Dukla Praha – Žižkov 2:2 (kon.) | Jablonec – Teplice 2:1 (kon.) | Karviná – Ostrava 1:0 (kon.)
Slovácko – Zlín 3:2 (kon.) | Brno – Jihlava 0:4 (kon.) | Hr. Králové – Táborsko 2:2 (kon.)

Žižkov právě vstřelil branku!
    Duel končí remízou. V samém závěru se trefil a na 2:2 tak srovnal MARCEL ŠŤASTNÝ.

81
    Dukla právě vstřelila branku!
    JOSEF MAREK dává svůj druhý dnešní gól a vrací tak Dukle vedení.

75
    Zápas skončil také pro Engelmanna, svůj fotbalový um místo něj předvede Svatonský.

75
    Do hry se zapojí Berger, který nahradí Tenkla.

66
    Třetím do party je pak Radoš, který nahradil Pospíšila.

66
    Odešel také Hell, do hry se zapojil Jeřábek.

66
    Dukla se rozhodla také trochu promíchat sestavu. Na trávník přichází Hašek místo Pázlera.

52
    Ve druhé půli obměněná žižkovská sestava se bleskově prosazuje. Autorem branky na 1:1 je MARTIN SURYNEK.

46

Pražská Dukla zatím vede gólem Marka ze 4. minuty nejtěsnějším rozdílem. Uvidíme, co přinese druhá půle.

4
    Dukla jde krátce po začátku zápasu do vedení. Skóre otevřel JOSEF MAREK.

1

FK Dukla Praha: Kučera - Ouedraogo, Pospíšil, Pázler, Tenkl, Hell, Hanousek, Engelmann, Štětina, Marek, Kalouda

FK Viktoria Žižkov: Boháč - Dressler, Studecký, Málek, Besta, Kalod, Mareš, Wojnar, Bodeček, Tasic, Hřebeček

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Kristýna Kratochvílová

Branky: 4. Marek, 81. Marek - 52. Surynek, 90. Šťastný

FK Dukla Praha: Kučera - Ouedraogo, Pospíšil, Pázler, Tenkl (75. Berger), Hell, Hanousek, Engelmann (75. Svatonský), Štětina, Marek, Kalouda

FK Viktoria Žižkov: 1. poločas:Boháč - Dressler, Studecký, Málek, Besta, Kalod, Mareš, Wojnar, Bodeček, Tasic, Hřebeček

2. poločas: Boháč - Kiidron, Surynek, Sloboda, Bartl, Opluštil, Šťastný, Karaduz, Ricka, Bartošák, Čejtej