Vsetín – Val. Meziříčí 7:0 (kon.) | Prostějov – Přerov 3:2 (po s.n.) | Karviná (Baník) – Havířov 4:3 (kon.)
Opava – Poruba 2011 2:5 (kon.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 3:4 (po s.n.)
VHK ROBE Vsetín
7:0 (3:0, 4:0, 0:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Čtvrtek 27.12.2012, 17:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (1700 míst na sezení, 3700 na stání) • 2. liga skupina Východ

V posledním zápase roku tedy vítězí domácí Vsetín poměrně jasně 7:0. Po celý čas zápasu byli domácí lepším mužstvem a zaslouženě tedy vítězí. Z Lapače je to dnes vše, hezký zbytek večera. (19:47:52)

60:00

58:30
    Domácí jsou v pěti a oslabení přečkali poměrně v klidu.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny jsou tady.

57:35
    Střelu zápěstím od modré v podání Kvapila si Hromada v poklidu chytil do rukavice.

56:53
    Hostům se zatím nepodařilo usídlit se v útočném pásmu a to ani teď kvůli ofsajdovému postavení.

56:30
    Až nyní. Přesilová hra pro Valašské Meziříčí po faulu Mária Brezániho (VSE), který si odsedí dvě minuty za podražení.

56:20
    Dlouho se hraje bez přerušení, ale bez zaznamenání hodnějších šancí.

53:40
    Vsetín nyní dostal pod tlak hostující tým, ale vybojoval jen vhazování před Slovákem po tečované střele do ochranné sítě.

53:00
    Hromada se po delší pauze sáhl na puk, ale jen po nahození před branku, které mu moc starostí nenadělalo.

52:33
    Třetí třetina je hokejově zatím velmi slabá, obě mužstva už jen jako kdyby utkání chtěla dobruslit a v klidu dohrát.

50:12
    Tobola si dobře vyměnil puk s Kývalou, ale finální zakončení opět dobře přečetl Slovák, který šanci chytil.

49:13
    Hosté se dostávali do akce tři na dva, ale zastavilo je postavení mimo hru.

48:11
    Adam Mikšovský z levé strany útočné třetiny z kruhu trefil tyč Slovákovy brány!

47:20
    Hra nyní plyne velmi rychle, rozhodčí už ani zbytečně nepřerušují.

46:01
    Další zákrok pro Slováka po nahození od modré.

45:20
    Podešva vybojoval puk v rohu kluziště a na mazal na střelu před Slováka Mikšovskému, ale Slovák byl připraven.

43:15
    Dominik Tobola ve středním pásmu perfektně zachytil puk a společně s Kývalou se dal do útočení. Následná přihrávka na Kývalu však zablokovala obrana hostů a Slovák letící puk před sebou schovl ve výstroji.

42:19
    Po souboji za brankou Slováka se přerušuje pro zalehnutí kotouče. Vhazuje se před Slovákem.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 7. Zúbek (Farda, Mikšovský), 7. Hruška P. (Vítek), 12. Daněk (Vodák, Zúbek), 23. Brezáni (Kajaba, Holík), 31. Zúbek (Podešva), 31. Vítek (Vrba), 31. Kajaba (Tesařík, Podešva)

VHK ROBE Vsetín: Hromada – Farda, Vrána, Žák, Ščotka, Vodák, Tesařík, Žabčík, Vrba – Zúbek, Mikšovský, Podešva, Vítek, Hruška O., Hruška P., Brezáni, Holík, Kajaba, Daněk, Kývala, Tobola.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (12 – 31. Netolička) – Bokroš, Coufal, Heča, Heža, Kolovratník, Kvapil, Lyzák, Lehečka, Machala, Martiník, Maršálek, Mikel, Schejbal, Smetana, Vajda, Varga Mar., Varga Mir., Varga D., Voznica, Prycl.

Rozhodčí: Volf – Švarc, Velinský