Chanty-Mansijsk – Barys 6:4 (kon.) | Nižněkamsk – Chabarovsk 6:5 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavl 2:3 (po s.n.)
Lev – HC Slovan 3:4 (kon.)
po s.n.
Severstal Čerepovec
2:3 (0:2, 2:0, 0:0 - 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Úterý 15.01.2013, 16:30 • Ice-Palace, Čerepovec • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (19:05:54)

STATISTIKY DNEŠNÍHO ZÁPASU:

Střely na branku: 40:32
    Trestné minuty: 8:8
    Vyhraná vhazování: 30:25
    Přesilové hry: 0/4-0/4

Branky a nahrávky: 28. Čáslava (Anisin), 30. Medvěděv (Zemčenko) - 4. Redlihs (Kronwall, Guskov), 10. Apalkov (Redlihs), 65. Apalkov (pen.). Rozhodčí: Anisimov, Romasko - Menšik, Nazarov.

Dnes jsme mohli vidět velmi napínavé utkání dvou celků z horní poloviny tabulky Západní konference. Hosté se rychle ujali vedení, když už v desáté minutě byl stav 0:2. Ve 4. minutě otevřel skóre Mikelis Redlihs, v polovině první části hry přidal druhou branku Daniil Apalkov. Domácí ovšem v druhé periodě během 69 vteřin dokázali srovnat zásluhou Petra Čáslavy a Alexeje Medvěděva. Utkání tak došlo až k samostatným nájezdům, v nichž uspěl jako jediný Daniil Apalkov. Dva body tak bere Lokomotiv, jeden zůstane v Čerepovci.