Hr. Králové – Pardubice 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Šumperk 0:5 (kon.) | Hr. Králové – GooolTeam 1:4 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 6:3 (kon.) | Šumperk – GooolTeam 3:12 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
1:4 (0:1, 0:0, 1:3)
GooolTeam
Sobota 22.12.2012, 12:30Retail House Cup

59:34
    A právě Jevgenij Pika mohl přidat pátý úspěch pražského celku. V motanici před hradeckou brankou se jako první zorientoval právě on a vyjel si do volného prostoru. Daniel Dvořák se ale bleskurychkle přesunul a jeho šanci zastavil!

56:25
    GooolTeam právě vstřelil branku!
    Tři a půl minuty před koncem zápasu Pražané s největší pravděpodobností stvrzují své vítězství. MATĚJ MRÁZEK střílel z pravého kruhu a Dvořák přes chuml hráčů před sebou nejspíš vůbec nic neviděl - 1:4.

51:40
    Důležitou brankou se hosté ujímají zpátky o něco komfortnějšího náskoku. PATRIK PRYMULA se prezentoval skvělou individuální akcí a ze strany si vyjel až před Daniela Dvořáka, jemuž propasíroval kotouč mezi betony - 1:3!

51:20
    Ovšem i hosté jdou do čtyř. Jan Vokurka musel zastavit podražením šikovného Lukáše Sajdla.

50:43
    Pro Hradec je trochu škoda, že jeho vyloučení často přicházejí po nedovoleném zákroku v útočném pásmu. Tak jako nyní při krosčeku Michala Kyncla.

48:31
    No vida, už to mohlo být 2:2! Michal Kyncl se obtáčel před brankářem a ještě hledal hokejku Štěpána Růty. Ten ovšem před úplně prázdnou klecí promáchl!

47:09
    Skvělý Dvořák vyrážečkou zastavil střelu Adama Hese do růžku!

45:19
    Dvořák lapačkou vytěsnil střelu volného Matěje Flídra!

43:36
    Hosté mají k dispozici sto sekund dvojnásobné početní výhody! Michal Kyncl - 2 minuty za vražení na hrazení.

43:16
    Přesilovka pro GooolTeam. Martin Chvojka - 2 minuty za krosček.

42:03
    Hradec právě vstřelil branku!
    Jenže domácí odpovídají tím nejlepším možným způsobem! Parádní přihrávka Tomáše Mazury našla volného MICHALA KYNCLA, který už neměl těžkou práci. Drama je tak zase zpátky - 1:2! Asistence: Tomáš Mazura.

41:54
    Z další šance ovšem Pražané utíkají do dvoubrankového náskoku. Stejně jako při prvním gólu šlo o rychlý výpad do pásma, který měl tentokrát na svědomí VIKTOR KASANDA, jenž pak našel místo nad Dvořákovou vyrážečkou - 0:2!

41:10
    Mezi kruhy se ve výtečné pozici zjevil obránce Adam Hes, ale střela ke druhé tyčce mu nesedla a Dvořák stačil vykopnout beton.

39:47
    Martin Chvojka si brousil zuby na vyrovnání, ale jeho střelu pod horní tyč brankář Škorpík přečetl.

36:45
    Ve výstroji Daniela Dvořáka se mezírky hledají těžko, teď to z bezprostřední blízkosti pocítili i Kasanda s Čermákem.

35:09
    Vytáhnout se musí v oslabení Jan Škorpík, jenž bleskurychle vykopl svůj pravý beton proti střele Denise Hladíka.

34:17
    Josef Kubišta bránil svědomitě, ale pak to podle rozhočího přehnal s tvrdostí a odchází na trestnou lavici s menším trestem za napadení. Přesilovka pro GooolTeam.

33:18
    Stejně perfektně si hradecký gólman počínal i proti neústupnému Matěji Flídrovi!

29:52
    Přichází další početní výhoda pro domácí. Ondřej Havlín si odsedí menší trest za krosček.

26:24
    Výtečná reakce Daniela Dvořáka zabránila šanci Matěje Flídra, který byl za hradeckou obranou úplně sám. Hradecký gólman rychle vyjel ze svého brankoviště, aby mu kotouč odpálil zpřed hokejky.

24:39
    Tomáš Mazura stačil mezi dvěma protivníky nabídnout kotouč do střelecké pozice Denisu Hladíkovi. Ten však vzdálenějsí tyčku přestřelil!

23:22
    Viktor Kozák zastavil pronikajícího Hradečáka nepovoleným způsobem a vysloužil si za to dvě minuty za nedovolené bránění.

15:44
    No podívejme, z ojedinělého protiútoku mohl Hradec vyrovnat! Štírek Lukáš Sajdl obelstil svého protivníka, ovšem tváří v tvář Janu Škorpíkovi svou bekhendovou kličku přetáhl!

14:00
    Daniel Dvořák je stále v plné permanenci. Nepustil dál ani švihovku Jevgenije Piky.

10:56
    Ani bekhend šikovného Prymuly, ani dorážka Pšeničky na Daniela Dvořáka nestačily.

08:49
    Patrik Prymula se protlačil až k Dvořákovi, ale pak už neměl mezi beky prostor přesně zakončit.

08:27
    Ta mu ovšem nevydržela dlouho a Michal Kyncl pyká za další útočný faul Hradeckých. Dvě minuty za hákování, bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

08:06
    GooolTeam si nepohlídal střídání a chvíli hrál v šesti, což rozhodčí neopomenuli. Trest odsedí Viktor Kasanda, také Hradec bude mít svou první přesilovku.

05:27
    Domácí tým si nepohlídal zadní vrátka a nechal soupeře ujet do přečíslení, které se ukázalo býti smrtícím. Patrik Prymula špičkově zmátl hradeckého beka a vysunul volného MATĚJE MRÁZKA, který si rychlou kličkou věděl s Danielem Dvořákem rady - 0:1! Asistence: Patrik Prymula.

02:07
    Hradec sice útočí, ale právě v třetině svého soupeře se provinil faulem. Lukáš Sajdl - 2 minuty za podražení.

01:14
    A další šance pro Královské lvy! Tomáš Mazura však před odkrytou klecí netrefil puk dobře.

00:18
    Pořádně ostrým vstupem se prezentovali domácí mladíci. Michal Kyncl si nádherným způsobem najel mezi kruhy, ovšem Jan Škorpík ho vychytal, stejně jako následnou dorážu Denise Hladíka!

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 43. Kyncl (Mazura) - 6. Mrázek (Prymula), 42. Kasanda, 52. Prymula, 57. Mrázek

Královští lvi Hradec Králové: Dvořák (Krejčí) – Krištof, Borovec, Duben, Kubišta, Martinec, Voňka, Růta, Hladík "C", Sajdl, Rychtera, Chvojka, Libnar, Kyncl, Tomášek, Březák, Mazura. Trenér: Miroslav Vybíral.
    GooolTeam: Škorpík – Sýkora, A. Hes, Havlín, Kozák, Tůma, Vokurka – Prymula, Pšenička, Čermák, V. Hes, Kasanda, Mrázek, Kostrhún, Pika, Flídr. Trenér: Miroslav Hes.

Rozhodčí: Pahulák, Karlík.