Palermo – Lazio 2:2 (kon.) | Juventus – Udinese 4:0 (kon.)
2:2 (0:1)
S. S. Lazio
Sobota 19.01.2013, 18:00 • Stadio Renzo Barbera, Palermo • Italská Serie A

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (19:53:42)

Ve druhém poločase začaly branky padat až ve druhé části, a to v 70. minutě, kdy se prosadil domácí Arevalo Rios a bylo vyrovnáno. Hned o dvě minuty později se ale trefil opět domácí hráč, konkrétně Dybala. Palermo se dostalo do vedení, které mu však nezůstalo dlouho, když v 84. minutě vstřelil poslední branku utkání Hernanes

Skončilo dnešní utkání, v němž se obě mužstva rozešli nakonec smírně, byť zejména Palermo nemělo k výhře daleko. Zvlášť po obratu a dvou rychlých brankách, nicméně místo třetí branky v síti Lazia přišel trest v podobě vyrovnávací branky. Nakonec i Lazio si vytvořilo nějaké šance v závěru, které ale neproměnilo, a tak se oba týmy musí spokojit s bodem za remízu 2:2.

90+2
    Obrana Palerma posílá dlouhý míč směrem k bráně Lazia, ale Marchetti vykopává.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty!

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, Lazio na polovině Palerma.

89
    Dramatický závěr utkání, obě mužstva se snaží strhnout vedení na svou stranu, hraje se opět nahoru - dolů!

88
    Do další šance v pokutovém území se dostává Libor Kozák, ale přesila obránců mu brání v zakončení.

87
    Domácí lavička je nespokojená s průběhem posledních minut, Lazio po dvou domácích brankách opět ovládá hru.

84
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Lazio dokázalo vyrovnat! ANDERSON HERNANES se dokázal prosadit po dobré přihrávce za obranu domácích a překonává Ujkaniho přízemní střelou!

84
    S nebezpečnou si nejlépe poradil Marchetti, který chytá míč a okamžitě vykopává.

83
    Další faul domácího hráče, tentokrát na druhé straně, v blízkosti šestnáctky hostů.

82
    Malele faulován, Lazio se připravilo o možnost ohrozit domácí branku.

81
    Hosté také využívají poslední možnost střídání, ze hřiště odchází Ledesma, přichází český reprezentační útočník Libor Kozák.