Arsenal – Swansea 1:0 (kon.) | Manchester Utd. – West Ham 1:0 (kon.)
Arsenal FC
1:0 (0:0)
Swansea City
Středa 16.01.2013, 20:30 • Emirates Stadium, Londýn (Anglie) • FA Cup

Utkání na Emirates Stadium nakonec skončilo vítězstvím favorizovaného Arsenalu 1:0, který tak postupuje do čtvrtého kola FA Cupu, ve kterém se utká s Brightonem. Nejlepšími hráči zápasu byli Jack Wilshere, který ukázal velké srdce bojovníka a svou brankou rozhodl celé utkání, a brankář Swansea Michel Vorm, který 86 minut odolával nájezdníkům londýnského celku. S konstatováním, že do čtvrtého kola FA Cupu postupuje Arsenal se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek noci. (22:22:40)

90+3
    Arsenal je na polovině Swansea, jednobrankové vedení už zřejmě udrží a postoupí do čtvrtého kola FA Cupu.

90
    Rozhodčí Mark Clattenburg nastavuje 3 minuty.

89
    Nyní je řada na Swansea, aby zareagovala na vývoj utkání. V jiném případě se s nejstarší klubovou soutěží pro tuto sezonu rozloučí.

86
    Arsenal právě vstřelil branku!
    Možnost prodloužení se odkládá. Olivier Giroud narazil na vápně míč JACKU WILSHEROVI, který tvrdou ránou k tyči nedal Michelu Vormovi sebemenší šanci. Arsenal se zaslouženě dostává do vedení a sahá po postupu do čtvrtého kola FA Cupu.

86
    Arsenal dnes přestřílel svého soupeře 24 ku 7. Branka ale stále nepřichází a nepřichází a v tuto chvíli to vypadá na prodloužení.

85
    Zase to není gól. Olivier Giroud ve vápně tvrdě zakončoval jen do nohou stojících hráčů na brankové čáře.

85
    Další vynikající zákrok Michela Vorma, který zastavil střelu k tyči v podání Thea Walcotta. Poté ještě musel vytěsnit ven z brány centr Bacaryho Sagny.

82
    První střídání Arsenalu. Abou Diaby dohrál, na hřiště jde Aaron Ramsey.

82
    Domácí mají velkou smůlu. Po centru Sagny hlavičkoval Walcott a míč se snesl až na zadní tyč, od které se odrazil ven z brány.

81
    Po následném rohovém kopu hlavičkoval na přední tyči Chico jen do boční sítě.

80
    Na druhé straně musel poprvé ve druhém poločase zasahovat Szczesny, který vyrážel přízemní ránu Ki k tyči.

80
    Další obrovskou šanci měl Olivier Giroud, který zakončoval zhruba na penaltě jen doprostřed brány, kde stál připravený Michel Vorm.

78
    Rohový kop Arsenalu byl bez potíží odvrácen hned prvním hráčem Swansea.

77
    Arsenal už zase polevil, Swansea v tuto chvíli bezproblémově brání ataky domácích nájezdníků.