Sevilla – Mallorca 1:2 (kon.) | Real Madrid – Celta Vigo 4:0 (kon.) | Zaragoza – Levante 2:0 (kon.)
Real Zaragoza
2:0 (1:0)
Levante UD
Středa 09.01.2013, 21:30 • Estadium Romadera • Španělský pohár

Sudí zadul do píšťalky a ukončil tak dnešní pohárové utkání, na jehož konci se z výhry a postupu raduje Zaragoza.

První zápas: 1-0, celkově 3-0.

Utkání se rozběhlo ve slušném tempu, o to déle se ale čekalo na šance. První přišla až v 18. minutě a byla jednou z mála za celý zápas.

První gól přišel ve 24. minutě Francem Zuculinim, který pohodlně uklízel míč. Navýšení skóre přinesl Paco Montanes a rozhodl o utkání.

Většinu času se o míč bojovalo na středu hřiště a tempo hry se nepravidelně měnilo.
    (23:24:27)

90+2
    Ani na konci tohoto rohového kopu se nic zásadního neděje a bylo to poslední, co se v dnešním utkání odehrálo.

88
    Zaragoza se stále snaží o to ještě dát gól a navýšit tak náskok, přičemž celou dobu drží míč na svých kopačkách a nechce připustit, aby se k němu soupeř dostal.

87
    Ke střele zpoza vápna se rozhodl Helder Postiga, ale jeho pokus byl zblokován obráncem.

86
    Hra se přesunula na opačný konec hřiště, ale ani tam jsme se nedočkali přesné koncovky.

85
    Z velké dálky střílel Cristian Sapunaru, jeho pokus ale přesný nebyl.

85
    Massimo Volta se vrátil do hry.

84
    Hra pokračuje.

83
    Massimo Volta je ošetřován poté, co zůstal po tvrdém střetu ležet na trávníku. Hra je přerušena.

81
    O míč se bojuje na středu hřiště a oba gólmani nemuseli delší dobu zasahovat.

80
    Do konce dnešního zápasu zbývá něco málo přes deset minut a o vítězi je téměř rozhodnuto. Zaragoza si v klidu hlídá svůj náskok a my budeme zvědavi, zda odejde z dnešního duelu s čistým štítem.

78
    Volný přímý kop pro Levante neskončil žádným ohrožením a jejich čas pro zvrácení nepříznivého stavu skóre se krátí.

77
    Po bleskurychlém protiútoku byl v šanci střelec gólu - Paco Montanes, bránu ale netrefil.