BK IMOS Brno – Spartak Moskva 51:83 (kon.)
51:83 (20:18, 23:34, 39:59)
Spartak Moskva
Čtvrtek 17.01.2013, 18:00 • Rosnička Brno • Euroliga - ženy

Tolik pro dnešek z Brna, přeji hezký večer. (19:32:58)

Brňanky končí své účinkování na své půdě a zbytek ligy dohrají venku. Konkrétně tři zápasy. Pokud chtěji postoupit, budou tam muset bodovat, což ale nebude žádná lehká záležitost.

Utkání skončilo a výsledek je jednoznačný, Žabiny prohrály rozdílem třídy. Pochvalu zaslouží za první čtvrtinu a také za část druhé, poté jim však odešla střelba a bylo po zápase. Ruský favorit přebral otěže zápasu a jednoznačně ovládl tento duel. Spartak ta zůstane na první pozici v tabulce.

40:00
    Konec zápasu. (51:83)

39:56
    V závěru ještě upravuje výsledek Ohldeová a je tu konec (51:83). (51:83)

39:21
    Charčenková posunuje výsledek na (49:83). (49:83)

39:00
    Blíží se závěr zápasu, který byl vyrovnaný pouze do první čtvrtiny, zbytek duelu byl v jasné režii silného ruského mančaftu (49:81). (49:81)

38:26
    Petrovičová opět za dva body, stejně jako Ohldeová. (49:81) (49:81)

38:05
    Poté z útoku využila dobré pozice Kašpárková. (47:79) (47:79)

37:33
    Soňa Petrovičová si naběhla pod koš a zkušeně zavěsila. (45:79) (45:79)

36:59
    Augustusová se dostala do dobré pohody a míče jií tam začaly velice rychle padat (45:77). (45:77)

36:20
    Hosté vedou o třicet bodů, o další body se postarala Augustusová (45:75). (45:75)

35:49
    Vieruová za dva body a podobně se prezentovala i Horáková. (45:73) (45:73)

35:03
    Hana Horáková zmírňuje debakl, jenže následně Augustusová dává další dva body (43:71) (43:71)

34:37
    Vieurová zvyšuje skóre. (41:69) (41:69)

34:08
    Kuzinová jeden trestný hod (41:67). (41:67)

33:32
    Po krátké pauze se bude pokračovat, technika na malou chvíli selhala. Už je vše v pořádku (41:66). (41:66)