Chrudim – Helas Brno 8:1 (kon.) | Interobal Plzeň – Kladno 3:4 (kon.) | Vysoké Mýto – Bohemians Futsal 6:5 (kon.)
Tango Brno – Česká Lípa 11:4 (kon.)
FK Chrudim
8:1 (6:0)
Helas Brno
Pátek 11.01.2013, 20:001. Futsal liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Příjemný páteční večer z chrudimské sportovní haly! Dalším kole zde dnes pokračuje nejvyšší futsalová soutěž. Současný mistr a suverénní lídr základní části přivítá na své palubovce brněnský Helas a fanoušci Era-Packu neočekávají nic jiného než vítězství.

FK ERA-PACK Chrudim: Žďánský (Meller) - Mareš R., Popelka, Vladyka, Dobrovolný, Cacau, Rešetár, Koudelka, Chmelík, Slováček, Mareš M.

Helas Brno: Tuháček (Večeřa) - D. Cupák, Svoboda, Lerch, Ovčačík, Lidmila, Vlach, Švihálek, Klimeš, Lacko, Sýkora

1

00:23
    Chrudimští po rozehrávce kombinují a ihned z toho byl střelecký pokus na branku Helasu. Z pravé strany ho vyslal Douglas, Tuháček má první úspěšný zákrok.

00:47
    Brněnští svým odkopem již dvakrát trefili střechu haly, její stabilitu bych být jimi rozhodně nezkoušel.

01:32
    Chrudim má drtivý tlak, další jedovku vyslal Roman Mareš, ale brankář Tuháček opět nebyl překonán!

01:35
    Chrudim právě vstřelila branku!
    To již ale neplatí hned vzápětí po rohovém kopu! Michal Mareš našel zabíhajícího MAXE, který stojící na brankové čáře jen uklidil balón do odkryté svatyně Helasu - 1:0!

02:01
    Helas si poprvé pohrál s balónem a ihned po faulu Douglase vybojoval standartní situace ze zajímavé pozice.

02:18
    Vlach však napálil pouze zeď.

02:48
    Akci na jeden dotek nyní předvedl výběr Era-Packu, narážečka Cacaa s Douglasem skončila střelou prvně jmenovaného těsně mimo!

03:12
    Nyní však již ukázková kombinace Chrudimi na jeden dotek končí druhým gólem! Hrající kouč Cacau našel ideálně přihrávkou TOMÁŠE KOUDELKU, který neměl problém poslat míč do odkryté sítě - 2:0!

03:12
    Za vběhnutí na hrací plochu v rozlišovacím dresu dostal Matěj Švihálek žlutou kartu.

04:52
    Koudelka byl blízko dalšímu gólu, zakončení mu ale na poslední chvíli zmařil kapitán Helasu.

05:59
    Sledujeme stále stejný průběh, Chrudimští mají velkou převahu a snaží se o navýšení svého náskoku.

07:01
    První zákrok musel předvést také brankář Žďánský, reprezentační gólman ale střelu Lacko odrazil na rohový kop!

07:32
    Další kombinace lahodící oku v podání Chrudimi! Přihrávkami ze strany na stranu doslova zmátla brankář Tuháčka a MICHAL MAREŠ poté neměl problém zakončit do poloodkryté branky - 3:0!

08:50
    Brankové hody v chrudimské hale hojně pokračují! Krásný pas křížem našel LUKÁŠE REŠETÁRA, jenž jemnou tečí usměrnil míč mezi Tuháčkovy nohy - 4:0!

10:00
    Řekl bych, že dnes to máme rozjeté k pořádnému debaklu! V polovině prvního poločasu upravuje již na rozdíl pěti branek PETR VLADYKA, který poslal do sítě míč po rohovém kopu rozehraným Rešetárem - 5:0!

11:02
    Koudelka byl nepříjemně sražen Lackem, je však v pořádku. Na střídačce se ho ujal lékař chrudimského celku.

11:44
    Po výkopu Tuháčka zahrozil Helas, zakončení ale Lerchovi vůbec nevyšlo.

12:13
    Douglas přeloboval brněnského, míč skončil na pravé tyči!

12:58
    Nyní si to již brazilský střelec DOUGLAS vynahradil, když si udělal z brankáře Tuháčka doslova dobrý den! Nejprve mu udělal kličku a poté bez problému dovedl míč až za brankovou čáru - 6:0!

13:41
    Matěj Slováček usiloval o svoji první branku v zápasu, jeho přízemní střela však skončila mimo tři tyče.

14:10
    Hosté se v posledních minutách téměř nedostali k míči a jsou pod souvislým tlakem. Hráči Era-Packu si s nimi dělají doslova co chtějí.

