Trebišov – Lipt. Mikuláš 5:3 (kon.) | Michalovce – Prievidza 8:0 (kon.) | Trnava – Bardejov 0:5 (kon.)
Spišská N. Ves – Prešov 1:3 (kon.) | Topoľčany – Senica 4:5 (po s.n.) | Detva – Pov. Bystrica 5:0 (kon.)

Trebišov dal gól!

A zdá sa, že už máme rozhodnuté! BORIS RUŽIČKA strieľa gól a vracia Trebišovu dvoj gólové vedenia. Asistencia: Ivan Králik.

59:05
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny, rozdiel je stále jedno gólový.

55:03
    Pár minút pred koncom vylúčenie na strane hostí. Trest sa krosček si pôjde odpykať strelec dvoch gólov Radoslav Macík.

42:48
    Po dlhšom čase vylúčenie na strane hostí. Previnila sa hráčska lavica hostí za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

29:49
    Za vrazenie na mantinel odchádza na trestnú lavicu hráč Trebišova Patrik Wesselényi.

29:13
    Liptovský Mikuláš dal gól!

A máme znížené! Druhý gól v stretnutí pridáva RADOSLAV MACÍK. Asistencia: Juraj Kuric.

28:08

A opäť sa dostáva do dvoj gólového vedenia. Do čierneho sa trafil MARTIN KOVAĽ. Asistencie: Richard Miľovčík, Erik Ivančo.

25:56
    V tej istej minúte vylúčený za sekanie hosťujúci hráč Tomáš Devečka.

25:30

A domáci sú opäť v jedno gólovom vedení. Úspešným strelcom je RICHARD FICKO. Asistencia: Richard Miľovčík.

23:55
    Devečka hákoval jedného z hráčov Prešova a rozhodca Lauff nariadil trestné strieľanie, ktoré ale Trebišov nepremenil.

23:23
    Za hákovanie ide na trestnú lavicu hráč Trebišova Richard Ficko.

21:29
    Prvé vylúčenie na strane Liptovského Mikuláša. Za držanie odchádza na trestnú lavicu Matejka.

20:20

Hneď v prvej minúte druhej tretiny sa nám stav vyrovnáva! A to zásluhou RADOSLAVA MACÍKA. Asistencia: Peter Klepáč.

Povedzme si ešte, že pomer striel po prvej tretine je 9:16 z pohľadu Trebišova.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

17:30

A toto vylúčenie už ale je potrestané! Presadil sa obranca JURAJ KLEDROWETZ. Asistencia: Michal Mravec, Peter Bartík.

Tomáš Fiala

Branky a nahrávky: 5. Podsedlý (Wesselényi), 12. Wesselényi (Ivančo), 26. Ficko (Miľovčík), 29. Kovaľ (Miľovčík, Ivančo), 60. Ružička (Králik) - 18. Kledrowetz (Mravec, Bartík), 21. Macík (Klepáč), 30. Macík (Kuric)

HK STEEL TEAM Trebišov: Peter Babkovič- Ružička, Lenďák, Podsedlý, Králik, Wesselényi- Pačuta, Ficko, Schnelly, Miľovčík, Pavličko- Ivančo, Valko, Pisio, Kovaľ, Grega- Antal, Oravec
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko- Klepáč, Mezovský, Kuric, Paukovček, Poliaček- Bača, Kledrowetz, Bartík, Mravec, Kubáň- Devečka, Duriš, Uhrík, Matejka, Macík- Sajko, Kubovčík, Kabáč