Hr. Králové – Pardubice 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Šumperk 0:5 (kon.) | Hr. Králové – GooolTeam 1:4 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 6:3 (kon.) | Šumperk – GooolTeam 3:12 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
1:4 (0:1, 0:0, 1:3)
GooolTeam
Sobota 22.12.2012, 12:30Retail House Cup

51:20
    Ovšem i hosté jdou do čtyř. Jan Vokurka musel zastavit podražením šikovného Lukáše Sajdla.

50:43
    Pro Hradec je trochu škoda, že jeho vyloučení často přicházejí po nedovoleném zákroku v útočném pásmu. Tak jako nyní při krosčeku Michala Kyncla.

43:36
    Hosté mají k dispozici sto sekund dvojnásobné početní výhody! Michal Kyncl - 2 minuty za vražení na hrazení.

43:16
    Přesilovka pro GooolTeam. Martin Chvojka - 2 minuty za krosček.

34:17
    Josef Kubišta bránil svědomitě, ale pak to podle rozhočího přehnal s tvrdostí a odchází na trestnou lavici s menším trestem za napadení. Přesilovka pro GooolTeam.

29:52
    Přichází další početní výhoda pro domácí. Ondřej Havlín si odsedí menší trest za krosček.

23:22
    Viktor Kozák zastavil pronikajícího Hradečáka nepovoleným způsobem a vysloužil si za to dvě minuty za nedovolené bránění.

08:27
    Ta mu ovšem nevydržela dlouho a Michal Kyncl pyká za další útočný faul Hradeckých. Dvě minuty za hákování, bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

08:06
    GooolTeam si nepohlídal střídání a chvíli hrál v šesti, což rozhodčí neopomenuli. Trest odsedí Viktor Kasanda, také Hradec bude mít svou první přesilovku.

02:07
    Hradec sice útočí, ale právě v třetině svého soupeře se provinil faulem. Lukáš Sajdl - 2 minuty za podražení.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 43. Kyncl (Mazura) - 6. Mrázek (Prymula), 42. Kasanda, 52. Prymula, 57. Mrázek

Královští lvi Hradec Králové: Dvořák (Krejčí) – Krištof, Borovec, Duben, Kubišta, Martinec, Voňka, Růta, Hladík "C", Sajdl, Rychtera, Chvojka, Libnar, Kyncl, Tomášek, Březák, Mazura. Trenér: Miroslav Vybíral.
    GooolTeam: Škorpík – Sýkora, A. Hes, Havlín, Kozák, Tůma, Vokurka – Prymula, Pšenička, Čermák, V. Hes, Kasanda, Mrázek, Kostrhún, Pika, Flídr. Trenér: Miroslav Hes.

Rozhodčí: Pahulák, Karlík.