0
4 3
Úterý 08.01.2013, 01:10WTA Hobart - Hobart International (tvrdý povrch)

6:3
    Hned ten první je využit a Klára Zakopalová tak vítězí v dnešním zápase 2:0 na sety.

5:3
    V důležitém gemu Kláru nezklamal servis a její soupeřka tak jde podávat na udržení se v zápase.

4:3
    Esem jako z učebnice ukončuje Babosová tento gem a snižuje na rozdíl pouhého jednoho gemu!

4:2
    Ten po nevynucené chybě Zakopalové i využívá a snižuje na 4:2.

4:1
    Odevzdaný return znamená čistou hru pro Timeu, která tak ještě může zkusit něco se zápasem udělat.

4:0
    Vedení 4:0 již dává slušné naděje na pohodlný zisk setu a postup do dalšího kola.

3:0
    Ten zásluhou vítězného forhendu využívá a vede už 3:0 a půjde podávat.

2:0
    Nádherná výměna, ve které Zakopalová diktovala tempo hry a neudělala žádnou chybu. Trefila nyní několik těžkých míčů a nedala soupeřce šanci, odměnou jí je vedení 2:0.

1:0
    Babosová chybuje a přestože odvrátila tři brejkboly, tak o svůj servis přichází.

6:4
    V zápětí Maďarce vylétl forhend do autu a tím je první set ukončen.

5:4
    Ta využívá po chybě soupeřky hned ten první a po krátké pauze půjde podávat na vítězství v prvním setu.

4:4
    Celou výměnu se musela Babosová bránit, ale ve chvíli kdy dostala šanci se jí chopila a už nepustila. Odměnou jí je srovnání stavu na 4:4.

4:3
    V zápětí však přichází přmý bod z podání a Babosová snižuje na 4:3.

4:2
    Další chyba Babosové a česká hráčka tak potvrzuje brejk a vede 4:2.

3:2
    Druhou dvojchybou v tomto gemu daruje Babosová svůj servis české hráčce a ta tak vede 3:2 a půjde podávat.

2:2
    Ten již dokázala Timea Babosová využít a srovnává stav v úvodním setu na 2:2.

2:1
    Bekhend Zakopalové končí daleko v autu a česká hráčka také nehraje úplně podle svých představ, obě tenistky produkují na úvod zápasu velké množství nevynucených chyb.

2:0
    Kratší míč za síť Klára okamžitě trestá a potrvrzuje tím brejk z předchozí hry.

1:0
    Třetí brejkbol se již podařilo využít a Klára Zakopalová se tak ujímá vedení 1:0 a půjde podávat.