Trebišov – Lipt. Mikuláš 5:3 (kon.) | Michalovce – Prievidza 8:0 (kon.) | Trnava – Bardejov 0:5 (kon.)
Spišská N. Ves – Prešov 1:3 (kon.) | Topoľčany – Senica 4:5 (po s.n.) | Detva – Pov. Bystrica 5:0 (kon.)
po s.n.
HC Topoľčany
4:5 (1:2, 2:2, 1:0 - 0:0)
HC Dukla Senica
sk Úterý 15.01.2013, 17:30 • ZŠ Topoľčany • 1. liga (SR)

Z víťazstva po samostatných nájazdoch sa napokon tešia hostia zo Senice.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:58:00)

65:00
    Senica dala gól!
    Rozhodujúci samostatný nájazd premenil MICHAL HREUS a Senica zvíťazila v Topoľčanoch 4:5!

Libor Káčer dáva gól a znižuje Senický náskok (1:2)!

Michal Hreus dáva gól a zvyšuje v nájazdoch náskok Senice (0:2)!

Ľubomír Vaškovič prekonáva Branislava Hippíka (0:1)!

Jozef Gál je pred Nagym neúspešný (0:0).

Juraj Gráčik neprekonal Adama Nagyho (0:0).

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení sa nerozhodlo a tak nasledujú samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie skončilo.

60:57
    Hostia v plnom počte.

60:01
    Začalo predĺženie.

V tretej vyrovnal Lukáš Tvrdík na 4:4 a tak budeme v Topoľčanoch svedkami predĺženia.

60:00
    Tretia tretina skončila.

58:57
    Senických hokejistov bolo na ľade viac, ako dovoľujú pravidlá, za čo dostávajú dvojminútový trest.

46:22
    Topoľčany dali gól!
    LUKÁŠ TVRDÍK vyrovnáva stav stretnutia na 4:4! Asistenciu na vyrovnávajúcom góle má Denis Mihalik a Roman Guričan.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine zvýšil náskok Senice na 1:3 Michal Hreus, no následne sa dvakrát gólovo presadil Juraj Gráčik a vyrovnal na 3:3. V závere druhého dejstva dostal Senicu do opätovného vedenia Peter Trokan svojím gólom na 3:4.