14:48
    Hráči Helasu mohou být vlastně rádi. Řekl bych, že dnes dostali od chrudimských hráčů dárek v podobě vstupenky na kolotoč. A nutno říci, že se hráči Brna vozí opravdu svižně.

15:35
    Mírně naděje pro Brněnské, Chrudim již nyní dosáhla pátého akumulovaného faulu.

16:27
    Chrudimští však velmi zkušeně drží balón a dokonce přistoupili ke hře bez brankáře!

17:38
    Po dlouhých kombinacích vypálil Roman Mareš, vyprášil však pouze rukavice Tuháčka.

18:04
    Tentokrát se o zakončení pokusil jeho mladší bratr Michal, trefil však jen Tuháčkovu hruď.

19.20
    Hala se konečně trochu roztleskala, Chrudimští vesele kombinují.

Po prvním poločase vede Chrudim jednoznačně 6:0, když se o branky postaralo hned šest různých střelců. Hosté se k ničemu nedostali a ve druhém poločase se budou snažit dostat co nejméně branek. Výkon druhé půle je naplánován zhruba na 20:54.

21

21:09
    Chrudim vstoupila do druhé dvacetiminutovky aktivněji, Maxova střela ale mířila zhruba metr nad.

22:09
    Domácí stále okupují předbrankový prostor soupeře, výrazné změny se již dnes zřejmě nedočkáme.

22:58
    Helas Brno právě vstřelilo branku!
    Tak po prvním doteku hostujících hráčů s balónem je to úvodní gól v síti Era-Packu! Rychlý protiútok zakončil nekompromisní střelou ALEŠ VLACH - 6:1!

23:40
    Petr Vladyka měl před sebou prázdnou branku, ale nepochopitelně ji přestřelil!

24:14
    Koudelka držením zastavil Lacka, je to první akumulovaný faul Era-Packu ve druhém poločase.

24:39
    Lukáš Rešetár byl sám před brankářem, který jeho únik bravurně zlikvidoval!

25:05
    Tentokrát již spolupráce hráčů Era-Packu vzala za své! Podruhé před prázdnou svatyní se již PETR VLADYKA nemýlil a navýšil tím náskok svého týmu opět na šest branek - 7:1!

26:07
    Era-Pack již opět navázal na tempo z první dvacetiminutovky, pěknou střelou pod břevno se z trestného kopu do listiny střelců zapsal také ROMAN MAREŠ - 8:1!

26:42
    I Helas přistoupil ke hře bez brankáře, ta trvala asi dvě vteřiny do té doby, než po nepřesné přihrávce získal balón opět Era-Pack.

27:26
    Hosté by to možná chtějí zkusit znovu, nemohou se však dostat k míči.

27:56
    Standartku rozehráli Chrudimští na Vladyku, ten sám před Tuháčkem neuspěl.

28:18
    Cacau se nedohodl s Koudelkou, sám na branku šel Radek Sýkora, ale prudkou střelou trefil pouze boční síť branky Mellera, který se na druhý poločas postavil mezi tři tyče místo Jakuba Žďánského.

29:06
    Brno v posledních okamžicích vystrkuje růžky, do dobré pozice se hrnul Vlach, jeho střela skončila zákrokem Mellera.

30:08
    Chrudimský tým si vyžádal oddechový čas.

32:43
    Sledujeme nekonečné kombinace Era-Packu bez jakéhokoliv pokusu o zakončení.

33:01
    To nyní ukončil Douglas, s jehož ránou ale neměl Tuháček větší problémy.

34:45
    Hostující čtveřici se musí motat hlava, domácí kombinují zleva doprava a zase nazpátek...

35:14
    Na hřiště se dnes poprvé dostal také Dobrovolný. Ihned si připsal první faul.

36:15
    I Helas to zkouší bez brankáře!

36:37
    Přes celé hřiště zkusil štěstí Míchal Mareš, jeho pokus skončil zhruba dva metry od levé tyče.

37:09
    Cacau šněroval svýma nohama před brankou Brna, jeho následná střela trefila pouze jednoho ze zadáků soupeřova mančaftu.

38:25
    Zápas se pomalu blíží ke svému konci, míč nyní kontrolují hráči prvního celku tabulky Chance Futsal ligy.

39:03
    Chrudimská sportovní hala tleská tradičně ve stoje a děkuje svým hráčům za výkon.

Konec zápasu. (21:26:06)

Petr Dejnožka

Branky: 1. Max, 3. Koudelka, 7. Mareš M., 8. Rešetár, 10. Vladyka, 12. Douglas, 25. Vladyka , 26. Mareš R.. - 22. Vlach

Karty:   3. Švihálek (HEL)

FK Chrudim: Žďánský (21. Meller) - Mareš R., Popelka, Vladyka, Dobrovolný, Cacau, Rešetár, Koudelka, Chmelík, Slováček, Mareš M.

Rozhodčí: Nagy, Markovský