Havlíčkův Brod – Hr. Králové 4:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Šumperk 3:4 (po s.n.) | Ústí n/L – Kadaň 2:4 (kon.)
Třebíč – Jihlava 2:3 (po s.n.) | Beroun – Most 4:2 (kon.) | Písek – Litoměřice 2:3 (po pr.)

60:00
    Dolníček ještě dostává trest za sekání, Dukla tak začne prodloužení přesilovkou 5 na 3.

55:34
    Martin Dočkal oslabuje svůj tým za vražení na hrazení, dostává vyšší trest na 5 minut plus do konce utkání. Trest z aněj odsedí Milan Přibyl.

55:05
    Hodek se dostal ke střele, ovšem už ne k odraženému kotouči a tak podrazil svého protihráče.

51:56
    Vyloučení na starně Jihlavy, nedovoleným bráněním se provinil Michal Jeslínek.

45:39
    Poslední seknutí Martina Filipa bylo posouzeno jako nedovolený zákrok, neboť Čiliak už držel touš v rukavici.

43:37
    Sedmým vyloučeným třebíčským hráčem je Vlastimil Bilčík, provinil se hákováním.

38:28
    Václav Čejka (TRE) dostává 2 minuty za vysokou hůl.

36:14
    Lukáš Krupka dostává 2 minuty za držení protihráče. Ještě předtímto faulem měl šanci Vondráček, ovšem jeho střela z první trefila hostujícho brankáře do betonu.

33:50
    Vyloučení na straně hostů, Marek Drtina dostává 2 minuty za hákování.

30:52
    Jan Káňa dostává trest za faul kolenem

27:44
    Nedovolné bránění pískli sudí domácímu Václavu Čejkovi.

13:06
    Třetí vyloučení na domácí straně. Za příliš mnoho hráčů na ledě si odsedí trest Martin Dočekal.

11:16
    Síly na ledě se vyrovnají. Byl to právě Kolafa, který se provinil proti pravidlům, vyfasoval trest za hrubost.

09:24
    Druhým vyloučeným domácícm je Jan Křivohlávek, rozhodčí mu vyměřil trest za sekání.

03:45
    Vyloučení na straně domácích, Vlastimil Bilčík dostává 2 minuty za hákování.

01:28
    Prvnáí vyloučení dnešního střetnutí má na svědomí hostující střídačka, kdy jeden z hráčů se zapojil do hry dříve než povolují pravidla. Trest nastoupil Ondřej Malec.

David Sochor

Branky a nahrávky: 16. Dočekal (Laš, Dolníček), 38. Dočekal (Dolníček) - 15. Jeslínek, 30. Velecký (Kolafa, Čachotský), 65. Čachotský

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak - Rangl, Bilčík, Zdráhal, Dietz, Sláma, Čejka, Dlapa - Dočekal, Dolníček, Laš - Němec, Ostřížek, Burian - Čuřík, Kaut, Křivohlávek - Vondráček, Káňa, Čech - Přibyl. Trenér: Pokorný.
    HC Dukla Jihlava: Novotný - Kolafa, Jaroš, Dobrovolný, Zadražil, Ficenc, Drtina, Štebih - Hodek, Velecký, Čachotský - Zeman, Hubáček, Malec - Jeslínek, Filip, Prokš - Pekárek, Maliník, Krupka. Trenér: Vlk.

Rozhodčí: Pešina, Jeřábek - Adamec, Poruba