Jablonec n/N – Klatovy 5:2 (kon.) | Přerov – Vsetín 6:5 (kon.)
Pondělí 17.12.2012, 18:00 • Zimní stadion, Jablonec • 2. liga skupina Západ

60:00
    Konec zápasu. (20:18:12)

59:36
    Poslední sekundy se již pouze dohrávají. Tři body si dnes připíší po právu domácí jablonečtí Vlci.

58:54
    Další zákrok Nedvídka, který si na puk počkal a chytil jej do své lapačky. Vhazování po jeho pravici.

58:33
    Severočeši se snaží přidat další přesný zásah. Tondr a po něm i Liška nedokázali však zacílit přesně.

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. O vítězi již zřejmě není pochyb.

56:46
    Poslední minuty utkání plynou hodně rychle. Hostům už příliš času nezbývá. Vlci si zápas hlídají a kontrolují jej.

55:17
    Po dlouhé době si další zákrok připsal také hostující gólman. Ten musel hasit trable před vlastní svatyní.

54:22
    Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokoušeli prosadit. Střela Lišky z pravého kruhu však klec minula.

53:54
    Jablonečtí byli až příliš rychlý ve svém brejku a modrou lanu přejeli až příliš brzo. vhazování ve středním pásmu po odpískaném ofsajdu.

53:33
    Hra se v posledních minutách přerušovala jen minimálně. Po dlouhé době si na kotouč sáhl Nedvídek, který přerušil hru.

52:15
    Oba týmy jsou kompletní. Hra ve čtyřech více svědčila hostujícím bruslařům.

51:17
    Klatovy právě vstřelily branku!

Západočeši se dokázali do střelecké listiny zapsat i po druhé. Druhou klatovskou branku dává kapitán JIŘÍ MAXA - 5:2.

Asistence: Petr Zeman, Tomáš Pacanda.

51:07
    Jablonečtí mohli jít do brejku. Přihrávka na rozjetého Stehna však k domácímu hráči nedoputovala a je odpískán icing.

50:15
    Bude se pokračovat ve čtyřech hráčích na obou stranách. Šulc nejdříve zahákoval protihráče, který se mu poté odměnil tvrdým úderem a dostává taktéž dvě minuty.

49:55
    Zeman se vrací z trestné lavice. Domácí bruslaři jsou kompletní.

49:00
    Vlci se dobře brání a zásluhou Tondra se osvobozují.

48:26
    Hosté si ale nedokázali poradit s přesnější rozehrávkou a dopustili se zakázaného uvolnění.

47:55
    Západočeši si zahrají přesilovku. Dvě minuty pro domácího Zemana za pád pod nohy.

47:28
    Vlci právě vstřelili branku!

Jablonec je v poslední třetině lepším týmem a zaslouženě přidává již pátou branku v utkání. O tu se postaral po přihrávce Vařechy střílející TOMÁŠ LIŠKA, který mířil přesně - 5:1.

Asistence: Lukáš Vařecha.

Jakub Martínek

Branky a nahrávky: 12. Tondr (Klement), 12. Stehno (Mrkvička), 27. Kapička (Klement), 38. Stehno (Zeman), 48. Liška (Vařecha) - 5. Vondryska (Pouska, Martinec), 52. Maxa (Zeman, Pacanda)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Nedvídek (Bouška) - Petrmichl, Kadeřábek, Klement, Mrkvička, Zeman. Abraham, Šulc, Tondr, Vařecha, Liška, Stehno, Mulač, Kedršt, Hájek, Peřina, Vašek, Niko, Lacek, Kapička.
    HC Klatovy: Příhoda (Lavička) - Mrázek, Zeman, Martinec, Blomentrit, Petráček, Pouska, Bastl, Maxa. Farný, Němec, Pacanda, Topinka, Soupír, Mainer, Čuban, Vondryska.