyen našel v prostoru mezi pravým kruhem a modrou čárou volného PARTIKA HRABANĚ, který se opřel do puku a ten doplachtil až za Groha! Asistence: Tomáš Nguyen.

10:59
    Bude se vylučovat. Útočný výpad domácích hráčů ukončil faulem Tomáš Macháček (PCE), který pyká za hrubost.

10:30
    Jakub Hoskovec projel skrze střední třetinu a mezi kruhy zakončil, ale jeho přízemní pokus skončil jen na betonech Jana Brože.

09:24
    Domácí se také ale dostali do šance, ale Tomáš Nguyen se před brankou zorientoval nejlépe a zakončil ale jen do betonů Groha, který je měl nalepené na bližší tyči.

08:43
    Pardubice byly nyní opět v tlaku, ale Jiří Vlach je obral o kotouč, nicméně nedokázal nic víc, než jen dostat černou gumu do středního pásma.

08:07
    Jakub Martinec se na levém rohu brankoviště dostal ke kotouči, ale z první trefil jen připravenou výstroj domácího gólmana.

07:27
    Po neúspěšném výpadu Rebelů se dostal do šance Andreas Jajcay, ale na levém mantinelu jej od puku odstavil David Michálek.

Také domácí se po tlaku soupeře dostali do šance, ale jejich zakončení z mezikruží minulo Grohovu bránu.

04:58
    Pardubice se znovu natlačily až před branku a svižným pokusem z levého křídla se prezentoval Tomáš Macháček, ale Brož zasáhl ramenem.

04:07
    Matěj Krejčík našel přihrávkou zpoza branky mezi kruhy volného Denise Kusého, který se odprostil od obránce, ale kotouč mu při střele utekl, a tak Brož v klidu vykopl beton.

03:25
    Pardubice jsou nyní na koni a kontrolují hru. Rebelové marně dobývají útočné pásmo a Východočeši se tak v poklidu brání.

02:16

A máme zde první gól v utkání, který mají na svědomí Pardubice! David Syrovec našel křižnou přihrávkou na levém rohu brankoviště zcela osamoceného ROMANA BORA, který u bližší tyče procedil puk mezi Brožovy betony! Asistence: David Syrovec a Martin Franc.

01:58
    Oba celky se nyní pokusily o invazi do soupeřova teritoria, ale na modré čáře jim v ní zabránily obrany.

01:15
    Pardubice nyní ostřelovaly svého soupeře jako u Verdunu. Jako poslední pálil od modré Matouš Boček, Brož měl clonícího hráče před sebou, ale i tak pokryl kotouč v lapačce.

00:38
    Denis Kusý se na druhé straně protáhl kolem obránce, ale z velké blízkosti trefil jen Brožovy betony.

00:13
    Po vyhraném buly vedl první útok zápasu Jan Jelínek, ale jeho střela z levého kruhu byla zablokovaná.

00:01

HC Rebel Havlíčkův Brod: Brož (Marek) - Jelínek, Lacina "A", Vacek "C", Veselka "A", Vlach, Benák, Nguyen, Kraučuk, Němec, Cejpek, Kopic, Bušek, Michálek, Hrabaň, Semrád, Suchý

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Groh (Hrabánek) - Voltner, Krejčík, Benýšek, Boček, Petrus, Kučera, Syrovec, Franc "A", Martinec, Macháček, Rohlík "C", Jajcay, Kusý, Mikulčák, Leder, Bor, Voženílek, Hoskovec "A", Dušek

Rozhodčí: Oldřich Hejduk - Petr Kotlík, Ondřej Polák.

Dobrý den z havlíčkobrodské Kotliny. Hráči se nám nyní na ledové ploše dorozcvičili a na kluzišti vítáme také hlavní rozhodčí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 12. Hrabaň (Nguyen) - 3. Bor (Syrovec, Franc), 12. Kusý (Jajcay), 15. Boček, 22. Martinec (Kusý, Jajcay), 54. Voženílek (Boček), 57. Kusý (Jajcay)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Brož (22. Marek) - Jelínek, Lacina "A", Vacek "C", Veselka "A", Vlach, Benák, Nguyen, Kraučuk, Němec, Cejpek, Kopic, Bušek, Michálek, Hrabaň, Semrád, Suchý
    HC Dynamo Pardubice: Groh (Hrabánek) - Voltner, Krejčík, Benýšek, Boček, Petrus, Kučera, Syrovec, Franc "A", Martinec, Macháček, Rohlík "C", Jajcay, Kusý, Mikulčák, Leder, Bor, Voženílek, Hoskovec "A", Dušek

Rozhodčí: Oldřich Hejduk - Petr Kotlík, Ondřej Polák