Vsetín – Val. Meziříčí 7:0 (kon.) | Prostějov – Přerov 3:2 (po s.n.) | Karviná (Baník) – Havířov 4:3 (kon.)
Opava – Poruba 2011 2:5 (kon.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 3:4 (po s.n.)
HK Baník Karviná
4:3 (0:2, 2:1, 2:0)
AZ Havířov
Čtvrtek 27.12.2012, 18:002. liga skupina Východ

55:09
    Bojovný Badžo dnes dělá hostům problémy. Dnes už je to sna čtvrtá přesilovka, kterou domácím vybojoval. Tentokrát poté, co odzbrojil Zientka a chystal se mu ujet. Obránce AZ jej zastavil jen za cenu podražení.

52:31
    Žvátora si jde na dvě minuty sednout za faul kolenem a AZ má velkou šanci na vyrovnání.

45:13
    Klimša zapomněl hůl pod nohami Marka Badža a dostává dvě minuty.

37:55
    Haas dostává dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

34:24
    Javín dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Trestnou lavici zároveň opouští Potočný, který už si odpykal desítku za faul na střelce předchozího gólu.

31:32
    Hosté hráli v šesti. Trest odpyká Klimša.

29:40
    Žvátora hákoval a počet mužů na obou stranách se srovná.

28:20
    Mimo hru Krisl zasáhl protihráče v obličeji a za krvavé zranění dostává 2+2 minuty.

25:15
    Samiec neúmyslně. zasáhl soupeře holí do obličeje a dostává za to dvě minuty.

22:06
    Potočný zákeřně narazil Badža hlavou na mantinel a karvinský hráč dlouho otřesen ležel na ledě. Nyní je v péči klubového lékaře a Potočný dostává 2+10 za vražení na hrazení.

13:28
    Bojovný Blatoň odzbrojil rozehrávajícího Potočného a ten musel zatáhnout za záchranou brzdu. Dvě minuty za hákování.

11:31
    Prokop parádně objel Vnenka a tomu nezbylo než jej podrazit. Další přesilovka pro hosty.

8:36
    Mikšan podrazil Bursíka v dobré pozici a AZ si zahraje přesilovku.

Tomáš Salamon

Branky a nahrávky: 35. Badžo, 40. Moravec (Mikšan, Luka), 44. Moravec (Holý), 47. Mikšan (Kowalczyk) - 13. Kanko (Kolařík), 18. Kanko (Kolařík), 26. Najdek (Prokop, Vydra)

HK Baník Karviná: Iláš (Smolka) - Javín, Sznapka, Zajac, Deutsch, Kowalczyk, Vnenk, Žvátora - Moravec, Mikšan, Ivan, Samiec, Blatoň, Holý, Luka, Badžo, Contratto, Miczek, Zuber, Nystedt
    AZ Havířov: Daneček (Matoušek) - Prokop, Vydra, Krisl, Hegegy, Rimmel, Zientek, Graca, Jonáš - Najdek, Bursík, Haas, Pechanec, Kanko, Kolařík, Potočný, Stránský, Klimša, Pavlas, Kasperlík, Diviš

Rozhodčí: Mrkva - Mrákava, Řezáč